Poprad – Košice 7:3 (kon.) | Martin – HC Slovan 3:2 (kon.) | Skalica – Zvolen 4:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 6:3 (kon.) | Banská Bystrica – Žilina 2:1 (po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
HK Nitra
sk Úterý 22.11.2011, 17:30Tipos Extraliga (SR)

Tretia tretina priniesla rýchly a okulahodiaci hokej. Boli sme svedkami gólovej "prestrelky", keď v tretej tretine padli dokopy 4 góly. Počas celého zápasu mali Trenčania navrch, no napokon sa v závere stretnutia museli strachovať o výsledok. Pod hradom Matúša Čáka v tomto zápase naplnili úlohu favorita domáci hokejisti a zdolali Nitranov v pomere 6:3. Po dnešku sa s Vami lúči Marek Hudák. (19:52:48)

60:00

59:59
    Trenčín dal gól!

ONDREJ MIKULA dáva bodku za zápasom gólom do opustenej brány v poslednej sekunde zápasu! Asistencie: Igor Bobček, Erik Bednár.

59:49
    Vhadzuje sa pred Kováčom. Nitrania v šestici.

59:22
    Nitranov gól naštartoval, ale do konca zápasu ostáva necelých 40 sekúnd.

58:50
    Nitra dala gól!

Patrik Valčák našiel svojho spoluhráča JOZEFA FOJTÍKA číhajúceho pred bránou, ktorý sa v koncovke nemýlil! Asistencie si pripisujú Patrik Valčák a Samir Saliji.

58:27
    Trenčania v snahe odpovedať na gól hostí.

56:56

Parádny gól strelil mladík TOMÁŠ HRNKA, ktorý strelou do pravého rohu brány nedal Kováčovi šancu. Asistecia: Miroslav Štefanka.

53:45
    Zdá sa, že o zápase je rozhodnuté.

55:34
    Hráčom Nitry sa nedarí presadiť proti dobre organizovanej hre domácich.

52:57

Čiliakovu nepriestreľnosť ukončil MARTIN FILO svojim gólom pri hre 4 na 4! Filo od pravej žrdky ešte na pol metra nahrával spoluhráčovi na zakončenie, zbytočne, puk zrazený sa k nemu vrátil a tak ho backhandom poslal pod hornú žrdku sám. Asistencia: Radovan Trefný.

51:26
    S.Saliji prerušil presilovku svojho tímu. Útočník hostí je vylúčený na dve minúty za podrazenie.

51:14
    Vylúčený hráč domácich Ivan Koložváry- seknutie.

50:22
    Saliji v obrovskej šanci po minútach ničoty, poodrážaný puk sa dostal k nemu pred bránou, pred sebou prázdna brána, aj zakončil, ale, myslím, že Mikula bol ten, čo mu vopchal čepeľ do strely a zblokoval tak puk smerujúci do prázdnej brány.