EC Villach SV
5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 16.11.2011, 19:15 • Stadthalle Villach • bet-at-home ICE Hockey League

Orlům se první utkání po reprezentační přestávce nepovedlo, na ledě Villachu podlehli 0:5 a už v druhém utkání po sobě nedali ani jeden gól. Příležitost k nápravě budou mít už v pátek na ledě maďarského Fehérváru. (21:42:45)

60:00

58:43
    Současné tresty pro Christofa Martinze (VIL) za držení a Lubomíra Štacha (ZNO) za nafilmovaný pád.

58:37
    Domácí už jsou kompletní, naopak dvě minuty za hákování inkasuje Lubomír Vosátko (ZNO).

55:37
    Craig Weller (VIL) vyloučen za nedovolené bránění.

54:00
    Hra se zklidnila, domácí hlídají svůj pohodlný náskok a znojemskému týmu je jasné, že dnes ve Villachu na body nedosáhne.

51:59
    Toto oslabení Orli přežili a jsou v plném počtu.

49:59
    Richard Jarůšek (ZNO) dostává 2 minuty za držení + 2 minuty za hrubost, Markus Peintner (VIL) 2 minuty za hrubost. Přesilová hra pro Villach.

48:48
    Brankář Starkbaum se zaskvěl dvěma zásahy proti střele od modré a následné dorážce, Villach tak přežil toto oslabení.

46:48
    Jakub Stehlík (ZNO) dostává 2 minuty za držení + 2 minuty za hrubost, Shayne Toporowski (VIL) 2 + 2 minuty za hrubost, Michael Craig (VIL) 2 minuty za držení. Rezultuje z toho přesilovka Znojma.

45:20
    Znojmo je v plném počtu.

43:20
    Martin Škadra (ZNO) dostává 2 minuty za zdržování hry.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 21:00. Druhá část Znojmu vůbec nevyšla, inkasovalo dvě branky v oslabení a třetí znovu v poslední minutě třetiny. Je z toho tedy jednoznačné skóre a hrozící debakl.

40:00

39:03
    Villach právě vstřelil branku!
    Orli už byli v plném počtu, pár vteřin po návratu Škadry ale MARKUS PEINTNER střelou z pravého křídla překonává Kacetla. Asistence: Craig Weller a Kevin Mitchell.

36:56
    Martin Škadra (ZNO) už ale míří na trestnou lavici sám - 2 minuty za podražení a přesilovka pro domácí.

36:43
    A vzápětí další současné tresty, tentokrát Radek Haman (ZNO) za hákování a Roland Kaspitz (VIL) za podražení.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 11. Craig (Altmann, Kaspitz), 20. Kuznik (Peintner, Kaspitz), 29. Unterluggauer (Mitchell, Toporowski), 33. Toporowski (Razingar, Mitchell), 40. Peintner (Weller, Mitchell)

EC Villach SV: Starkbaum (Wieser) – Mitchell, Unterluggauer, Altmann, Kuznik, Wiedergut, Weller, Bacher, Platzer – Razingar, Damon, Toporowski – Peintner, Kaspitz, Craig – Hartl, Pewal, Wanvig – Köfeler, Martinz, N. Petrik.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Kacetl) – Stehlík, Škadra, Hranáč, Štach, Vosátko, Hájek, Bořuta, Pláněk – Lattner, Haman, Kanko – Jarůšek, Pucher, Havlík – Komínek, Bartoš, Podešva – Beroun, Videlka, Staněk.

Rozhodčí: Vogl (GER), Dremelj – Korosec, Lesnjak (všichni SLO)