Sparta B – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Znojmo 4:1 (kon.) | Most – Sokolov 0:0 (kon.)
Vlašim – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Opava – Táborsko 0:1 (kon.) | Zlín – Bohem. Pr. 3:0 (kon.)
MFK Karviná
4:1 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 05.11.2011, 14:00 • Městský stadion v Ráji • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

1

3
    Aktivní Mišinský kličkuje na levé straně hřiště, odzbrojuje ho až Jonov. Karviná zahájila velmi dobře.

6
    Karviná se snaží tlačit, Znojmo odolává.

7
    Nebezpečný pas znojemského Jonova odhlavičkoval Bolf - stožár v domácích zadních řadách.

13
    Trestný kop Jursy končí u gólmana Hrubého.

15
    Krásná přihrávka Bartozela na Bartošáka, ten končí na gólmanovi Hrubém, ale zdálo se, že jej dobíhající Jonov trochu zatáhl za dres a rozhodil.

17
    Domácí jsou při chuti. Hoffmanův centr z levé strany končí u Cikua, ten si místo střely zasekl a z šance sešlo.

19
    Teď pěkná tvrdá střela Pacandy přinutila gólmana Palečka k zákroku. Je z toho roh.

19
    Rohový kop odvrácen.

24
    Znojmo se osmělilo, Pacanda zavezl míč před karvinskou šestnáctku, ale tam jeho snaha končí.

26
    Další centr Hoffmanna do hostujícího vápna, znojemští beci si zatím počínají precizně.

27
    Ciku si teď vyměnil s Milosavljevem strany, unikl zleva, jeho nahrávku na volného Milosavljeva však nechtíc zastavil spoluhráč Bartošák, kterého míč trefil. Znojmo mělo velké štěstí.

32
    Karviná slušně kombinuje, hosté jsou ale v poli také velmi dobří.

34
    Další roh Znojma. To potvrzuje, že umí zaútočit. Karviná si musí dávát pozor.

35
    Snaha Karviné vykombinovat hosty na pravé straně. Přihrávka Hrtánka na Cikua je ale dlouhá a míří do autu.

38
    V závěru poločasu Znojmo ožívá. Vidíme zatím fotbal odehrávající se převážně ve středu pole. Oba celky dobře kombinují, ale vyložená šance žádná.

40
    Vlado Milosavljev prokázal technické dovednosti, prošel přes tři protihráče, ale Jursovi věnoval přihrávku na dlouhou nohu.

42
    Znojemský Sukup vyčetl rozhodčímu úzkoprsost a vidí žlutou kartu. Mezi námi měl ale pravdu...

44
    Pacanda se proháčkoval na pravé straně k možnosti odcentrovat, ale nepochopitelně se stáhl zpět a byl vytlačen do autu.

45
    Vlado Milosavljev se chystá k přímému kopu. A našel jen znojemskou zeď...

V první půli jsme viděli fotbal solidní úrovně, ale pořádné koření tomu prostě chybí. Nikdo nechce udělat zbytečnou chybu a tak si žádný z týmů nevytvořil gólovou šanci. Víc ze hry měli domácí, Znojmo v poslední čtvrthodině hru vyrovnalo.

46
    Karviná si přichystala do druhé půle dvojí střídání. Bartozela nahrazuje Gonda.

46
    a Presl si přijde zahrát za Bartošáka.

46

48
    Penalta zničehonic. Zifčák fauluje Cikua a rozhodčí píská hodně přísnou penaltu.

50
    Karviná právě vstřelila branku!
    Hosté se diví, k penaltě se staví TOMÁŠ JURSA a proměňuje.

52
    Znojmo je v šoku. Po krásné akci Cikua se patičkou trefuje VLADIMÍR MIŠINSKÝ a zvyšuje náskok domácích.

55
    Nádherná branka VLADIMÍRA MIŠINSKÉHO. Opřel se do míče z voleje zhruba čtyři metry za velkým vápnem na pravém rohu a trefil za tyč!

59
    Znojmo nestíhá, nalomila jej penalta, teď se po centru Milosavljeva nedostal k míči Gonda.

64
    Mráz teď zastavil skluzem míč před přibíhajícím Hříbkem.

64
    Hrubý nyní skvěle zasahuje po hlavičce Gondy a vyráží míč reflexivně na roh.

67
    Znojmo chystá hned trojí střídání. Už není na co čekat.

Znojmo právě vstřelilo branku!
    DOMAGOJ KRAJAČIČ si zpracoval balon, zdálo se, že rukou, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře, a znojemský borec koriguje střelou k tyči - 3:1.

75
    Mišinský měl na noze hattrick, z malého vápna ale nepřekonal gólmana Hrubého!

77
    Trnovec drží Bolfa a za protesty vidí žlutou kartu.

78
    Karviná střídá. Odcházející Mišinský si užívá ovace karvinského publika. Nahradí jej Ficek.

84
    Karviná kontroluje výsledek, Znojmu se teď naskýtá možnost přímého kopu.

85
    Jonovova pumelice míří nad.

85
    Třetí žlutá karta pro Znojmo - a třetí za kecání. Obdržel ji Krajačič.

86
    Rychlá kombinace domácích. Presla zastavuje Jonov ve vápně nedovoleně a vidí červenou kartu - píská se penalta!

86
    Zbývající minuty zápasu bude znojemský Jonov sledovat zpovzdálí.

87
    TOMÁŠ JURSA kopnul pokutový kop do stejného rohu jako v prvním případě a gólman Hrubý se natahuje marně.

90
    Žlutou kartu vidí i domácí Hrtánek.

Po bezbrankovém poločase se nám s góly roztrhnul pytel a Karviná zaslouženě vítězí. Znojmo spílá arbitru Možíšovi, který odpískal proti hostům první spornou penaltu, uděllil Znojmu čtyři žluté karty a červenou navrch.

90
    Ještě po zápase uděluje rozhodčí Možíš odcházejícímu Hnaníčkovi žlutou kartu! (15:49:58)

Martin Ruščin

Branky: 50. Jursa (pen.), 52. Mišinský, 55. Mišinský, 87. Jursa (pen.) - 73. Krajačič

Karty:   90. Hrtánek (KAR) - 42. Sukup (ZNO), 77. Trnovec (ZNO), 85. Krajačič (ZNO), 90. Hnaníček (ZNO)   86. Jonov (ZNO)

MFK Karviná: Paleček – Hrtánek, Mráz, Bolf, Hoffmann – Ciku, Jursa, Mišinský (78. Ficek), Milosavljev – Bartošák (46. Presl), Bartozel (46. Gonda).
    1. SC Znojmo FK: Hrubý – Hříbek, Jonov, Mička, Sukup – Podzemský, Lacko, Hnaníček, Zifčák (70. Lukáš) – Krhut (70. Krajačič), Pacanda (70. Trnovec).

Rozhodčí: Možíš - Chytil, Páral