RK Zagreb
28:20 (14:7)
Chambery Savoie Handball
Sobota 26.11.2011, 20:15Liga mistrů

Házenkáři Záhřebu poráží v Lize mistrů francouzského soupeře ze Chambery výrazným rozdílem 28:20, o výsledku utkání rozhodli už v úvodní desetiminutovce a v průběhu utkání náskok zvyšovali. Na druhém místě skupiny A tak svému soupeři odskočili na čtyřbodový rozdíl, umístění obou celků se nijak nemění, domácí zůstávají druzí za suverénní Barcelonou, hosté třetí. (28:20) (21:43:03)

60
    Konec zápasu. (28:20) (0:0)

60
    Tak přeci jen ještě stačili získat míč a deset sekund před koncem Marroux upravuje konečný výsledek na 28:20 z pohledu domácího Záhřebu. (28:20) (28:20)

60
    Hosté v úvodu poslední minuty ztrácí míč a dnes se pravděpodobně nedostanou ani na dvacet vstřelených branek. (28:19) (28:19)

59
    I ve vlastním oslabení se trefuje Luka Šebetič. (28:19) (28:19)

59
    Benjamin Gille však první střelu této přesilovky namířil mimo branku a domácí při svém útoku nikam nespěchají. (27:19) (27:19)

58
    Krátce poté Štrlek dostává dvouminutový trest a v závěru si domácí ještě zahrají v oslabení. (27:19) (27:19)

58
    Manuel Štrlek skóruje ze sedmimetrového hodu. (27:19) (27:19)

57
    Už se téměř nebrání, volnou cestu ke skórování má i Florian Botti. (26:19) (26:19)

56
    Jakov Gojun proběhl hostující obranou a snadno zvyšuje na 26:18. (26:18) (26:18)

55
    Jeden ze zmiňovaných náhradníků, hostující Florian Botti uspěl hned ze své první dnešní střely. (25:18) (25:18)

55
    Po time-outu zaznamenává další domácí branku Marino Marič. (25:17) (25:17)

53
    Po sedmnácté brance hostů si domácí trenér Ivica Obrvan bere oddechový čas. (24:17) (24:17)

52
    Střelecké neúspěchy na obou stranách znamenají vedení domácích 24:16 osm minut před koncem. (24:16) (24:16)

51
    Luka Stepančič z rychlého protiútoku orazítkoval tyč hostující branky. (24:16) (24:16)

50
    Olivier Marroux trestá jeho nedovolený zákrok i ze sedmimetrového hodu. (24:16) (24:16)