Mönchengladbach – Dortmund 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 2:2 (kon.) | Kaiserslautern – Hertha 1:1 (kon.)
Freiburg – Hannover 1:1 (kon.) | Bayern – W. Brémy 4:1 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.)

88
    Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Amdick, jeho střela skončila nad.

87
    Domácí budou mít výhodu rohového kopu.

85
    Niemeyer poslal míč hodně mimo domácí branku.

84
    Dick sestřelil jednoho z protihráčů a vidí žlutou kartu.

83
    Domácí měli příležitost jít do vedení, ale Bugera střílel nepřesně.

78
    Poslední čtvrthodinku mají obě družstva k tomu aby vstřelila vítěznou branku.

76
    Raffaelova střela se nevešla mezi tři tyče.

75
    Amedick byl potrestán žlutou kartou

73
    Kouemaha byl lapen v ofsajdové pasti.

71
    Kouemaha se opět dostal ke střele, i tentokrát byl neúspěšný.

69
    Kouemaha se dostal do zajímavé pozice, ale netrefil branku.

68
    Po dalším rohu se ke střele dostal Fortounis, který ze 30 metrů poslal míč vysoko nad branku.

66
    Dick zahrával standardku, trefil pouze připravenou náruč hostujícího brankáře.

64
    K'lautert bude zahrávat další rohový kop. Dick tentokrát vystřelil mimo.

63
    Raffael poslal dopředu Lasoggu, na kterého byl míč příliš rychlí.

61
    Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se k míči dostal Dick, jenž byl odstaven třemi bránícími hráči.

60
    Herta se dostala do šance, ale její hráči nedokázali ohrozit branku.

58
    Hosté budou zahrávat standardní situaci, ke které se staví Raffael, ale ten trefil jen zeď.

56
    I Bugera se dopustil hrubého faulu na protihráče a vidí také žlutou kartu

55
    Kouemaha dostal míč za obranu, ale sudí mu odpískali ofsajd.

54
    Fortounis byl podkopnutý Lellem, který vidí žlutou kartu.

54
    Sahan se dostal do šance. Hostující obrana nakonec včas zasáhla.

53
    Sahan poslal míč na Kouemahu, ale ten byl pokrytý.

51
    Bugera vyslal na Krafta dalekonosnou střelu, která těsně minula hostující branku.

48
    Domácí kombinují, ale hosté je před vlastní branku jen tak nepustí.

47
    Kouemaha se dostal ke střele, ale do rány mu padl Lell. Domácí budou aspoň zahrávat roh.

46
    Domácí udělali o poločasovou přestávku jednu změnu, když do druhé půle nezasáhne Kirch, kterého nahradí Shechter.

46

45
    Sudí nastavuje ještě 2 minuty.

45
    Fortounis se prokličkoval do vápna, ale míč poslal do hlediště.

44
    ... Ramos poslal míč pouze do zdi.

44
    Hosté budou zahrávat standardku ze se zajímavé pozice...

43
    Tiffertovu hlavičku si s přehledem pohlídal
    Kraft.

42
    Herta se dostala na domácí polovinu, scházela však střela, která by ohrozila branku.

40
    Kouemaha mohl jít sám na branku, ale byl nachytán v ofsajdové pasti.

38
    Je to tu. Ze hřiště odstupuje zraněný Franz, nahradí ho Mijatovič.

37
    Kouemaha se dostal ke střele, ale trefil jen brankáře, od kterého se míč odrazil ke Kirchovi, jenž z penalty netrefil prázdnou branku.

36
    Franz nechal v souboji se Sahanem nohu a zůstává ležet na zemi. Vypadá to že bude muset střídat.

33
    Sahan našel ve vápně nabíhajícího Tifferta, který poslal míč těsně vedle kraftovi branky.

31
    Tiffert poslal míč před branku, kde Dick vystřelil těsně nad hostující branku.

30
    Franz skolil unikajícího De Wita. Domácí tak budou zahrávat další standardku.

30
    Hubník se vrátil na hrací plochu.

27
    Kouemaha trefil souboji Hubníka do citlivých míst. Český reprezentant zůstává ležet na hrací ploše.

27
    Fortounis nacentroval míč do vápna, ve kterém hosté poslali míč do bezpečí.

23
    Kouemaha se dostal do šance, scházela ale přesnost.

20
    De Wit se dostal ke střelecké příležitosti, ale poslal míč přímo do náruče hostujícího brankáře.

19
    Fortounis zahrával standardní situaci, po které se hosté bez potíží ubránili.

18
    Oba týmy začali hrát opatrněji.

17
    Niemeyer z hranice vápna poslal míč hodně nad branku.

15
    Herta právě vstřelila branku!
    Lell využil hrubé chyby v domácí obraně a poslal míč do vápna, kam si naběhl RAFFAEL, který uklidil míč do odkryté branky.

14
    Sahan se hrnul do útoku, poslal míč na Kouemahu, ale jeho střelu hostující obrana zablokovala.

12
    Tiffert přihrál Dickovi, který poslal míč vysoko nad kraftovu branku.

8
    Raffael se snažil reagovat na nešťastnou branku, ale jeho střela do branky nezamířila.

6
    Kaiserslautern právě vstřelil branku!
    Sahan nacentroval míč do vápna, kde ROMAN HUBNÍK hlavou poslal míč do vlastní branky.