Skalica – Poprad 4:1 (kon.) | Martin – Trenčín 0:1 (po s.n.) | Žilina – HC Slovan 2:3 (po s.n.)
Banská Bystrica – Nitra 6:3 (kon.) | Košice – Zvolen 3:2 (kon.)
HK Skalica
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HK Poprad
sk Pátek 09.12.2011, 17:00 • ZŠ Skalica, Skalica. • Tipos Extraliga (SR)

Siréna oznámila koniec zápasu, v tretej tretine sme zaznamenali dva góly, v 45. minúte skóroval po rýchlej akcie Višňovský, prvý a jediný gól Popradu prišiel v 53. minúte, keď Kuľhovú strelu ztečoval Koskinen. Skaličania výsledkom 4:1 potvrdili líderskú pozíciu tabuľky. Milí športoví priatelia ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších športových stretnutiach. (19:06:06)

60:00

59:26
    Presilová hra Skaličanov, dve minúty si odpyká Jáchym za narazenie na mantinel.

59:00
    Posledná minúta stretnutia.

58:45
    Hrá sa v plnom počte.

58:11
    Strela Krotáka netriafa bránu, bola príliš vysoká.

57:19
    Skaličania vysoko napádajú popradskú rozohrávku, Kamzíci sa s ťažkosťami dostávajú do útočného pásma.

56:45
    Vylúčený aj Jaborník, za účasť v bitke.

56:45
    Vylúčený aj Popradčan Brejčák, ktorý si zastal svojho spoluhráča.

56:45
    Tvrdý zákrok na Svitanu v podaní Juríka, Svitana ostáva ležať na ľadovej ploche, pravdepodobne má vyrazený dych.

56:29
    Tvrdú Kutálkovu strelu lišiacky chytá Šimonovič do lapačky!

56:12
    Po nepresnej rozohrávke prichádza zakázané uvoľnenie Skaličanov.

55:26
    Ani Obdržálek ani Kloz nedokázali vystreliť na odkrytú Šimonovičovu bránu!

54:31
    Tvrdé súboje o puk pri mantineli v Popradskom obrannom pásme.

53:27
    Hra sa kúskuje, hráči Skalice viac-menej dohrávajú stretnutie.

53:40
    Posunutá Lakosilova brána.

52:07
    Poprad dal gól!
    Lakosil prvý krát prekonaný! Šikovná strela zápästím Martina Kuľhu ztečovaná JOONAS PETERI KOSKINENOM putuje za chrbát domáceho gólmana! Stav stretnutia 4:1. Asistencie Martin Kuľha a Michael Vandas.