Hr. Králové – Kert Park Praha 6:5 (po s.s.) | Ústí n/L – Karviná 2:0 (kon.) | Most – Třinec 5:2 (kon.)
Letohrad – Pardubice 2:3 (po s.s.) | Kladno – Jindřichův Hradec 3:2 (po s.s.)
Elba DDM Ústí nad Labem
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HbK Karviná
Sobota 19.11.2011, 14:00CROSSDOCK Extraliga

Ústí dnes zaslouženě vítězí. Po drtivé většině času bylo lepším týmem a zaslouženě tak dnes bere všechny body. Já se s vámi loučím a zítra u posledního ústeckého zápasu v první části sezóny nashledanou. (15:37:38)

45:00

44:50
    Hosté už se vzdali naděje na vyrovnání a domácí ELBA tak dnes vítězí 2:0.

44:23
    Ústí právě vstřelilo branku!

Kváš rozehrál na Langthalera, který našel úplně volného DANIELA PRÁŠKA a ten neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Jan Langthaler, Miloslav Kváš

44:15
    Zakázané uvolnění domácích. Vašek odchází z branky a hosté si berou oddechový čas.

43:43
    Hra přerušena. Ani jeden z trenérů si nevyžádal oddechový čas.

43:20
    A domácí drží nadále míček ve svém útočném pásmu. Karviné se nedaří rozehrát a času už je skutečně málo.

42:47
    Střet rozhodčího Touše s hostujícím Zbořilem. Oba se těžce zvedají ze hříště, ale nic vážného to snad nebude. Už se pokračuje ve hře.

42:45
    Teď domácí drželi míček ve svém útočném pásmu.

41:50
    Adam Pilch byl přidržen u mantinelu a následně spadl na míček. Vhazovat se tak bude po pravici Bandy. Karviná má teď velký tlak.

41:20
    Banda šikovně přelstil jednoho z hostujících útočníků a rozehrál míček.

40:50
    Míček znovu mimo hřiště.

40:42
    Střela Konečného byla zblokována domácí obranou mimo hřiště.

40:30
    Hosté cítí šancí a výborně napadají.

39:45
    Karviná poprvé v zápase v nějakém souvislém tlaku. Liboška se dostal ke dvoum střelám z mezikruží, ale Banda obě výborně pokryl.

39:08
    Oba týmy v plném počtu. Hostům teď čas plyne hodně rychle.

38:09
    Střelu od modré Konečného vyrazil s klidem mimo hřiště Banda.

37:30
    Růžička v mezikruží pálil do protipohybu Vaška, ale ten vyrazil parádně ramenem.

37:08
    A přesilová hra hostí končí. Martin Vašek je vyloučen na 2 minuty za sekání.

37:01
    Teď domácí ošťuchovali dorážejícího Kubicu Lukáše a rozhodčí to posoudil jako nedovolené. Na 2 minuty si odpočine Rezek za hrubost.

36:00
    Míček je na hokejkách Ústí a to v klidu rozehrává.

35:35
    Střela po buly v podání Štěpánka, ale Vašek si s ní poradil vyrážečkou.

35:30
    Hosté pod obrovským tlakem. Teď je dvakrát zachránila posunutá branka.

35:00
    Dlouhá přihrávka na Baxu končí střelou mimo 3 tyče Vaškovi brány. Karviná by se měla probrat, jestli chce vyrovnat.

34:20
    Střela od modré Langthalera nebezpečná nebyla.

33:00
    Hosté otevřeli obranu a byla z toho šance pro domácí. Štěpánek přihrál do mezikruží na volného Práška, ale ten z první přestřelil branku.

32:30
    Kváš střílel z půlící čáry a Vašek tuto střelu vyrazil velmi nepřesvědčivě. Míček na pár vteřin ztratil z dohledu, ale naštěstí pro něj se k němu nedostal žádný z domácích útočníků.

32:00
    Domácí se nikam neženou a pouze si přihrávají.

30:10
    Hned v úvodu unikl Soukup s Plachým do situace 2na1. Soukup zakončoval sám a jeho střelu pokryl Vašek.

30:01

Závěrečná třetina začne přibližně v 15:12.

Domácí jsou nadále aktivnějším týmem, i když Karviná hrála o mnoho lépe, než v 1. části. Ovšem přesto inkasovala a tak bude muset trochu otevřít hru, jestli chce myslet na vyrovnání.

30:00

29:37

Gól do šatny. K míčku se dostal po přihrávce Práška Kváš, který ještě přihrál na střelu z první na druhou stranu hřiště JANU ŠTĚPÁNKOVI, který neměl problém trefit prázdnou branku. Asistence: Miloslav Kváš, Daniel Prášek

29:26
    Omlouvám se čtenářům, v bráně teď chytá Daniel Vašek a nevím, odkdy přesně.

28:55
    Tak tohle už měl být gól. Hubený teď dostal přihrávku na střelu z první do mezikruží, ale úplně minul branku. Po následných dorážkách se těžce zvedá Vašek a drží se za záda. Ovšem nic vážného to nejspíš nebude.

27:50
    Tak jsem to málem zakřikl. Před brankou se zjevil úplně osamocený Hubený, ale letící míček tečoval pouze do ramene Baráta.

27:30
    Ústí teď buší do obrany hostí, ale ta teď pracuje bezchybně.

26:50
    Ihned po buly střílel Liboška přesně ke vzdálenější tyči po zemi. Banda přikryl míček na poslední chvíli.

26:44
    Posunutá branka domácích. Vhazovat se bude po pravici Bandy.

26:00
    Karviná pomalu začíná srovnávat hru. Ne v útoku, ale mnohem lépe čte útočnou strategii domácích a ty se tak čím dál méně dostávají ke střelám.

25:28
    Snaha Ústí končí icingem.

24:10
    Domácí už jsou v plném počtu a ženou se do útoku.

23:59
    Zaremba se dostal ke střele v mezikruží, ale Banda reflexem vyrazil ramenem!

23:51
    Posunutá branka domácích. Nutno dodat, že možná úmyslně. Rozhodčí však vylučovat nebude.

23:13
    Bím zavelel k protiútoku a získal vhazování po pravici Baráta.

22:40
    Střela od půlící čáry Dittmanna nebyla nebezpečná.

22:10
    Domácí hned po buly vyhazují. Dočkáme se dnes nějaké povedené přesilové hry ze strany Karviné?

22:08
    Další vyloučení, tentokrát domácí Kváš na 2 minuty za držení.

20:57

20:20
    Hosté se osvobozují.

19:53
    Soukup rozehrává útočnou akci.

19:49
    Domácí v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

18:57
    Vyloučen hostující Konečný na 2 minuty za sekání.

18:45
    Teď utekl všem Langthaler, ale jeho kličku do forehandu vyrazil ramenem dnes úžasně chytající Barát.

19:20
    Další vyhození v podání domácích.

18:55
    A domácí se ihned po buly osvobozují a dokonce drží míček ve svém útočném pásmu.

18:49
    Vyloučen domácí Rezek na 2 minuty za držení.

18:43
    Před brankou se zjevil Zbořil, ale u míčku byl dříve Banda.

18:30
    Bím naslepo přihrával zpoza branky, ale našel pouze hůl jednoho z hostujících obránců a ten ihned rozehrává protiútok.

18:13
    Hosté v plném počtu a Barát má míček ve své rukavici.

17:50
    A další vyhození v podání Karviné.

17:40
    Karviná se osvobozuje.

17:32
    Míček se po teči jednoho z domácích dostal mimo hřiště. Vhazovat se bude na modré čáře.

16:55
    Po nepřehledné situaci před brankou hostí dokázal najít míček Barát a přerušit tak tlak domácích.

16:30
    Štěpánek to zkoušel z první z úhlu, ale Barát se stihl přesunout. Jeden z hostujících obránců přišel o hokejku.

16:13
    Ústí se hned nahrnulo do útoku a vynutilo si faul. Vyloučen Martin Vašek na 2 minuty za podražení.

15:47
    Domácí hrají v plném počtu.

15:28
    Domácí vyhodili míček mimo hřiště a bude se tak vhazovat po levici Bandy.

15:01

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Hruška) - Obdržálek, Rezek, Kváš, Růžička, Jirava, Prášek, Štěpánek, Soukup, Hubený, Langthaler, Plachý, Pilař, Bím, Baxa

HbK INTEVO Karviná: Barát (Vašek D.) - Dittmann, Pilch A., Pilch V., Vašek M., Zaremba, Barnošák, Konečný, Kubica L., Kubica M., Kurz, Liboška, Pictrasz, Řehůřek, Zbořil

Rozhodčí: Kokoška, Touš.

Aktivnější jsou zatím rozhodně domácí. Hosté vsadili na protiútoky, ale ty jsou zatím katastrofální. O hře vypovídají i přesilové hry. Na obou stranách jsme viděli 2 a počet střel v nich byl pro domácí mnohonásobný. Druhá třetina začne přibližně ve 14:35.

15:00

14:45
    A teď vyhodil do třetice Kváš.

14:22
    A další vyhození, tentokrát v podání Růžičky.

13:50
    Plachý hned po buly vyhazuje.

13:45
    Útočný faul. Domácí Soukup vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

13:30
    Kváš to zkoušel od modré, ale minul branku.

12:50
    Bím našel zadovkou výborně postaveného Baxu, ale ten netrefil ve vyložené šanci míček. Další zakázané uvolnění hostí.

12:20
    Volný míček sebral Barát a vhazování se tak bude po jeho pravici opakovat.

12:14
    Úmyslný offside Karviné.

12:05
    Hostům se protiútoky vůbec nedaří. Za posledních 5 minut nevystřelili na branku.

11:28
    Hubený se pokusil o přihrávku do brejku, ale ta končí zakázaným uvolněním.

11:05
    Hosté už se uchýlili k taktice protiútoků a více u míčku je tak teď domácí Elba.

9:49

9:40
    Další střela Obdržálka a Hubený se málem dostal k dorážce do prázdné branky, ale míček se mu zamotal mezi nohami.

9:10
    Domácí Ústí ukazuje hostům, jak se má hrát přesilová hra. Tentokrát střílel Obdržálek, jeho střela končí někde ve výstroji Baráta.

9:00
    Obrovská šance Štěpánka, který dostal přihrávku od tyče k tyči, ale Barát se výborně přesunul a jeho střelu vyrazil ramenem!

8:31

7:49
    Vašek Martin vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Tohle byla katastrofální přesilová hra v podání Karviné.

7:20
    Když už se dostali hosté do svého útočného pásma, tak se k míči znovu dostali domácí obránci a vklidu vyhodili.

6:40
    Domácí vyhazují a pokouší se i útočit.

6:31
    David Bím vyloučen na 2 minuty za podražení.

6:15

6:10
    Teď minutu ostřelovali domácí hostujícího Baráta, ale ten za sebe žádnou střelu nepustil.

5:12
    Pěkná kombinace domácích na jejímž konci stál David Bím, ale díky obětavosti hostujících obránců jeho střela neprošla k brankáři Barátovi.

4:35
    Střela Kváše byla zblokována a vhazovat se bude po levici Baráta.

4:15
    Domácí Elba zamkla hosty v jejich obranném pásmu a Pilch Adam to vyřešil faulem. Odsedí si 2 minuty za držení.

3:40
    Přihrávka rukou v podání hostujícího celku.

3:20
    Z úhlu to zkoušel Martin Vašek, ale Banda byl dobře postavený a míček přikryl.

2:30
    Domácí Soukup dostal míček do hostující branky, ale i se sebou a hostujícím brankářem. Hra se přerušuje.

1:35
    Teď utekl domácí obraně Lukáš Kubica, ale Banda výtečně vyběhl z branky a odpálil míček dříve, než se k němu mohl hostující útočník dostat.