Vsetín – Vítkovice 1:2 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Sparta – Chomutov 4:7 (kon.) | Motor ČB – Písek 6:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 4:2 (kon.)
Havířov – Zlín 2:3 (kon.) | HC Kladno – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 0:3 (kon.)
HC Letci Letňany
3:4 (3:1, 0:3, 0:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 19.11.2011, 15:30 • Ica Arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

59:35
    Litera pěkně vykombinoval akci s Kaplanem, ale ten ze skvělé pozice u pravého kruhu přestřelil branku

56:37
    Brejcha ve velké příležitosti mezi kruhy netrefil branku a v zápětí na druhé straně Němec zakončil samostatný únik jen střelou do gólmana.

49:02
    Na dvě minuty je vyloučen domácí Vacek.

44:39
    Letňanští zvýšili důraz před brankou a Dolejš teď několikrát podržel svůj tým proti sérii dorážek.

43:07
    Hosté jdou opět do čytř. Brebera vyhodil puk mimo led a vyfasoval dvě minuty za zdržování hry.

41:18
    Karabáček se krásně proháčkoval až před Dolejše, ten však ramenem jeho pokus vytlačil.

39:59
    Obrovská šance vteřinu před koncem třetiny. Tečovaný puk minul branku hostů jen o centimetry.

39:22
    Za držení teď odchází na dvě minuty Ludvík a Letňany budou mít šanci na vyrovnání.

38:10
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté vytvořili zámek ve třetině Letců, gólman Švihálek puk několikrát vyrazil. ale proti dorážce MARKA NĚMCE už se přesunout nestihl. Asistence Tomáš Ludvík a Tomáš Chlubna.

34:40
    Uplně osamocen se na pravém křídle ocitl MAREK NĚMEC a střelou k tyči vyrovnává. Bez asistence.

32:30
    Homolka našel před brankou volného Brejchu, ale ten tečí netrefil branku. Vzápětí mohl opět Brejcha z mezikruží rozvlnit síť branky hostů, ale přestřelil.

29:50
    Ze vzduchu se teď snažil sklepnout puk mezi betony gólmana Nebeský, Dolejš je ale srazil včas.

26:01
    Skvělé zákroky teď předvedl Švihálek, když nadvakrát zlikvidoval pokusy hostů z bezprostřední blízkosti. Zejména zákrok betonem proti dorážce Němce byl vynikající.

25:23
    Za faul kolenem si jde odpočinout domácí Janda.

20:26
    Hosté mají opět svižný nástup do třetiny. Z levého křídla se prosazuje střelou k tyči TOMÁŠ CHLUBNA. Asistence: Tomáš Dvořák.

19:59
    Letňany právě vstřelily branku!
    Důraz v závěru třetiny se domácím vyplatil. DAVID KAPLAN se natlačil před gólmana a procpal souběžně se sirénou puk do havličkobrodské sítě. Bez asistence.

18:32
    Sám postižený však nájezd neproměnil. Vůbec netrefil branku.

18:32
    V oslabení se na branku domácích řítil Vosyka, byl faulován a hosté budou mít trestné střílení.

17:22
    Za krosček jde pykat na dvě minuty hostující Osmík.

13:40
    Na dvě minuty odchází domácí Minář.

12:40
    V závaru před brankou měl šanci na zvýšení náskoku Ječný, ale poskakující puk nedokázal usměrnit do branky.

7:40
    Letňany se prokombinovali až k vedení. PETR LITERA střelu z levého kruhu procedil skrz betony gólmana Havlíčkova Brodu. Asistence: Štěpán Švábík.

6:09
    Zároveň je za podražení vyloučen opět Vala a domácí budou hrá přesilovku

6:09
    Letci uháněli ve dvou na jednoho k brance hostů, ale Neuman zvolil střelu, se kterou si Dolejš věděl rady.

4:30
    Chlubna se nádherně uvolnil přes domácího beka a jeho střela švihem skončila na břevně!

3:29
    A Letci hned odpovídají na úvodní branku zápasu. V chumlu před brankou se nejlépe zorientoval PETR LITERA. Asistence: Filip Ječný.

2:59
    Vylučuje se. Dvě minuty za faul loktem dostává hostující Vala.

1:12
    Bleskový vstup domácích do zápasu. Němec zavezl puk do pásma, a před Švihálkem se nejlépe zorientoval TOMÁŠ DVOŘÁK. Asistence: Ondřej Hlídek.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 4. Litera (Ječný), 8. Litera (Švábík), 20. Kaplan - 2. Dvořák (Hlídek), 21. Chlubna (Dvořák), 35. Němec, 39. Němec (Ludvík, Chlubna)

HC Letci Letňany: Švihálek (Kosina) - Brejcha, Šír, Hes, Minář, Uhlíř, Nebeský, Janda, Švábík, Ječný, Rulf, Kaplan, Chvátal, Karabáček, Homolka, Vacek, Litera, Neuman. Trenér: Moravec
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Jeřábek) - Vosyka, Osmík, Žuček, Dvořák, Hlídek, Chlubna, Křípal, Brebera, Meloun, Krajcigr, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát, Vala, Němec. Trenér: Mariška