Neděle 06.11.2011, 11:00 • Olympic Stadium, Moscow • Pohár Billie Jean Kingové

3:5
    Je to tam! Kvitová vítězí i druhý zápas a posílá Českou republiku do vedení 2:1!

3:5
    Petra uhnala Světlanu na jednu stranu a to se vyplatilo! Matchball číslo dvě!

3:5
    30:40 - Skvěle! Petra Kvitová má po dvou hodinách a jedné minutě první gameball dnešního mače!

3:5
    Čistá hra, Petra Kvitová vede již 5:3 a chybí ji jeden gem k vítězství!

3:4
    Petra Kvitová vede 4:3! Prohrávala již 0:3 a nyní je opravdu blízko k vítězství v dnešním zápase!

3:3
    30:40 - Neuvěřitelná výměna! Petra proháněla svoji soupeřku po celém kurtu a vybojovala brejbol!

3:2
    Petra Kvitová se po jestřábím oku vrací do zápasu!

3:1
    30:40 - Brejkbol pro Petru!

3:1
    Petra se drží a snižuje. Nyní servíruje Kuzněcovová!

3:0
    Ruská hráčka nechybuje, narozdíl od Petry! Je to 3:0.

2:0
    Světlana Kuzněcovová vede 2:0! Kvitová udělala bohužel další chybu a je to zlé.

1:0
    40:15 - Hrubá chyba Kvitové znamená dva brejboly pro Světlanu Kuzněcovovou!

1:0
    Téměř to samé, nyní to byla ale větší chyba. Světlana Kuzněcovová si drží servis a vede 1:0!

0:0
    Je vyrovnáno! Petra Kvitová vítězí tuto sadu 2:6 a jede se od začátku!

2:5
    30:40 - Je tu setball pro Petru Kvitovou! Držme palce!

2:5
    Kuzněcovová si dokázala nyní udržet svoje podání a nyní se bude bránit proti Kvitové, která bude servírovat na vítězství ve druhé sadě!

1:5
    Výborně! Petra Kvitová vede již 5:1 a nyní se bude snažit vzít Světlany servis a ukončit druhou sadu!

1:4
    Čistá hra pro Petru, nyní by to již chtělo dotáhnout.

1:3
    A má ho! Kuzněcovová returnuje pouze do sítě, česká hráčka vede o dva gamy!

1:2
    Světlana Kuzněcovová poslala míček mimo rámem rakety a Petra Kvitová tak svoji soupeře brejkla!

1:1
    15:40 - Skvěle! Dva brejkboly pro Petru Kvitovou!

1:1
    Je srovnáno! Kraťasy dnes Petře Kvitové opravdu vycházení, Světlana ho odvrátila jen do sítě.

1:0
    A Ruska je na koni! Získává první gem druhé sady a nyní se chystá sebrat Petře podání.

6:4
    A ten již proměňuje! Po 51 minutách Světlana Kuzněcovová získává první sadu dnešního zápasu poměrem 6:4!

5:4
    A:40 - Smeč se Kvitové vůbec nepodařila, Světlana Kuzněcovová má dnešní první setball!

5:4
    Jenže třetí brejkbol končí v síti z rakety Světlany Kuzněcovové a Petra Kvitová se tak vrací do zápasu! Nyní pude podávat na srovnání v prvním setu!

5:3
    5:3 - Čistá hra ruské hráčky při podání Kvitové. Kuzněcovová vede 5:3.

4:3
    4:3 - Petra Kvitová zvládla zareagovat na brejk Kuzněcovové a i ona nyní vyhrála podání soupeřky. Stav je tedy 4:3 a na podání jde Kvitová.

4:2
    4:2 - To je nepříjemné. Kvitová měla velký tlak, honila soupeřku po kurtu, jenže ta zahrála další výborný míček a Kvitová poslala míček do sítě.