HC Kladno – Vsetín 0:4 (kon.) | Letňany – Jihlava 2:3 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 6:3 (kon.)
Plzeň – Liberec 3:0 (kon.) | PZ Kladno – Havířov 7:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 8:0 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 3:5 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 5:2 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Písek – Zlín 2:3 (kon.) | Slavia – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.)
IHC Králové Písek
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Berani Zlín
Pátek 16.12.2011, 18:00Extraliga staršího dorostu

Hosté ve třetí části utekli na rozdíl dvou branek a píseckým se už podařilo pouze snížit. K vyrovnaní nedopomohla jihočeskému výběru ani závěrečná hra v šesti bez brankáře. S přáním příjemně prožitého víkendu se z Písku loučí Petr Košatka. Hezký večer. (20:12:16)

60:00

59:42
    Hostům se podařilo vyklidit pásmo.

59:35
    Branka Písku zůstává prázdná,

59:35
    Písek si automaticky bere oddechový čas.

59:35
    Poslední šance pro domácí. Tomiga si půjde sednout k menšímu trestu a hosté si zahrají ve čtyřech.

58:30
    Lukáš Volf uháněl v přečíslení společně se Schwambergerem, druhý jmenovaný nakonec také pálil, do cesty se jeho střel postavil beton zlínského gólmana.

58:00
    Poslední dvě minuty hry ve třetí části.

56:32
    Až teď se podařilo Píseckým vrátit puk do pásma, po zákroku zlínského brankáře se navíc bude vhazovat v hostujícím obranném pásmu.

55:46
    Hosté drží kotouč v pozicích, které jim vyhovují. Maximálně pozorný tak musí být domácí brankář Škuta.

55:10
    Hostující tým v ofsajdu.

53:11
    Miroslav Žáček střílel od modré a zlínský brankář raději přikryl puk lapačkou.

49:24
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí bleskově využívají početní výhodu. Úspěch slaví střela DAVIDA BERNADA od modré čáry.

49:23
    Dominik Vlk jel sám na branku, svým zakončením ale minul pravou tyč.

48:32

47:28
    Hostující Galuška půjde sedět na dvě minuty za nedovolené bránění.

46:32
    Domácí budou hrát oslabení, trest pro hráčskou lavičku odpyká Patrik Březina.

42:26
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté odskakují na dvě branky. Třetí branku PSG Zlín přidává JAN GRYGERA.

40:01

40:00

38:25
    Zlínští se nakonec ubránili a jsou opět kompletní.

37:12
    A znova.

36:55
    Hostům se podařilo vyhodit.

36:25
    Hosté si zahrají necelou minutu ve třech. Tomiga vyhodil puk mimo hrazení.

35:23
    Přesilovka pro Písek. Zlínský brankář si pomohl podražením.

32:22
    Obrovský závar před zlínskou brankou. Dominik Vlk byl velmi blízko, ležící brankář však za pomoci dvou obránců v brankovišti tlak ustál.

28:58
    Ciboch a po něj také Hanus s Dominikem Vlkem se objevili ve střeleckém postavení, ani jeden z domácích hráčů úspěšný nebyl.

24:24
    Matula opět zakončoval, tentokrát úspěšnější písecký brankář Škuta.

21:37
    Písečtí nezvládli rozehrávku a odražený puk zachytil DOMINIK MATULA, který neváhal se zakončením a golfovým úderem trefil místo mezi betony brankáře Škuty. Bez asistence.

20:59
    Ciboch z mezikruží střílel bekhendem. Čepila puk chytá.

20:01

První část utkání je u konce. Na začátku utkání působili aktivněji hosté ze Zlína, z první branky utkání se však nakonec radovali domácí. Za začátku deváté minuty poslal Písecké do vedení po Bernadově přihrávce Lukáš Volf. Hosté našli odpověď v samotném závěru prvního dějství, kdy pár vteřin před sirénou srovnal ranou zblízka Tomiga. Prostřední část začne přibližně v 18:45.

20:00

19:26
    Hosté těsně před přestávkou srovnávají. JAKUB TOMIGA namířil puk z pravého kruhu k bližší tyči a kus černé gumy se zastavil až v síti.

17:25
    Nasazení z úvodu opadlo. Oba týmy po sobě zaznamenaly po jednom ofsajdu.

15:24
    Písečtí se ubránili.

13:24
    Škuta podrazil jednoho ze hostujících hráčů před vlastní brankou a Písečtí budou hrát oslabení.

11:17
    Zlínští se snaží pálit z jakékoliv pozice. Skočík vyslal nepříliš důraznou střelu, následně však přinutil Škutu přikrýt kotouč.

10:15
    Špatná rozehrávka domácích končí icingem.

09:54
    Hosté přistiženi v ofsajdovém postavení.

09:00
    Řeháč se od vlastní branky prokličkoval až k té písecké, parádně provedenou individuální akci ale gólem zakončit nedokázal. Škuta si připisuje další úspěšný zákrok.

08:04
    Písečtí vyhráli vhazování před vlastní brankou, Bernad vyslal do průniku LUKÁŠE VOLFA a písecký útočník z rychlé akce posílá svůj tým do vedení. Asistence: David Bernad.

07:56
    Nahození z hole Stuchlíka Škuta raději podržel v lapačce.

07:23
    Po střele Lukáše Volfa se Písečtí na dobrou minutu udrželi v pásmu. Nakonec hosté vyhazují na icing.

06:20
    Zlínští mají více ze hry, koncovka se jim ale vůbec nedaří.

05:24
    Dominik Vlk si sjel s pukem mezi kruhy a následně střílel bekhendem, Čepila opět pozorný.

04:20
    První vážnější šanci domácích si vytvořil Schwamberger, zlínský gólman vyráží puk levým betonem.

03:56
    Teprve nyní se Jihočeši dostali z vlastní třetiny díky dobré práci Lukáše Volfa.

03:02
    Píseckých se zatím nedaří aktivní hosty přibrzdit. Prakticky se hraje pouze v obranném pásmu domácího celku.

00:34
    Hosté začali velmi aktivně. V úvodní minutě hry musel Škuta dvakrát zasahovat. Poprvé proti střele Kratochvíla z pravého kruhu. K dorážce se následně probojoval ještě Dalajka, oba pokusy písecký brankář kryl úspěšně.

00:01

IHC KOMTERM Písek: Škuta - J. Březina, Schwamberger, Švanda, Žáček, Dudák, Reiniš, Bernad, Banci, Ciboch, D. Vlk, P. Březina, J. Vlk, Horažďovský, L. Volf, Hanus, Janásek.

PSG Zlín: Čepila - Řezáč, Grygera, Stuchlík, Hladiš, Tomiga, Velčovský, Hlaváč, Dalajka, Kratochvíl, Talán, Procházka, Skočík, Zaremba, Matula, Macharáček, Vyoral, Galuška, Kužílek.

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 9. L. Volf (Bernad), 50. Bernad - 20. Tomiga, 22. Matula, 43. Grygera

IHC Králové Písek: Škuta - J. Březina, Schwamberger, Švanda, Žáček, Dudák, Reiniš, Bernad, Banci, Ciboch, D. Vlk, P. Březina, J. Vlk, Horažďovský, L. Volf, Hanus, Janásek.
    Berani Zlín: Čepila - Řezáč, Grygera, Stuchlík, Hladiš, Tomiga, Velčovský, Hlaváč, Dalajka, Kratochvíl, Talán, Procházka, Skočík, Zaremba, Matula, Macharáček, Vyoral, Galuška, Kužílek.