Mönchengladbach – Dortmund 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 2:2 (kon.) | Kaiserslautern – Hertha 1:1 (kon.)
Freiburg – Hannover 1:1 (kon.) | Bayern – W. Brémy 4:1 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.)
1.FC Kaiserslautern
1:1 (1:1)
Hertha BSC
Sobota 03.12.2011, 15:30Německá Bundesliga

84
    Dick sestřelil jednoho z protihráčů a vidí žlutou kartu.

75
    Amedick byl potrestán žlutou kartou

56
    I Bugera se dopustil hrubého faulu na protihráče a vidí také žlutou kartu

54
    Fortounis byl podkopnutý Lellem, který vidí žlutou kartu.

46
    Domácí udělali o poločasovou přestávku jednu změnu, když do druhé půle nezasáhne Kirch, kterého nahradí Shechter.

38
    Je to tu. Ze hřiště odstupuje zraněný Franz, nahradí ho Mijatovič.

15
    Herta právě vstřelila branku!
    Lell využil hrubé chyby v domácí obraně a poslal míč do vápna, kam si naběhl RAFFAEL, který uklidil míč do odkryté branky.

6
    Kaiserslautern právě vstřelil branku!
    Sahan nacentroval míč do vápna, kde ROMAN HUBNÍK hlavou poslal míč do vlastní branky.