Partizánske – Jindř. Hradec 26:18 (kon.) | Zlín – Veselí n/M 27:21 (kon.) | Slavia – Písek 30:34 (kon.)
DHC Slavia Praha
30:34 (15:19)
Sokol Písek
Neděle 20.11.2011, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden • Interliga ženy

Hostujícím hráčkám Sokolu Písek se podařilo udržet poločasový čtyřbrankový náskok a připisují si zaslouženou výhru. Hráčky Slavie Praha v jistých momentech měly šanci zápas zdramatizovat, ale k jejich smůle se jim nepodařilo snížit odstup ve skóre na méně než dvě branky, kdy by dostaly hosty pod tlak. S konstatováním, že si Písek z Prahy odváží dva body za vítězství, se s Vámi loučím a těším se zase někdy u házené... (30:34) (18:17:47)

60
    Konec zápasu. (30:34) (0:0)

60
    Víc už však domácí hráčky nestihly. (30:34) (30:34)

60
    V poslední minutě se blýskla domácí brankářka proti střele Vrabcové. (30:34) (30:34)

59
    Hráčky hostí se zkušeně nikam nehrnou, o vítězi je rozhodnuto. (30:34) (30:34)

58
    Další chyby v útoku Slavie, domácí trenér Střelec nevěří vlastním očím. (30:34) (30:34)

57
    Další laciná ztráta Slavie a snadný gól Luzumové. (30:34) (30:34)

57
    A Vyhnalová toto zaváhání trestá. (30:33) (30:33)

56
    Vzápětí jí ale nevyšla rozehrávka a útočí tak znovu Písek. (30:32) (30:32)

56
    Satrapová teď skvělým zákrokem podržela svůj tým. (30:32) (30:32)

55
    Kutlvašrová se vrátila na palubovku a hned se prosazuje. (30:32) (30:32)

54
    O pár vteřin později je již však tatáž hráčka úspěšná. (29:32) (29:32)

54
    Vrabcová trefuje tyč domácí brány. (29:31) (29:31)

53
    Po ose Pekařová - Černá se míč dostal z ruky posledně jmenované do brány. (29:31) (29:31)

53
    Hráčky hostí však vrací úder, Stellnerová skóruje z pozice na hranici brankoviště. (28:31) (28:31)

52
    Knedlíková znovu snižuje rozdíl na pouhé dvě branky. (28:30) (28:30)

52
    Kutlvašrová má zraněné koleno a míří na střídačku. (27:30) (27:30)

51
    Pekařová uvolnila Kvasničkovou, která však sama před Vařečkovou selhala, když trefila pouze tyč. (27:30) (27:30)