Hamburg – Wisla Plock 34:25 (kon.) | Veszprém – Füchse Berlin 24:33 (kon.) | Atletico Madrid – Industria 28:27 (kon.)
Atletico Madrid
28:27 (13:13)
Industria Kielce
Neděle 27.11.2011, 20:15Liga mistrů

Atletico se tak i díky dnešní výhře Berlína v Maďarsku odpoutalo od Veszprému na rozdíl tří bodů, hosté stále ztrácí dva body na poslední postupové místo obsazené Čechovem, ale dnešním výkonem ukázali, že o postup ještě rozhodně zabojují. Navíc s ruským soupeřem budou mít výhodu domácího prostředí. (28:27) (21:46:07)

Atletico Madrid v domácím prostředí poráží Kielce 28:27, nicméně hosté zde předvedli o několik tříd kvalitnější výkon jak v prvním vzájemném zápase v Polsku, kde od svého soupeře inkasovali 37 branek. Ačkoliv domácí byli velikým favoritem dnešního zápasu, tak o svém vítězství rozhodli až v závěrečné pětiminutovce. (28:27)

60
    Konec zápasu. (28:27) (0:0)

60
    A v poslední sekundě zápasu Grzegorz Tkaczyk upravuje stav na konečných 28:27 pro Atletico Madrid. (28:27) (28:27)

60
    Tkaczyk nejdříve Šterbika nepřekonal, na druhý pokus už uspěl. (28:26) (28:26)

59
    A zvolilo dobře, Kirill Lazarov proměňuje sedmimetrový hod. (28:25) (28:25)

58
    Hosté přichází o míč a Atletico místo riskantního rychlého protiútoku zvolilo šetrnější cestu postupným útokem. (27:25) (27:25)

58
    Mariusz Jurkiewicz uspěl z levé spojky. (27:25) (27:25)

57
    Tři minuty před koncem si domácí berou oddechový čas. (26:25) (26:25)

56
    Arpad Šterbik vychytal Stojkoviče a z protiútoku se trefuje Kirill Lazarov. (26:25) (26:25)

56
    Pět minut do konce, stále je stav vyrovnaný. (25:25) (25:25)

55
    Z levého křídla skóruje Bartlomiej Tomczak. (25:25) (25:25)

54
    K sedmičce se tentokrát postavil Kirill Lazarov a ten už byl úspěšný. (25:24) (25:24)

53
    Hosté se ubránili a z rychlého protiútoku skóruje Rosinski. Zcela neočekávaně nás čeká dramatická koncovka. (24:24) (24:24)

52
    Grzegorz Tkaczyk vrací rozdíl ve skóre na jediný gól. (24:23) (24:23)

51
    A k větší pohodě v domácím táboře po delší době přispívá Kirill Lazarov. (24:22) (24:22)

50
    V závěru padesáté minuty střelecky udeřil Rosinski. Začíná posledních deset minut zápasu. (23:22) (23:22)