Chomutov – Sparta 6:2 (kon.) | Písek – Motor ČB 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (po s.n.) | PZ Kladno – Kladno 7:4 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:3 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 2:4 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:1 (kon.)
Havířov – Zlín 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:6 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:5 (kon.)

49:59
    Martin Vítek (JIH) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Dnes jsme byli svědky velice vyrovnaného zápasu, který se rozhodl až v posledních vteřinách. Dukle se nakonec podařilo prolomit prokletí prohry s Olomoucí a získává všechny tři body.

60:00

59:37
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí s obrovskou radostí zakončují do prázdné branky. Brankář Kochta se pouze ze střídačky koukal, jak LUKÁŠ JÍCHA trefuje odkrytou klec. Asistence: Jan Mandát

59:25
    Také Dukla využívá možnosti oddechového času.

59:20
    Hosté si berou oddechový čas.

56:19
    Domácí nic nevzdávají, po nahrávce Tomáše Střechy se ve výborné pozici ocitnul JAN MAHÚT, který neomylně zakončil do šibenice. Asistence: Tomáš Střecha

55:20
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté si přichystali opravdu rychlou odezvu. V jednu chvíli Dukla o gól vedla, ve druhou o dva prohrávala. Opět se prosadil MARTIN VRABEL po spolupráci s Jiřím Peštukou. Asistence: Jiří Peštuka.

51:23
    Střechova dělovka skončila až v Kochtově náruči. Vyloučen je Jan Brandýs (OLO) za podražení.

50:08
    Hosté se dostávají opět do hry! MARTIN VRABEL přidává čtvrtý bod v dnešním zápase. Asistence: David Brančík

48:19
    Klasickou gólovou akci zakončil svým dnešním druhým gólem MAREK LUPAČ. Asistence: Martin Jícha, Jan Mandát

47:32
    Útok Mory přerušil ofsajd, vhazuje se před Kochtou.

44:39
    Na druhé straně měli podobnou příležitost domací Střecha s Vítkem, jejich akce avšak také končí nezdarem.

44:19
    Dnes velice aktivní Martin Vrabel měl šanci strhnout stav na stranu Kohoutů. Jeho "nájezd" však Krejčík vychytal.

Omlouváme se za výpadek způsobený technickými potížemi.

40:01

V této třetině se domácím podařilo nadvakrát vyrovnat stav utkání, když nejprve na 1:1 srovnal Lupač, jenže poté Olomouc přidala dvě branky, a tak měli domácí spoustu práce. Nakonec ale krok s Kohouty srovnali, a po dvou třetinách je stav zaslouženě nerozhodný. Třetí třetina začne přibližně v 19:36.

40:00

Diana Váňová

Branky a nahrávky: 21. Lupač (Tobola, Mandát), 32. Březka (Anděl), 33. Mandát, 49. Lupač (Jícha, Mandát), 57. Mahút (Střecha), 60. Jícha (Mandát) - 9. Augustin (Peštuka, Vrabel), 26. Peštuka (Augustin, Vrabel), 28. Vrabel (Brančík), 51. Vrabel (Brančík), 56. Vrabel (Peštuka)

HC Dukla Jihlava: Krejčík (Adam) - Tobola, Vítek, Čermák, Kohout, Půža, Cívka, Březka - Severa, Lupač, Mandát, Vantuch, Kašpar, Štěrba, Mahút, Jícha, Bambula, Střecha, Vykouk, Anděl.
    HC Olomouc: Kochta (Řoutil) - Brančik, Ziegler, Paksi, Majer, Pšeja, Brandýs, Nesvadba - Vrabel, Hánl, Vrána, Jergl, Fibrich, Konečný, Ostřanský, Hradil, Bauer, Augustin, Nedopil, Peštuka.

Rozhodčí: Ondřej - Kotlík, Klouda