První střelecký pokus si připsal Moussa Dembele, mířil ale vedle.

První rohový kop zápasu kopali hosté, šance z toho ale nebyla.

Další střelecký pokus Liverpoolu si připsal Charlie Adam, nezamířil ale přesně.

17
    Na straně Fulhamu se zastřeloval Moussa Dembele, branku ale netrefil.

20
    Hosté měli možnost kopat přímý kop. Centr směřující do brány zastavil brankář Schwarzer.

22
    Domácí sice dlouho drželi balon, ale místo šance z toho byl rychlý kontr Liverpoolu. Schwarzer ale nakonec zasahovat nemusel.

24
    Fulham měl možnost kopat přímý kop z výhodné pozice. Nic z toho ale nebylo.

26
    Nyní pro změnu dlouho kombinovali hosté, jenže Adam na polovině hřiště předvedl velice nepovedenou přihrávku a míč skončil až v autu.

27
    Liverpool kopal rohový kop, domácí ale míč odvrátili.

28
    Liverpoolský Henderson vyslal směrem na branku Schwarzer technickou střelu, která se zastavila na levé tyči!

30
    Hostující hráči jsou nyní lepší, další nebezpečnou skákavou střelu vyslal na domácí bránu Suarez, balon proskákal těsně mimo.

32
    Rychlík Suarez připravil šanci pro Carrolla, tem ale v rozhodující chvíli místo střely vůbec netrefil balon.

34
    Po delší době jsou u balonu domácí fotbalisté. Na polovinu Liverpoolu se ale prokousávají velmi obtížně.

37
    K hodně nebezpečné střele ze střední vzdálenosti se nyní dostal Dempsey, brankář Reina musel hodně rychle na zem, aby míč vyrazil.

39
    Domácí hráči rázem ožili a tlačí se do útoku.

41
    Fulhem je mnohem nebezpečnější než v úvodu zápasu. Tlačí se před bránu Liverpoolu a ten se nyní brání.

42
    Po dlouhé době se hra stěhuje před bránu Fulhamu. Standardka pro hosty. Zahrávat jí bude Adam.

43
    Centr na kraj pokutového území nebyl pro domácí bránu nebezpečný.

45
    V samém závěru poločasu budou mít hosté možnost zahrávat další standardku. Navíc je tu žlutá karta pro Moussa Dembeleho.

45
    Následný centr do vápna opět odvrátila domácí obrana.

45
    První poločas bude nastavený o jednu minutu.

První poločas zápasu Fulham - Liverpool přinesl vyrovnaný fotbal s minimem gólových příležitostí. Nejblíže ke gólu byli hosté, za které trefil ve 28. minutě tyč Henderson. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který by měl začít přibližně v 22:02.

46

46
    Do druhé půle vstoupili Reds velmi aktivně, Suaréz se snažil motat na hranici šestnáctky hned 3 hráče Fulhamu ale ke střele se nedostal.

47
    Filip Senderos předvedl velmi důležitý obranný zákrok, díky kterému zamezil Liverpoolu v rozvíjející se šanci.

48
    Bellamy fauloval Dempseyho a po rozmíšce mezi těmito 2 hráči vidí oba zmiňovaní žlutou kartu.

48
    I Craig Bellamy si tedy bude muset ve zbytku utkání dávat pozor.

50
    V těchto chvílích se hraje převážně okolo půlící čáry a obrana obou celků převyšuje útok.

51
    Liverpool rozjel kontr po pravém křídle a Johnson centroval na zadní tyč, dezorientovaný Carroll ale zcela nesmyslně odhlavičkovává pouze na rohový kop.

52
    Následuje další rohový kop pro Reds.

52
    Liverpoolští si dají další repete rohového kopu.

53
    Z celkově pátého rohového kopu v dnešním utkání měl Schwarzer plné ruce práce a na brankové čářě mu musel pomáhat i jeden z obránců!

54
    Liverpool v těchto chvílích svírá Fulham neskutečným způsobem.

54
    Až nyní se po dalším rohovém kopu Liverpoolu dostal k míči Schwarzer a zklidnil hru.

55
    Suarez si zkusil vymodlit penaltu a mladý Uruguayec je s výrokem sudího nespokojen.

56
    Na držení balonu je to 78% ku 22% ve prospěch Reds!

57
    Cottagers jsou opět pod tlakem Liverpoolu. Je z toho další rohový kop, v pořadí již 8. pro Liverpool, zatímco Fulham měl prozatím zahrátvat pouze jediný.

59
    Dembele vyškolil obranu Liverpoolu a připravil gólovku pro své spoluhráče, jenže ti to překombinovali a na první branku utkání si tak budeme muset nejspíše ještě nějakou tu minutku počkat.

60
    Standartní situace z hranice šestnáctky Fulhamu budou zahrávat Liverpoolští. K míči se staví Agger.

61
    Bellamy byl nakonec tím, který se opřev vší silou do balonu, jenže Kelly se blýskl obranným zákrokem a zabránil takřka jisté brance.

62
    Výhodu standartní situace dostává i Fulham, takřka z totožné pozice.

63
    Jenže Fulham naložil s nabídnutnou standartní situací nejhůře jak mohl a nedošlo ani ke střele na Pepé Reinu.

64
    Liverpool opět u míče a v útoku.

65
    Škrtel nenechal hlavičkovat vysoké útočníky Fulhamu a odvrátil tak hrozící nebezpečí.

66
    Fulham i nadále spoléhá na protiútoky a čeká, co Reds vymyslí.

66
    Suarez už překonal i Schwarzera, jenže postranní rozhodčí se rozhodl pro odmávání offsidu, který nebyl ani zdaleka tak zřejmý.

68
    Dempsey si neměl s kým narazit, celý protiútok Fulhamu se tedy velmi zbrzdil. Cottagers si potřebují oddychnout a neběhat pouze za balonem, což je vyčerpávájící ze všeho nejvíce a hned několik domácích hráčů budiž důkazem.

71
    Domácí střídají v útoku.

72
    No tak to jsou věci! Vývoj utkán se enormě obrací, jelikož Spearing šel velmi ostře do balonu a obdržel velmi diskutabilní červenou kartu.

74
    Po velmi vyhecované situaci se opět hraje.

76
    Dirk Kuyt už se pomalu rozcvičuje, manažer Reds chce zřejmě vsadit všechno na jednu kartu a díra v obraně, která po vyloučeném Spearingovi zbyla, zřejmě manažerovi Reds nedělá starosti.

77
    A již avizované střídání je tu.

79
    Fulham je podle očekávání po červené kartě v neprospěch Liverpoolu celkem, který drží balon a snaží se něco udělat s vývojem utkání.

80
    Liverpool se nechce nechat zahanbit a i v 10 hráčích útočí, jakmile je to jen trochu možné.

80
    Dempsey trefuje břevno!

81
    A opět obrovský závar před Pepé Reinou, který měl štěstí, že stál ve správný čas na správném místě a jen díky tomu zneškodnil Dembeleho jedovku.

83
    Dembele se rozjel až od poloviny hřiště a nechybělo moc a viděli jsme první gól dnešního utkání. Jeho střele chyběly snad jen centimetry!

84
    Downing pěkně postrašil Schwarzera, který jen konečny prstů vytáhl střelu na levou tyč.

85
    Fulham právě vstřelil branku!
    DEMPSEY byl ve správný čas na správném místě a po nepřesvědčivém zárkoku Pepé Reiny doráží nejlepší střelec v historii Fulhamu vyražený balon a posílá tak Cottagers do vedení 1:0!

87
    Fulham těží z výhody jednoho hráče v poli a Reds se nemoho dostat k balonu.

88
    Do konce základní hrací doby zbývají již jen 2 minuty ale u míče jsou Cottagers v bílých dresech.

88
    V končíčí 88. minutě pořádně postrašil domácí fanoušky Agger! Jeho střela mířila těsně vedle levé tyče Schwarzerovy branky.

90
    Ruiz si došel pro faul a domácí nemají kam spěchat.

90+1
    Zatímco se rozběhla první minuta nastavení, hlasatel oznámil, že se budou nastavovat 3 minuty!

90+2
    Domácí jsou blízko, do finálního hvizdu zbývá něco málo přes 100 sekund!

90+3
    V poslední minutě utkání budou Reds rozehrávat standartní situaci z hranice šestnáctky. Nejspíše jde o poslední šanci na vyrovnání!

90+3
    Domácí čeká nepříjemnost před samotným zahráním poslední situace v dnešním utkání, jsou totiž nuceni střídat a do hry přichází Marcel Gecov.

90+3

Fulham se potřetí v této sezóně raduje z tříbodové výhry. Na tvářích Cottagers je k vidění široký úsměv a není se čemu divil, skalp slavného Liverpoolu se počítá dvojnásob. Přejeme Vám příjemný zbytek pondělního večera. (22:55:50)