Hr. Králové – Kert Park Praha 6:5 (po s.s.) | Ústí n/L – Karviná 2:0 (kon.) | Most – Třinec 5:2 (kon.)
Letohrad – Pardubice 2:3 (po s.s.) | Kladno – Jindřichův Hradec 3:2 (po s.s.)
Elba DDM Ústí nad Labem
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HbK Karviná
Sobota 19.11.2011, 14:00CROSSDOCK Extraliga

37:08
    A přesilová hra hostí končí. Martin Vašek je vyloučen na 2 minuty za sekání.

37:01
    Teď domácí ošťuchovali dorážejícího Kubicu Lukáše a rozhodčí to posoudil jako nedovolené. Na 2 minuty si odpočine Rezek za hrubost.

22:08
    Další vyloučení, tentokrát domácí Kváš na 2 minuty za držení.

18:57
    Vyloučen hostující Konečný na 2 minuty za sekání.

18:49
    Vyloučen domácí Rezek na 2 minuty za držení.

16:13
    Ústí se hned nahrnulo do útoku a vynutilo si faul. Vyloučen Martin Vašek na 2 minuty za podražení.

13:45
    Útočný faul. Domácí Soukup vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

7:49
    Vašek Martin vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Tohle byla katastrofální přesilová hra v podání Karviné.

6:31
    David Bím vyloučen na 2 minuty za podražení.

4:15
    Domácí Elba zamkla hosty v jejich obranném pásmu a Pilch Adam to vyřešil faulem. Odsedí si 2 minuty za držení.