Leverkusen – Norimberk 0:3 (kon.) | Hamburg – Augsburg 1:1 (kon.) | Freiburg – Dortmund 1:4 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 1:0 (kon.) | Schalke – W. Brémy 5:0 (kon.)
FC Schalke 04
5:0 (2:0)
Werder Brémy
Sobota 17.12.2011, 18:30 • Veltins Arena • Německá Bundesliga

To je pro dnešek z Bundesligy vše, ale poslední kolo před pauzou pokračuje i zítra na www.onlajny.cz! (20:19:42)

Nenastavuje se ani minuta hosté prchají rychle do kabin a směr Brémy. Po nadějném vstupu do druhé části totiž musí zkousnout debakl 5:0. Tři branky zařídil nestárnoucí Raul, poté se přidal i Papadopoulos a Huntelaar.

90
    Z levého křídla se ještě pokusil zakončit Marica, ale Wiese jeho ránu z těžkého úhlu vyráží.

89
    Hráči Schalke už jen kombinují s míčem na útočné polovině a čekají na závěrečný hvizd. U hostů to je stejné, akorát, že ti musí zkousnout vysoký debakl.

87
    Pasem za obranu hledal Höwedese mladík Julian Draxler, jenže jeho spoluhráč a kapitán v jedné osobě míč nezpracoval. Navíc byl v ofsajdu, a tak by ani případná šestá branka neplatila.

86
    Z pravé strany hledal ve vápně Ciprian Marica Draxlera, jenže před ním stačil zahrát Naldo.

85
    Hráči z Gelsenkirchenu kombinují v poklidu na útočné polovině a nikam již se neženou.

83
    Klání už se pouze dohrává. Werder se ještě snaží o alespoň korigování debaklu, ale do šancí se nedostává.

80
    Chytrý oblouček hledal za obranou Raúla, jenže dobře zapracoval Naldo, který stačil odvrátit na rohový kop.

80
    Wolf zastavuje ve středu hřiště nedovoleně Draxlera, a tak Schalke rozehrává.

79
    Snahu Schalke po pravé straně zastavil Schmitz, který stačil odkopnout před Högerem.

77
    Domácí tým bude střídat, když Huntelaara nahradí Ciprian Marica.

76
    Schalke s míčem na útočné polovině, ale Höwedesův pád na hranici velkého vápna není odměněn přímým kopem. Ba naopak dostává domácí kapitán žlutou kartu za nafilmovaný pád.

72
    Werder mění hráče. Floriana Trinkse nahradí na závěrečných dvacet minut Wesley.

74
    Schalke střídá. Jurada nahradí Baumjohann.

73
    Teď se o ohrožení branky zkoušel postarat na druhé straně Pizarro, ale míří mimo.

70
    Schalke 04 právě vstřelilo branku! Nizozemský ostrostřelec si napravuje renomé o minutu později! Do rozložené obrany prošel s klidem a ukázkovým zakončením, při kterém přehodil Wieseho zvyšuje na již propastných 5:0. A to začátek druhé půle sliboval vyrovnanou parti...

69
    Veltins Arena slaví pátý brankový úspěch, ale ten není uznán. Huntelaar totiž pálil z ofsajdu.