Pardubice – Šumperk 2:3 (kon.) | Chrudim – Interobal Plzeň 15:1 (po 1.pol) | Vysoké Mýto – Andy Liberec 13:2 (kon.)
Zruč n/S – Tango Brno 2:4 (kon.) | Kladno – Bohemians Futsal 2:5 (kon.)
FC Torf Pardubice
2:3 (0:0)
1. FC Delta Real Šumperk
Pátek 04.11.2011, 20:001. Futsal liga

Domáci Torf nezvládl ani druhé utkání ve své nové sportovní hale Dašická. Hosté si odvážejí všechny body. V pondělí čeká TORF velice těžký soupeř ERA PACK CHRUDIM na domácí palubovce, uvidíme kdy příjde první výhra TORFU v novém působišti.

Pěkný večer z Pardubic. (21:30:17)

40
    Hosté už hlídají míč na svých sálovkách.

40
    Běží nám poslední minuta, torf tlačí, ale střela mířila vedle, zbýva 40s do konce utkání.

39
    Torf bez brankaře, v 5 v poli.

39
    TIME-OUT pro domací TORF

39
    Václavský střílel těsně vedle, už to mohlo být pro domácí Torf hodně špatné.

38
    Domácí Mikan fauloval, na fauly 3:3, na branky stále 2:3.

37
    Do konce utkání zbývají 3 minuty, Torfu se prozatím nepodařilo vstřelit tíženou branku .

36
    Střela Kroulíka těsně mimo.

35
    Domací se snaží s výsledkem něco udělat, zámek Torfu zatím nevyústil v žádnou šanci.

34
    Šumperk právě vstřelil branku!
    Po pěkné akci hostujícího celku se ujímají znovu vedení hosté, brankaře Jiřího Kašpara prostřelil TOMÁŠ HRUDA asistence Ondřej Málko.

32
    Tomáš Hruda v šanci, ale střílel jen těsně mimo, domacím fanouškům zatrnulo.

31
    Z rohu Torfu se nic neudálo, sledujeme nyní svižný futsal.

30
    Miloš Chvála pálil tvrdě, ale hostují hráč vyrazil z brankové čáry na roh

30

29

28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    V zápětí srovnává domací MILOŠ CHVÁLA na 2:2 po přihravce Romana Malého.

27
    Jan Křepelka propálil z úhlu domácího brankaře Jiřího Kašpara mezi nohy, stav utkání 1:2

Jaromír Rous

Branky: 23. Kroulík (Mikan), 28. Chvála (Malý) - 25. Navrátil (Málko), 27. Křepelka, 34. Hruda (O. Málko)

Karty:   5. Netolický (PCE), 29. Kašpar (PCE) - 30. M. Málko (SUM)

FC Torf Pardubice: Šimon, Kašpar - Netolický, Jeřábek II, Chvála, Malý, Slováček, Konečný, Kroulík, Beran, Mikan, Fidra,
    1. FC Delta Real Šumperk: Netopil - M.Málko, Navrátil, Moravec, Klemsa, Šímák, Křepalka, Václavský, O. Málko, Hruda, Sokol, Hatala

Rozhodčí: Rybka, Kincl