Nitra – Košice 1:1 (kon.) | Ružomberok – Prešov 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Senica 1:1 (kon.)
Trnava – Žilina 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Trenčín 2:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (0:0)
MŠK Žilina
sk Sobota 19.11.2011, 14:30 • Antona Malatinského • Niké liga

Trnava napokon nezvíťazila nad Žilinou, zrodila sa remíza 1:1. Druhý polčas začal gólom Karhana, keď strelu Procházku získal po odrazenej lopte práve on a nedal Krnáčovi šancu. Neskôr to bol boj a Spartak mohol ešte niečo s výsledkom robiť, pretože hral o jedného hráča viac, ale paradoxne, inkasoval. Ceesay sa dostával do dobrej šance, ale Raška ho zastavil faulom vo vápne, z čoho rezultovala penalta. Tú bezpečne premenil Mráz a stanovil tak konečný výsledok 1:1. Nič na tom už nezmenili šance Koubského, či Picha. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (16:24:20)

93
    ...Ondráš si však s Tomačekom poradil. Je tu aut šošonov a zrejme aj koniec zápasu.

93
    Ešte útok Trnavy...

93
    O loptu bojuje ešte Pich, ale Čvirik to zvládol.

93
    Krnáč bude odkopávať, už sa toho dnes zrejme na tomto štadióne nestane.

92
    Karhanova dlhá lopta spadla až pred Oravca, ten ešte centroval na Koubského a v jasnej šanci nedal. Mohlo byť rozhodnuté.

91
    Kerla ešte strieda Ceesaya.

91
    Ceesay je vraj v ofsajde, takže z ďalšieho brejku šošonov nebude nič.

90
    Pich sa dostal k lopte po menšej chybičke, ten nemal inú možnosť, ako napáliť bombu na Raškovu bránu a aj sa mu to podarilo, lenže tesne minul. Bola to ale krásna strela a veľa nechýbalo.

90
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Momentálne je na všetkých štadiónoch stav 1:1, v poslednej minúte vyrovnal v Ružomberku aj Prešov. Tam sa už zápas skončil.

89
    ...Karhanov signál nebol najlepší, Prcoházkov center totiž letel mimo diania.

89
    Čiže priamy kop pre Karhana tentokrát...

88
    Štrba ťahal za dres Procházku, keďže mu lopta ušla a tak vidí kartu aj on.

87
    ...tvrdá strela končí presne v rukách Krnáča.

87
    Tomačekova ľavačka zrejme teraz bude úradovať, uvidíme, čo z toho bude...

87
    Fauloval Piaček, ale druhá žltá karta to pre neho nebude.

87
    Pich podržal loptu, bojuje tam v strede ihriska Mráz s Oravcom, šancu si vytváral Tomaček a bude to priamy kop.