Pardubice – Šumperk 2:3 (kon.) | Chrudim – Interobal Plzeň 15:1 (po 1.pol) | Vysoké Mýto – Andy Liberec 13:2 (kon.)
Zruč n/S – Tango Brno 2:4 (kon.) | Kladno – Bohemians Futsal 2:5 (kon.)
FC Torf Pardubice
2:3 (0:0)
1. FC Delta Real Šumperk
Pátek 04.11.2011, 20:001. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Dobrý večer ze sportovní haly Dašická. Obě mužstva jsou již na palubovce. Tabulkovým favoritem je domací celek Torf Pardubice, ale více nám řekne děj dnešního utkání. Zápas začíná za 10 minut.

1

1. FC Delta Real Šumperk: Netopil - M.Málko, Navrátil, Moravec, Klemsa, Šímák, Křepalka, Václavský, O. Málko, Hruda, Sokol, Hatala

Rozhodčí: Rybka, Kincl.

2
    První faul hostujícího týmu, domáci však šanci neproměnili.

2
    Na druhé straně šance hostí, ale Tomaše Hrudu vychytal Jiří Kašpar

4
    Obě mužstva se snaží kombinovat, ale hraje je plná nepřesností

5

5
    Roman Netolický fauloval, standartka pro Šumperk, ale O. Málko střílí vedle.

6
    Domací Kroulík pálí vysoko nad.

7
    Rohový kop pro domací tým, ale nic se z něho nezrodilo.

8
    Dělovka Romana Konečného šla přesně k levé tyči, golman hostí Netopil skvěle zakročil.

10
    Obrovská šance hostujícího Ondřeje Málka, v brejku nedokázal překonat domácího brankaře Jiřiho Kašpara, který jeho střelu brilantně kryje.

11
    Torf zamknul Deltu v obraném pásmu, ale šanci si nevytvořil.

12
    Roman Malý nedokázal z bezprostřední blízkosti míč doplačit do branky, hostující brankař Netopil kryje.

13
    Martin Málko nepropálil domacího barankaře Jiřího Kašpara, stav utkání zůstává stále 0:0

15
    Hra se přeléva z jedné strany na druhou, ale je plná nepřesných přihrávek.

16
    Romana Konečného vychytal Radim Netopil.

16
    Domací fauluji. Je to jejich druhý v první půly, dva mají na svém kontě i hostující hráči

17
    V dobré šanci Mikan, ale nedal.

18
    Hostující Tomáš Hruda ve velké šanci, ale domací brankař Jiří Kašpar pozorný a míč chytil.

20
    Střela Radovana Kroulíka nemohla ohrozit hostujího golmana.

První poločas byl celkem vyrovnaný, obě mužstva měli šance na vstřelení branky, ale to se nepovedlo, druhý poločas začne přibližně ve 20:53

Oba celky již na palubovce, druhá půle začne co nevidět.

21

22
    Torf tlačí, ale zatím bez využití.

23
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domací přeci jen z tlaku využívají svoji šanci a RADOVAN KROULÍK posíla domací tým do vedení 1:0 assistence Radek Mikan

24
    Faul domacího hráče Jeřábka II, šance pro hosty

24
    Martin Málko vystřelil tvrdě, ale Jiří Kašpar kryje

25
    Šumperk právě vstřelil branku!
    Hosté po tvrdé střele PETRA NAVRÁTILA srounávají krok s domacím týmem. Asistence Ondřej Málko

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

26
    Matouš Moravec v dobré šanci, ale Jiří Kašpar jeho střelu bezpečně chytá.

27
    Jan Křepelka propálil z úhlu domácího brankaře Jiřího Kašpara mezi nohy, stav utkání 1:2

28
    V zápětí srovnává domací MILOŠ CHVÁLA na 2:2 po přihravce Romana Malého.

29

30

30
    Miloš Chvála pálil tvrdě, ale hostují hráč vyrazil z brankové čáry na roh

31
    Z rohu Torfu se nic neudálo, sledujeme nyní svižný futsal.

32
    Tomáš Hruda v šanci, ale střílel jen těsně mimo, domacím fanouškům zatrnulo.

34
    Po pěkné akci hostujícího celku se ujímají znovu vedení hosté, brankaře Jiřího Kašpara prostřelil TOMÁŠ HRUDA asistence Ondřej Málko.

35
    Domací se snaží s výsledkem něco udělat, zámek Torfu zatím nevyústil v žádnou šanci.

36
    Střela Kroulíka těsně mimo.

37
    Do konce utkání zbývají 3 minuty, Torfu se prozatím nepodařilo vstřelit tíženou branku .

38
    Domácí Mikan fauloval, na fauly 3:3, na branky stále 2:3.

39
    Václavský střílel těsně vedle, už to mohlo být pro domácí Torf hodně špatné.

39
    TIME-OUT pro domací TORF

39
    Torf bez brankaře, v 5 v poli.

40
    Běží nám poslední minuta, torf tlačí, ale střela mířila vedle, zbýva 40s do konce utkání.

40
    Hosté už hlídají míč na svých sálovkách.

Domáci Torf nezvládl ani druhé utkání ve své nové sportovní hale Dašická. Hosté si odvážejí všechny body. V pondělí čeká TORF velice těžký soupeř ERA PACK CHRUDIM na domácí palubovce, uvidíme kdy příjde první výhra TORFU v novém působišti.

Pěkný večer z Pardubic. (21:30:17)

Jaromír Rous

Branky: 23. Kroulík (Mikan), 28. Chvála (Malý) - 25. Navrátil (Málko), 27. Křepelka, 34. Hruda (O. Málko)

Karty:   5. Netolický (PCE), 29. Kašpar (PCE) - 30. M. Málko (SUM)

FC Torf Pardubice: Šimon, Kašpar - Netolický, Jeřábek II, Chvála, Malý, Slováček, Konečný, Kroulík, Beran, Mikan, Fidra,

Rozhodčí: Rybka, Kincl