Neděle 06.11.2011, 11:00 • Olympic Stadium, Moscow • Pohár Billie Jean Kingové

0:0
    Je konec, Petra Kvitová vítězí a nyní již zbývá, aby se to povedlo Šafářové. I tento zápas můžete sledovat na onlajny.cz. (13:21:44)

0:0
    Třetí set skončil.

3:5
    Je to tam! Kvitová vítězí i druhý zápas a posílá Českou republiku do vedení 2:1!

3:5
    Petra uhnala Světlanu na jednu stranu a to se vyplatilo! Matchball číslo dvě!

3:5
    40:40 - Kuzněcovová ale srovnává, je tu shoda.

3:5
    30:40 - Skvěle! Petra Kvitová má po dvou hodinách a jedné minutě první gameball dnešního mače!

3:5
    30:30 - A ožívá čím dál tím více! Je vyrovnáno.

3:5
    30:15 - To samé ale i na druhé straně, šance ještě žije.

3:5
    30:0 - Return Kvitové se bohužel zatočil do outu.

3:5
    15:0 - Kuzněcovová nyní Petru uběhala a vede.

3:5
    Čistá hra, Petra Kvitová vede již 5:3 a chybí ji jeden gem k vítězství!

3:4
    0:40 - Petra se opravdu rozservírovala a nyní předvádí, jak hraje druhá nejlepší hráčka na světě!

3:4
    0:30 - Skvělý servis, Petra se drží, Ruska začíná opravdu ztrácet.

3:4
    0:15 - Jdeme na to, Petra začíná dobře.

3:4
    Petra Kvitová vede 4:3! Prohrávala již 0:3 a nyní je opravdu blízko k vítězství v dnešním zápase!

3:3
    30:40 - Neuvěřitelná výměna! Petra proháněla svoji soupeřku po celém kurtu a vybojovala brejbol!

3:3
    30:30 - Ruska dělá chyby, Češka již ne. To bude hodně zajímavý závěr dnešní první dvouhry..

3:3
    15:15 - Česká hráčka se své soupeřky drží i při jejím servisu.

3:3
    Skvěle! Kvitová srovnává, set se nám pomalu řítí ke konci. Doufejme, že s českou radostí.