Catania – Cagliari 0:1 (kon.) | Juventus – Cesena 2:0 (kon.) | Fiorentina – AS Řím 3:0 (kon.)
Chievo – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Bologna – Siena 1:0 (kon.) | Parma – Palermo 0:0 (kon.)
Chievo Verona
0:0 (0:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 04.12.2011, 15:00 • Marcantonio Bentegodi, Verona (Itálie) • Italská Serie A

Děkuji Vám za pozornost, příjemný zbytek dne. (17:01:51)

Dnešní neatraktivní zápas skončil dělbou bodů po remíze 0:0 mezi Chievo Verona a Atalanta Bergamasca Calcio.

90+2
    Domácí Pellissier stál v ofsajdovém postavení.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

87
    Luciano, ale nedokázal ani překopnout hostující zeď.

86
    Přímý kop bude zahrávat domácí tým.

83
    Poslední střídání také na domácí straně. Odešel Sammarco a nahradil jej Paloschi.

82
    V dnešním utkání už se nejspíše gólů nedočkáme. Zatím si nebyl schopen ani jeden tým vytvořit jakoukoliv slibnou šanci.

79
    Ale Cigarini trefil svým centrem pouze prvního protihráče v pokutovém území.

78
    Rohový kop pro Atalantu.

77
    Domácí tým začíná uzavírat Atalantu na jejich vlastní polovině a vyvíjí, čím dál tím větší tlak. Zatím však bez šancí.

75
    Po centru domácího Luciana se dostal k hlavičce Pellissier, ale jeho pokus vytěsnil mimo branku hostující brankář.

72
    Poslední střídání na hostující straně. Ze hřiště byl stažen Moralez a místo něj na trávník vběhl Adriano.

69
    Fotbal je pořád stejný jako v prvním poločase. Spoustu nepřesností, žádné šance a také žádné góly.

66
    Dvojté střídání na domácí straně. Ze hřiště odešel Vacek a Moscardelli a místo nich přišli na hřiště Hetemaj a Thereau.

63
    Druhé střídání na straně hostí. Ze hřiště odchází Bonaventura a místo něj na hřiště přichází Gabbiadini.

61
    Ze standartní situace si hosté šanci nevytvořili.

60
    Hostující tým bude zahrávat standartní situaci.

59
    Do slibné šance se mohl dostat hostující Denis, ale dříve byl u míče domácí brankář a míč odkopl do bezpečí.

57
    Hostující tým drží míč na vlastní polovině a přihrávkami ze stranu na stranu se snaží rozpohybovat domácí celek.

54
    Dnešní zápas vůbec není pohledný. Utkání bez šancí a také gólů. zatím vše spěje k tomu, že se dnes oba týmy rozejdou remízou a bodem na každé straně.

51
    Po rohovém kopu zakončil hostující Moralez nůžkami, ale skvělým zákrokem vytáhl míč na roh domácí brankář.

50
    Hostující Padoin nacentroval míč do vápna na Denisa, který však nedokázal trefit míč.

48
    Domácí celek začal aktivněji, ale zatím si nevytvořil jakoukoliv vážnější šanci.

46

První poločas je za námi a v něm jsme nemohli vidět ani jeden gól, protože ani jeden z týmů si nebyl schopen vytvořit za 45 minut ani jednu vážnější šanci. Doufejme, že v druhém poločas toho bude k vidění více. Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

45
    Rozhodčí prodlouží první poločas o dvě minuty.

44
    Skvěle se prodral hostující Denis domácí obranou, ale už nedokázal zakončit.

42
    Do slibné šance se mohl dostat hostující tým, ale finální přihrávka Moraleze na Denise byla až příliš dlouhá a hravě si s ní poradil domácí brankář.

39
    Další žlutou kartu vidí domácí Andreolli za faul na půli hřiště.

38
    A žlutou kartu vidí i hostující Manfredini za řeči.

37
    Za strkanici ve vápně vidí žlutou kartu domácí Pellissier.

36
    Centr Luciana vyrazil z vápna do bezpečí hostující brankář Consigli.

34
    Další standartní situaci bude zahrávat domácí celek.

32
    Utkání je zatím plné nepřesných přihrávek. Chybí mu šance a pak především góly.

29
    Je za námi více než půlka prvního poločasu a stav držení míče je zatím 54% Chievo Verona a 46% Atalanta Bergamasca Calcio.

27
    Ani z něj si, ale domácí celek nevytvořil gólovou příležitost.

26
    Z přímého kopu se míč dokutálel na rohový kop, který zahraje domácí Sammarco.

26
    Přímý kop bude zahrávat domácí tým po faulu na Bradleye.

24
    Z něj si však hosté nedokázali nic vytvořit.

23
    První rohový kop v utkání zahraje hostující celek.

21
    Domácí Moscardelli na dvakrát nedokázal prostřelit domácí obranu a ohrozit tak hostujícího brankáře Consigliho.

19
    V ofsajdu se ocitl domácí Pellissier.

17
    První šanci v utkání zahazuje domácí Moscardelli. Po centru od Luciana hlavičkoval úplně sám na vápně nad branku.

16
    První žlutou kartu v utkání uviděl hostující Lucchini za faul u poloviny hřiště.

14
    Míč si postavil Luciano, ale jeho centr nikoho ze spoluhráčů nenašel.

14
    Domácí celek bude mít výhodu standartní situace.

12
    Hostující Carmona střílel z malého vápna vysoko nad bránu.

10
    Na branku vystřelil hostující Cigarini, ale domácího brankáře neohrozil.

9
    Ani jeden z týmů si zatím nebyl schopen vypracovat jakoukoliv šanci a vlastně ani vystřelit na branku.

6
    Z důvodů zranění musí hostující tým vystřídat. Ze hřiště odešel Pelusco a na trávníku jej nahradil

3
    Hra se v úvodu odehrává především ve středu hřiště.

1

Chievo Verona: Sorrentino - Drame, Andreolli, Cesar, Drame - Luciano, Bradley, Vacek - Sammarco - Moscardelli, Pellissier.

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli - Masiello, Lucchini, Manfredini, Peluso - Bonaventura, Cigarini, Carmona, Padoin - Moralez - Denis.

Rozhodčí: Riccardo Pinzani.

Předpokládané sestavy:

Chievo Verona:
    Sorrentino - Frey, Cesar, Andreolli, Jokič - Luciano, Hetemaj, Bradley - Sammarco - Pellissier, Thereau.

Atalanta Bergamasca Calcio:

Informace k zápasu:

Začněme u domácích a začněme tím příjemnějším. Vedení Fly Donkeys se rozhodlo prodloužit smlouvu s brankářskou jedničkou Stefanem Sorrentinem. "Jsem opravdu šťastný, že jsem podepsal novou smlouvu. Nemohu být klubu víc vděčný, vždyť mi plní veškerá moje přání. Věřím, že mohu splácet důvěru každý víkend svými výkony a pomoci Chievu dosáhnout co nejrychleji jeho cíle," neskrýval radost Stefano Sorrentino. Celkově je na tom tým průměrně, po dvou nadějných výhrách nad Fiorentinou a Catanií přišlo tvrdé vystřízlivění na půdě AC Milán. Veronský celek prohrával už po půlhodině o tři branky a to celý zápas rozhodlo.

"Měli jsme špatný přístup k zápasu. Musíme si říct, že je ztráta za námi a soustředit se na získání tří bodů v neděli," dodal Sorrentino. Chievu se proti Atalantě daří, doma s ní nikdy neprohrálo a naopak z Bergama si několikrát odvezlo plný počet bodů.

Jenže současná Atalanta je uplně jiným týmem než ty předchozí. Colantuono řídí mužstvo velmi dobře a zejména jeho zásluhou je Atalanta na třináctém místě. Přitom Nerazzurri začínali s bodovým odečtem a tím pádem se očekávalo, že budou od prvního kola bojovat o záchranu. Colantuonovi hoši dokázali potrápit a obrat o body nejednoho favorita, naposledy se to podařilo v domácím zápase s Neapolí. Atalanta mohla dokonce i vyhrát, nebýt třetí minuty nastavení a vyrovnání z kopačky Edinsona Cavaniho.

"Byli jsme lepší než Neapol a zasloužili jsme si vyhrát. Odehráli jsme skvělý zápas, škoda jen, že jsme připustili ten pozdní gól," posteskl si trenér Atalanty Colantuono. Jeho tým bude chtít ve Veroně uspět a minimálně bod si zajistit.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.