Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:6 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – HC Kladno 5:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Písek – Pardubice 3:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:5 (po s.n.)
Motor ČB – Letňany 1:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:6 (kon.) | Jihlava – Třinec 4:5 (po s.n.)
IHC Králové Písek
3:6 (1:0, 2:3, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 08.12.2011, 17:30Extraliga staršího dorostu

Je dobojováno. Písečtí sice zvládli lépe první část, zbývající dvě však patřili hostujícímu celku z Pardubic. Tři body si tak připíše do tabulky hostující tým. S přáním příjemně prožitého zbytku čtvrtečního dne se loučí Petr Košatka. (19:43:36)

60:00

59:10
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Ranou do opuštěné klece pojišťuje náskok svého týmu JAN VESELÝ. Bez asistence.

58:40
    Písecká branka zůstává prázdná.

58:40
    Domácí si berou oddechová čas.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Zakázané uvolnění tlumí tlak před pardubickou brankou.

57:02
    Písečtí se přece jenom ještě nevzdávají. Před brankou Pardubic operoval s pukem Reiniš, Veselý vleže doslova čaroval.

55:49
    Tak teď už to domácí budou mít velmi obtížné. Střela z kruhu v podání JAKUBA ŘEZNÍČKA zamířila mezi betony píseckého brankáře.

54:55
    Teprve nyní se domácí vrhli do útoku, ani přečíslení ale nepřineslo větší rozruch před pardubickou brankou.

54:32
    Tempo hry začíná pozvolna opadat, ani jeden z týmů se nikam nežene. Přitom domácí by s aktuálním stavem neměli být spokojeni.

51:12
    Tahle přesilovka se domácím vůbec nevydařila. Písecký tým výrazněji ohrozit branku soupeře nedokázal. Žemlička se vrací do hry.

49:12
    Vojtěch Žemlička (PCE) - 2 minuty, nedovolené bránění. Přesilovka pro Písek.

47:58
    V závaru před píseckou brankou úspěšně dorážel kotouč JAN VESELÝ. Ležící Havelka byl bezmocný. Bez asistence.

46:39
    Velkou šanci zahodil domácí Indrák, který byl sám před Veselým, mířil ale pouze do výstroje pardubického brankáře. Následně stejný hráč půjde sedět za hrubost.

45:23
    Hostující Žemlička úspěšně forčekoval v domácím pásmu, kotouč mu ale ve finální fázi sjel z hokejky.

43:13
    Schwamberger sice vybojoval Píseckým útočnou třetiny, domácí o ni však vzápětí rychle přišli.

42:03
    Puk opouští hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

41:30
    Indrákova střela švihem končí v lapačce brankáře Veselého.

40:01

Začátek třetí třetiny se kvůli komplikované úpravě ledu trochu posune.

Po dvou třetinách je skóre zápasu nerozhodné. Uvidíme, jaké rozuzlení přinese závěrečná třetí část. Ta by měla začít přibližně v 19:04.

40:00

39:39
    Písek právě vstřelil branku!
    Tak nakonec to domácí přece jenom stihli. Lukáš Volf křížně přihrával na hůl DANIELA SCHWAMBERGERA, který tečoval puk do branky. Asistence: Lukáš Volf.

39:09
    Píseckým se vyrovnat nepodařilo, hosté hrají v plném počtu.

37:09
    Další přesilovka pro domácí. Kalous půjde sedět za nedovolené bránění.

36:20
    Horažďovského pokus od modré čáry Veselý vyráží před sebe, k dorážce se však nikdo z domácích neprobojoval.

35:26

34:50
    Jan Veselý mohl využít odraženého puku, díky kterému uháněl sám na branku, střelu mířenou mezi betony Havelka chytá.

33:26
    Přesilovka pro Písek. Jan Schneider (PCE) - 2 minuty, podražení.

33:08
    Písečtí byli blízko vyrovnání. Patrik Březina střílel z vrcholu kruhu a Veselý puk tak tak zastavil levým betonem.

31:18
    Přízemní střela MIROSLAVA ŽÁČKA prošla Veselému pod betonem a Písek se využitou přesilovkou vrací do hry.

30:33
    Miloš Kalous (PCE) - 2 minuty, držení. Přesilovka pro Písek.

27:33
    LUKÁŠ BUREŠ objel píseckou branku a namířil puk mezi betony domácího brankáře. Bez asistence.

27:01
    Písečtí přistiženi v ofsajdovém postavení.

25:59
    Hosté jdou v početní výhodě do vedení. Před Havelkou změnil směr kotouče MARTIN HAVEL a dokonává tak obrat pardubického celku v dnešním utkání.

24:03
    Písečtí se budou muset bránit.

23:28
    Bernad zlomil hůl a hosté se ocitli před Havelkou v přečíslení. na konci pěkně sehrané akce na jeden dotek zakončoval takřka do prázdné brány LUKÁŠ BUREŠ.

22:02
    Horažďovského střela prolétla těsně vedle levé tyčky.

20:01

První třetina nepřinesla nikterak zajímavou podívanou. Přece jenom o něco více ze hry měli Písečtí, kteří také zásluhou Cibochovy branky ze 14. minuty vedou těsně 1:0. Uvidíme, co přinese druhé dějství, které by mělo začít přibližně v 18:17.

20:00

19:20
    A opět.

19:13
    Po icingu na straně domácích se bude vhazovat před Havelkou.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:20
    Puk poskakoval v brankovišti brankáře Veselého, nikdo z domácích ho ale nedokázal uklidit do branky.

16:55
    Písek se také podruhé úspěšně ubránil.

14:55
    Přesilovka pro hosty. Petr Janásek se provinil nedovoleným bráněním.

13:53
    Nedáš - dostaneš. Pardubickému brankáři se neplatilo riskantní vyjetí a DAVID CIBOCH posílá puk do prázdné branky. Bez asistence.

13:43
    Kličku do bekhendu Havelka chytá.

13:43
    Bylo nařízeno trestné střílení, které pojede hostující Jan Veselý.

12:17

11:48
    Indrákova prudká střela od modré čáry mířila vedle.

11:00
    Hosté vyhazují.

10:17
    Jan Schneider oslabuje svůj tým a Písek si zahraje poprvé v utkání přesilovou hru.

09:54
    Rychlý kontr v podání hostů. Havelka zasahuje lapačkou.

09:38
    Zakázané uvolnění Pardubic.

09:34
    Domácí jsou zatím nebezpečnější. Jan Březina vyslal na pardubickou klec další pokus, Veselý ramenem vytěsnil.

07:45
    Díky odraženému kotouči se zjevil v dobré pozici Lukáš Volf, z mezikruží ale pálil pouze do připravené náruče pardubického brankáře.

05:34
    Domácí Bernad zavezl puk do třetiny a následně namířil černý kus gumy do brankoviště, nikdo z jeho spoluhráčů ale puk vhodně dorazit nedokázal.

03:02

02:30
    Písek se zatím brání bez větších potíží.