Benátky n/J – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Třebíč – Chomutov 2:5 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Most 2:3 (po s.n.)
Beroun – Olomouc 1:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 21.11.2011, 18:00 • Kalich Aréna • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:27:31)

59:50
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Jakub Hlusička našel na modré čáře volného MATĚJĚ STŘÍTESKÉHO a jeho střela prosvištěla do pravého horního rohu Orctovo brány. Asistence: Jakub Hlusička.

59:45
    Útočná akce domácích končí vyhozeným kotoučem.

59:11
    Zakázané uvolnění Lvů.

58:30
    Domácí jsou ke konci utkání opět aktivnější. Střela Nováka z pravého kruhu si našla lapačku Orcta.

56:10
    Holomek zkoušel zblízka zasunout kotouč mezi Volkeho betony, ten je včas sklapl.

55:36
    Hosté jsou v plném počtu.

55:15
    Střela Loskota z pravého kruhu končí v náručí Orcta.

54:13
    Lvi právě vstřelili branku!
    Tlak na rozehrávajícího Kříže za brankou využil LUKÁŠ HANDLOVSKÝ a střílí branku v oslabení. Asistence: Tomáš Rod.

53:36
    Vyloučení hostů, Lukáš Poživil dostává 2 minuty za podražení.

53:24
    Dvouminutový tlak domácích vyvrcholil gólem. Martin Belay našel před brankou MARKA LOSKOTA, který zblízka prostřelil Orcta. Asistence: Martin Belay a Ondřej Martinka.

Dnešní utkání sleduje 1740 diváku. Vyprodáno!

52:04
    Litoměřice se ubránily a hrají v plném počtu.

50:41
    Lvi jsou v plném počtu.

50:09
    Od modré čáry střílel Suchý, jeho střela trefila Volkeho do prsou.

50:04
    Vyloučení Litoměřice, Lukáš Rindoš dostává 2 minuty za hru vysokou holí. Hraje se 4na4.

48:41
    Vyloučení hostů, Tomáš Rod dostává 2 minuty za napadení.

47:30
    Na Volkeho se řítila dvojíce Sklenička - Kovař. Zbyněk Sklenička se rozhodl pro bekhendový blafák, ale Volke chytá lapačkou.

47:18
    David Ludvík z rychlého protiútoku trefil pouze boční síť branky. Lvi pořád nemají dost a tlačí domácí tým.

44:27
    Jakub Lev nebezpečně střílel z levého kruhu, Volke vytěsnil.

44:09
    Nahození od modré čáry od Davida Pazourka do branky šikovně zklepl MIROSLAV TŘETINA. Asistence: David Pazourek a Miloslav Gureň.

43:57
    Pavlíkovo nahození ze středu hřiště Volke pro jistotu podržel.

43:22
    Roubík přihrával před branku na volného Davida Ludvíka, jeho střela mířila mimo branku.

42:49
    V nájezdu Rod zkoušel prostřelit Volkeho mezi betony, ten je včas sklapl.

42:23
    Juraj Majdan prověřil Volkeho střelou z levého kruhu, litoměřický brankář vyrazil do rohu.

41:15
    Haškovo nahození končí v lapačce ústeckého brankáře.

40:44
    Střelu Stříteského od modré čáry Orct vytěsnil betonem do ochranné sítě.

38:18
    Roubík bekhendem prověřil Volkeho, litoměřický brankář lapačkou chytá.

37:08
    Vyloučení Litoměřic, Jan Kloz dostává 2 minuty za sekání.

36:44
    Z levé strany prošla přihrávka přes brankoviště a DANIEL BOHÁČ měl snadnou práci dorazit kotouč do branky. Asistence: Miroslav Třetina a Jan Klobouček.

35:17
    Ústí rozehrálo útočnou kombinaci za brankou domácích na jejiž konci střílel Sedlák, Volke vyrazil do ochranné sítě.

34:41
    Vyloučení Litoměřic, Ladislav Gengel dostává 2 minuty za podražení.

34:03
    Litoměřice momentálně aktivnějším týmem na ledě, střelu Belaye Orct vyrazil do ochranné sítě.

32:33
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, vhazuje se po levici Volkeho.

31:49
    Na druhé straně Sklenička netrefil prázdnou branku.

31:05
    Střelu Stříteského od modré vyrazil Orct před sebe, ale Kafanová dorážka skončila vedle.

30:49

29:30
    Překombinovaná hra hostů končí vyhozeným kotoučem od obránce.

28:49
    Vyloučení Litoměřic, Kryštof Kafan dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

27:46
    Ústí nadále přehrává domácí tým, v další šanci neuspěl Lev.

27:00
    Sklenička dostál puk mezi kruhy a nebezpečně vystřelil, Volke lapačkou chytá.

25:54
    Série dorážek před Volkem, kotouč do branky zametl DAVID LUDVÍK. Asistence: Martin Šagát a Filip Pavlík.

25:03
    Ústecký Lev se dostál do nebezpečného úniku, rozhodčí však signalizoval ofsajd.

24:29
    Lvi hrají v plném počtu.

24:06
    Rozhodčí zůstává ležet na ledě, vyhozená střela ústeckého hráče trefila sudího do krku. Naštěstí je jen otřesen a hraje se dál.

23:10
    Stadion se nemůže usadit v útočné třetině, hosté s přehledem brání pásmo.

22:29
    Vyloučení hostů, Lukáš Handlovský dostává 2 minuty za podražení.

22:01
    Ústí opět dominuje na ledě.

21:43
    Majdan přihrával před litoměřickou branku a dorážka Třetiny skončila ve Volkeho lapačce.

20:21
    Hosté hrají v plném počtu. Litoměřice se v přesilové hře vůbec neprosadily a promarnily tak šanci na vyrovnání.

20:01

Ústečtí Lvi do utkání vstoupili aktivněji a hned od začátku měl Martin Volke práci. První větší šance domácích přišla až v 6. minutě, kdy nebezpečně pálil Jakub Evan. Hosté se dostali do vedení díky Jaroslavu Roubíkovi, který prostřelil Volkeho mezi betony.

20:00

19:11
    Na ledě zůstal po střetu ležet litoměřický Hašek. Naštěstí pro domácí se zvedá a odjíždí na střídačku.

18:58
    Ústí výborně brání a domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.

18:21
    Vyloučen hráč Lvů Adam Sedlák, 2 minuty za podražení.

18:21
    Litoměřice se konečně usadily v obranném pásmu Lvů. Horčička vytěžil faul.

15:59
    Martin Belay nahazoval kotouč před branku, tečovanou střelu Orct chytá.

15:15
    Oba týmy hrají v plném počtu.

14:31
    Kafan nebezpačně vypálil z levého kruhu, Orct měl připravenou lapačku.

13:15
    Oboustranné vyloučení. Hráč hostí Ludvík 2minuty držení, hráč domácích Kříž 2 minuty držení.

13:00
    Vstřelená branky hosty nabudila ještě více, v další šanci opět střílel Roubík, jeho střela skončila v náručí Volkeho.

11:10
    Zbyněk Sklenička ujel po levé straně a nebezpečnš vystřelil, Volke měl pohotovou lapačku.

10:29
    JAROSLAV ROUBÍK střelou mezi Volkeho betony otevírá skóre utkání. Asistence: Martina Šagát.

09:42
    Hosté jsou nadále aktivnějším týmem na ledové ploše. Litoměřice se nemohou dostát z obranné třetiny.

07:30
    Střela Roubíka trefila Volkeho do vesty, litoměřický brankář raději podržel kotouč.

06:12
    Evan vystřelil z mezikruží, jeho střela minula ústeckou branku o pár centimetru. Ústí opět zahrozilo z protiútoku.

05:04
    Kovář nebezpečně vystřelil z pravého kruhu, Volke s přehledem kryje.

04:42
    Zakázané uvolnění domácích, vhazuje se po levici Volkeho.

03:16
    Horčičkovo střela zblokovana a Ústí z protiútoku zahrozilo, Volke kryje.

03:13
    První přerušení hry, vhazuje se po pravici Orcta.

02:22
    Hráči hostů se usadili v obranném pásmu domácích.

01:24
    První střela hostů od Ludvíka, kterou obránce zblokoval.

00:03
    První buly vyhrál litoměřický kapitán Slížek.

00:01

Vítáme Vás u dnešního Severočeského derby mezi domácím Stadionem Litoměřice a Ústím nad Labem. Hostům bude dnes chybět Jan Alinč, kterého si na hostování vypůjčila pražská Slávie, v brance domácích se představí navrátilec Martin Volke. Minulé vzájemné utkání skončilo vítězstvím Lvů 3:2 po prodloužení, kdy vítěznou branku vstřelil Jan Klobouček.

Omlouváme se případné výpadky, řešíme technické problémy. Děkujeme za pochopení.

HC Stadion Litoměřice: Volke (Meravý) – Vobořil, Boháč, Evan, Martinka, Ketner, Kříž, Stříteský, Hora – Horčička, Slížek, Tůma – Hašek, Belay, Loskot – Gengel, Kloz, Novák – Kafan, Hlusička, Rindoš

HC Slovan Ústečtí Lvi: Orct (Francouz) – Suchý, Klobouček, Holomek, Gureň, Pavlík, Poživil, Sedlák, Sklenička – Boháč, Handlovský, Lev – Kovář, Ludvík, Pazourek – Rod, Roubík, Šagát – Třetina, Majdan

Rozhodčí: Schmejkal - Svoboda, Zavřel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 54. Loskot (Belay, Martinka), 60. Stříteský (Hlusička) - 11. Roubík (Šagát), 26. Ludvík (Šagát, Pavlík), 37. Boháč (Třetina, Klobouček), 45. Třetina (Gureň, Pazourek), 55. Handlovský (Rod)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) – Suchý, Klobouček, Holomek, Gureň, Pavlík, Poživil, Sedlák, Sklenička – Boháč, Handlovský, Lev – Kovář, Ludvík, Pazourek – Rod, Roubík, Šagát – Třetina, Majdan

Rozhodčí: Schmejkal - Svoboda, Zavřel