Šumperk – Olomouc 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Most – Jihlava 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:2 (0:0, 0:0, 2:2)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 19.11.2011, 17:30 • Pirátská aréna • 1. liga (ČR)

65:00
    Konec zápasu. (20:04:13)

61:30
    Piráti právě vstřelili branku!
    Ve chvíli, kdy byli hosté v plném počtu našel Kraft přihrávkou spoza branky najetého DAVIDA HRUŠKU, který svým druhým dnešním gólem rozhodl o tom, že dva body zůstávají v Chomutově.

61:26

60:30
    Domácí zatím kombinují, ale je to bez střely.

60:01

Začátek prodloužení bude ve znamení přesilovky 4 na 3, jelikož se trest přenáší do prodloužení. Piráti tak budou mít 1:25 min. na to, aby předčasně ukončili tento zápas. jestli se jim to podaří nebo jestli dojde na nájezdy uvidíme z malý okamžik.

Ve třetí třetině se domácí dostali do dvoubrankového vedení, které ale neudrželi a hosté díky využitým přesilovým hrám dokázali vyrovnat.

60:00

59:52
    Obrovská šance domácích, puk poskakoval v brankovišti kde si ho nakonec Volke našel.

59:30
    Puk je u Řehoře.

59:25
    Oddechový čas pro hosty.

59:25
    Hosté dávají ještě jednu šanci domácím když hráli v 6 a dostávají za to 2 minuty.

59:09

58:38
    Nahození tentokráte Krafta nadělalo také problémy, hosté ale následně vyhazují.

57:59
    Nahození Palina Volke s problémy ale přece jen chytá.

57:53
    Grofova střela sražena obranou do ochranné sítě.

57:32
    Hosté vyhazují.

57:09
    Hosty zcela naprosto zbytečně oslabuje Vobořil za krosček.

56:10
    Gengel přestřelil vysoko nad.

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 42. Pulpán (Seman, Palin), 43. Hruška (Sikora), 62. Hruška (Kraft) - 46. Hašek (Belay, Evan), 48. Novák (Kříž, Kloz)

Piráti Chomutov: Řehoř(Hanuljak) - Grof, Mrázek, Palin, Pulpán, Rutta, Jillson, Bartejs, Macháček - Hruška, Gajovský, Procházka - Seman, Kraft, Hřebejk - Heřman, Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter.
    HC Stadion Litoměřice: Volke(Sklíba) - Vobořil, Boháč, Evan, Martinka, Ketner, Kříž, Hora, Stříteský - Horčička, Slížek, Tůma - Hašek, Belay, Loskot - Gengel, Kloz, Novák - Tvrzník, Hlusička, Kafan

Rozhodčí: Florian - Gerát, Ondráček