Kuba – Argentina 25:20 (kon.) | Kazachstán – Uruguay 31:22 (kon.) | Austrálie – Argentina 12:30 (kon.)
Švédsko – Francie 23:26 (kon.) | Rumunsko – Chorvatsko 27:28 (kon.) | Dánsko – Japonsko 23:22 (po pr.)
Německo – Tunisko 34:25 (kon.) | Brazílie – Pobř. Slonoviny 36:22 (kon.) | Čína – Kuba 30:29 (kon.)
Dánsko
23:22 (9:11, 10:8 - 3:2, 1:1)
Japonsko
Pondělí 12.12.2011, 20:15Mistrovství světa žen

Neuvěřitelný zápas plný zvratů je u konce! Dánky pozici favorita nakonec potvrdily a až po prodloužení se radují z postupu! Jejich radost je velmi velká! Japonkám zbyly pouze oči pro pláč, měly to nadějně rozehrané, ale jejich cesta turnajem přesto končí v osmifinále. Loučí se s Vámi Petr Dejnožka. (23:22) (22:00:28)

70
    Konec zápasu. (23:22) (0:0)

70
    Makiová trefuje pouze tyč! (23:22) (23:22)

70
    Právě nyní se nám hra převalila do poslední minuty, v útoku Japonky. (23:22) (23:22)

69
    Minutu a půl před koncem druhé části prodloužení posílá Dánky do vedení Norgaardová. (23:22) (23:22)

68
    Ale ani Evropankám se v útoku příliš nedařilo, na druhé straně Ishitateová srovnává! (22:22) (22:22)

67
    Pedersenová skvělým zákrokem maří japonskou šanci na srovnání. (22:21) (22:21)

66
    Začátek druhé části prodloužení. (22:21) (22:21)

Po první části prodloužení jsou na tom o gól lépe dánské hráčky. Uvidíme, jak se nám vyvine druhá pětiminutovka. Nyní následuje minutová přestávka a výměna stran. (22:21) (22:21)

65
    První poločas prodloužení skončil. (22:21) (0:0)

65
    Japonsko v závěru první části prodloužení snižuje zásluhou Uegakiové. (22:21) (22:21)

64
    Dánsko se dostává do dvoubrankového vedení! (22:20) (22:20)

63
    V prodloužení zatím nemáme pevné obrany, Kristiansenová lehce prošla a pohodlně zakončila. (21:20) (21:20)

62
    Za Japonky velmi rychle srovnává Fujiiová. (20:20) (20:20)

62
    První branku prodloužení střílí hrdinka poslední minut Norgaardová. (20:19) (20:19)

61
    Začal první poločas prodloužení. (19:19) (0:0)

Nervydrásající zápas ještě nekončí, poprvé na turnaji uvidíme prodloužení. (19:19)