Benátky n/J – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Třebíč – Chomutov 2:5 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Most 2:3 (po s.n.)
Beroun – Olomouc 1:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 21.11.2011, 18:00 • Kalich Aréna • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:27:31)

59:50
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Jakub Hlusička našel na modré čáře volného MATĚJĚ STŘÍTESKÉHO a jeho střela prosvištěla do pravého horního rohu Orctovo brány. Asistence: Jakub Hlusička.

59:45
    Útočná akce domácích končí vyhozeným kotoučem.

59:11
    Zakázané uvolnění Lvů.

58:30
    Domácí jsou ke konci utkání opět aktivnější. Střela Nováka z pravého kruhu si našla lapačku Orcta.

56:10
    Holomek zkoušel zblízka zasunout kotouč mezi Volkeho betony, ten je včas sklapl.

55:36
    Hosté jsou v plném počtu.

55:15
    Střela Loskota z pravého kruhu končí v náručí Orcta.

54:13
    Lvi právě vstřelili branku!
    Tlak na rozehrávajícího Kříže za brankou využil LUKÁŠ HANDLOVSKÝ a střílí branku v oslabení. Asistence: Tomáš Rod.

53:36
    Vyloučení hostů, Lukáš Poživil dostává 2 minuty za podražení.

53:24
    Dvouminutový tlak domácích vyvrcholil gólem. Martin Belay našel před brankou MARKA LOSKOTA, který zblízka prostřelil Orcta. Asistence: Martin Belay a Ondřej Martinka.

Dnešní utkání sleduje 1740 diváku. Vyprodáno!

52:04
    Litoměřice se ubránily a hrají v plném počtu.

50:41
    Lvi jsou v plném počtu.

50:09
    Od modré čáry střílel Suchý, jeho střela trefila Volkeho do prsou.

50:04
    Vyloučení Litoměřice, Lukáš Rindoš dostává 2 minuty za hru vysokou holí. Hraje se 4na4.

48:41
    Vyloučení hostů, Tomáš Rod dostává 2 minuty za napadení.

47:30
    Na Volkeho se řítila dvojíce Sklenička - Kovař. Zbyněk Sklenička se rozhodl pro bekhendový blafák, ale Volke chytá lapačkou.

47:18
    David Ludvík z rychlého protiútoku trefil pouze boční síť branky. Lvi pořád nemají dost a tlačí domácí tým.

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 54. Loskot (Belay, Martinka), 60. Stříteský (Hlusička) - 11. Roubík (Šagát), 26. Ludvík (Šagát, Pavlík), 37. Boháč (Třetina, Klobouček), 45. Třetina (Gureň, Pazourek), 55. Handlovský (Rod)

HC Stadion Litoměřice: Volke (Meravý) – Vobořil, Boháč, Evan, Martinka, Ketner, Kříž, Stříteský, Hora – Horčička, Slížek, Tůma – Hašek, Belay, Loskot – Gengel, Kloz, Novák – Kafan, Hlusička, Rindoš
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) – Suchý, Klobouček, Holomek, Gureň, Pavlík, Poživil, Sedlák, Sklenička – Boháč, Handlovský, Lev – Kovář, Ludvík, Pazourek – Rod, Roubík, Šagát – Třetina, Majdan

Rozhodčí: Schmejkal - Svoboda, Zavřel