Lipt. Mikuláš – Trnava 2:4 (kon.) | Senica – Michalovce 2:4 (kon.) | Bardejov – Trebišov 4:2 (kon.)
Piešťany – Spišská N. Ves 5:1 (kon.) | Detva – Topoľčany 5:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Púchov 5:2 (kon.)
HC Dukla Senica
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Úterý 22.11.2011, 17:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:18:29)

59:10
    Dukla dala gól!
    Do prázdnej brány puk posiela MARTIN DROTÁR. Asistencia Miloš Palovčík.

51:58
    Vylúčenie Senica, Michal Šúrek, dve minúty za držanie hokejky.

45:23
    Senica dala gól!
    Opäť sa domáci dokázali presadiť z presilovky, znižuje ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ. Asistencie Michal Hreus a Marek Mikušovič.

44:56
    Vylúčenie Michalovce, Juraj Kadlubiak, dve minúty za zdržiavanie hry.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

29:26
    Vylúčenie Michalovce, trest pre hráčsku lavicu, dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

32:10
    Vylúčenie Senica, Michal Hreus, dve minúty za vrazenie.

30:38
    MILOŠ PALOVČÍK pridáva druhý gól, ktorým Michalovce odskakujú na rozdiel dvoch gólov. Bez asistencie.

27:48
    Východniari sa opäť veľmi rýchlo po vhadzovaní dostali do vedenia zásluhou MILOŠA PALOVČÍKA. Asistencie Martin Drotár a Martin Slovák.

27:22
    TOMÁŠ MÉRY potrestal oslabenie hostí a vyrovnáva. Asistencia Jozef Salajka.

26:11
    Vylúčenie Michalovce, Radek Meidl, dve minúty za krosček.

22:14
    Hostia sa v úvode druhej tretiny dostali do vedenia gólom JURAJA PAVLIČKA. Asistencie Juraj Minčák a Rastislav Gašpar.