Kolín – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 3:4 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Sokolov – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Kutná Hora – Žďár n/S 4:3 (po pr.) | Jindř. Hradec – Trutnov 11:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
11:1 (5:0, 3:0, 3:1)
HC Trutnov
Neděle 18.12.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Nejvyšší výhra Vajgaru je zcela zasloužená. Vajgar ukázal, že i v útoku je hodně plodný. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:05:11)

60:00

59:32
    Trutnov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ BŘEZINA zhatil v početní výhodě domácím čisté konto. Asistence uvedeme později.

59:06
    Hosté si v závěru zahrají dvojnásobnou přesilovku, Robert Procházka na trestné lavici.

58:54
    Procházka se Skokanem v útoku, Jeschke jejich pokus vytěsnil.

58:34
    Jeden z trutnovských se velmi ochotně poroučel k ledu, David Mazanec dvě minuty za vražení na hrazení.

57:00
    Tupý z druhé vlny nad.

55:42
    Procházka o fous minul branku hostů.

54:41
    Vajgar právě vstřelil branku!
    MICHAL MILOTINSKÝ bekendem uklidil odražený puk do branky. Bez asistence.

54:15
    Marek Dvořák zblízka jen do brankáře.

53:24
    Záhora si došel pro faul, podražení pro Jiřího Antonína.

53:06
    Měrka mířil o fous výš než chtěl.

52:54
    Fořt v dvoumetrovém ofsajdu. Vajgar je kompletní.

52:32
    Krásný v leže skryl puk před dotírajícími hráči v zeleném.

52:02
    Krásný tělem vykryl Luštincův pokus.

51:44
    Puk za trutnovskou brankou.

50:51
    Heršálek dvě minuty za hákování, ale po metrovém ofsajdu, který čároví jaksi neviděli.

50:01
    Hradecký icing.

49:35
    Chytráček prověřil Krásného, který o pár vteřin zlikvidoval další trutnovský pokus.

48:34
    DANIEL ZÁHORA byl ve správný čas u levé tyčky trutnovské branky, odkud zametl puk do branky. Asistence Luboš Heršálek.

48:04
    Měrka se obtočil kolem branky, Jeschkeho u levé tyče nepřekvapil.

47:05
    Kadela v milimetrovém ofsajdu.

46:38
    Jaroslav Kocar málem vyslyšel skandování hradeckého kotle "deset, deset"...

45:20
    Vajgar se rozjel do brejku tří na jednoho. Měrka načasoval přihrávku na ALEŠE SKOKANA, který zakončil do odkryté části branky. Asistence Svatopluk Měrka.

45:00
    Klementovo nahození od modré nikdo netečoval, puk končí u Daniela Krásného.

43:59
    Luštinec v tutovce, Krásný jeho ránu dobře vychytal. Domácí jsou kompletní.

43:33
    Trutnovský icing 23 vteřin před návratem Luboše Voříška do hry.

43:04
    V oslabení to zkoušel Kupec. Na druhé straně Krásný předvedl první ostrý zákrok.

42:03
    Heršálek vyhazuje.

41:56
    Voříšek dvě minuty za sekání.

41:26
    Kupec poslal puk na Dvořáka, ten byl však už hodně mimo střelecký úhel.

40:01
    V brance Vajgaru je Daniel Krásný.

40:01

Druhá třetina přinesla tři góly v brance hostů a Vajgar tak drží luxusní osmibrankový náskok. Třetí třetina začne přibližně v 19:31.

40:00

39:26
    Robert Procházka nahodil puk z otočky na branku a Jeschke měl plné ruce práce.

38:50
    Hraje se bez obran, nahoru dolů, tentokrát se hra vrací před branku hostů, po icingu.

37:04
    Šimoníček se natahoval po teči, Kubeš skryl puk do své výstroje.

36:37
    Trutnov je zralý na ručník, vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

33:43
    Vajgar využil další přesilovku, když DAVID KUPEC z první z kruhu mířil přesně nad Jeschkeovu lapačku. Asistence Jaroslav Kocar a Robert Procházka.

32:59
    SVATOPLUK MĚRKA využívá hradeckou přesilovku, když zametl puk do branky, který Jeschke nelapil. Asistence Aleš Skokan a Daniel Záhora.

32:35
    Jeschke mrštnou lapačkou lapil pumelici Davida Mazance od modré čáry.

32:17
    Jiří Antonín čtyři minuty za napadení.

32:03
    Za hosty je zatím střelecky potentní pouze Chytráček, který pravidelně Kubeše ostřeluje, stejně jako i tentokrát hradeckého brankáře na švestkách nenachytal.

31:39
    Marek Dvořák nejprve nedal po pasu Kupce, ale hradecký kapitán poté přihrál Procházkovi, který protáhl Jeschkeho, konkrétně jeho lapačku.

30:40
    Trutnovský důraz začal být až za hranou a David Mazanec poslal do hradecké branky jednoho z hostů. Na trestné lavici končí Luštinec a domácí Záhora.

29:39
    Sudí pustili trutnovský icing, Chytráček toho využil slušnou střelou, ale ani tu Kubeš do branky nepustil.

28:46
    Hradecký ťukec na jeden dotek, na jehož konci byl ROBERT PROCHÁZKA. Asistence David Kupec a Jaroslav Kocar.

28:39
    Hradec tlačí, Heršálek v brejku předal Měrkovi, ten minul a Jeschke musel likvidovat i další šanci Vajgaru.

27:58
    Trutnov kouše, Chytráčkův bekend dal Kubešovi pořádně zabrat.

27:24
    Bláha si nepřišel na Kubeše, hradecký brankář si vyjel a zbavil hostujícího forvarda puku a šance.

26:26
    Hosté v plném počtu. Vajgar zamkl hosty. Trutnovská čtyřka neměla šanci vystřídat, ale hradecká přesilovka nepřinesla mnoho střel.

24:22
    Záhora si svým aktivním pohybem řekl o faul, Lukáš Karlík dvě minuty za hákování a za třískání holí do trestné lavice vyfasoval od hlavního arbitra Němce desetiminutový osobní trest.

22:47
    Josef Mazanec našel v brejku dvou na jednoho Michala Milotinského, jeho první pokus Jeschke vytěsnil a stejně dopadla i Milotinského dorážka.

22:21
    Dvořák mohl zakončit před odkrytou brankou, ale jeden z hostů mu zablokoval hůl.

21:54
    Bláha mířil nad hradeckou branku.

20:01

Třetina z říše snů. Vajgar dokázal v první třetině vstřelit pět gólů, hosté se do šancí dostávali sporadicky a Vajgar ukazuje, kdo je pánem situace. Druhá třetina začne přibližně v 18:42 a uvidíme, zda budou pokračovat hradecké útočné manévry, nebo zda hosté zabojují a pokusí se s výsledkem něco udělat.

20:00

19:37
    Hradecký tlak přinesl své ovoce. Kocar přihrál zpoza branky MICHALU MILOTINSKÉMU, který po ledě k tyči překonal trutnovského brankáře. Asistence Jaroslav Kocar.

18:57

18:40
    Vajgar má tlak jako Brno, hosté odolávají.

17:00
    Hosté vyhráli buly a osvobodili se vyhozením.

16:57
    Trutnovští přitvrdili, nedovolené bránění na Tomáše Kubeše v podání Jakuba Luštince.

16:08
    Končila hostující přesilovka, Šimoníček měl na holi gól, chtěl přehodit Kubeše, který vymrštil kus své výstroje a puk do branky nepustil!

15:35
    I Fořtova štiplavá rána končí v Kubešově lapačce.

15:01
    Chytráček v brejku tří na dva Kubeše nepřekvapil, střela končí v lapačce hradeckého brankáře.

13:33
    LUBOŠ VOŘÍŠEK projel celým kluzištěm a parádní sólo zakončil parádičkou, kterou vyhnal z branky hostů Truhláře. Asistence Tomáš Kubeš.

12:56
    Kupcovi rána nesedla a minul.

12:09
    Trutnov vyhazuje.

12:04
    Ondřej Poul dvě minuty za hákování Daniela Záhory.

11:46

11:13
    Kubeš nejprve zlikvidoval ránu Chytráčka, aby se na druhé straně dral dopředu Tupý.

10:27
    Bláha minul branku.

10:13
    Kubeš měl před sebou tři hráče, Fořtovu ránu i tak viděl a lapil do své rukavice.

09:46
    Domácí se nechali trochu ukolébat a zvolnili. Z tlaku Trutnova je tu faul Ondřeje Chmela, dvě minuty za hákování.

08:41

08:00
    Tomáš Bláha na výletě při vlastním oslabení, jeho rána končí vysoko v ochranné síti.

07:37
    Milotinský kombinoval, hosté vyhazují.

06:40
    Druhý trutnovský faul, Jakub Luštinec dvě minuty za sekání.

06:09
    Kupec v tutovce nenapodobil Měrkovo zakončení.

05:48
    SVATOPLUK MĚRKA jel jeden na jednoho, zbavil se hráče na zádech a ranou mezi betony posílá hradecký tým do tříbrankového vedení. Asistence Daniel Záhora.

04:37
    Tlak domácích pokračoval i po konci přesilovky. Kupec přihrál skrz brankoviště MARKU DVOŘÁKOVI, který zakončil do prázdné branky. Asistence David Kupec a Jaroslav Kocar.

04:33

04:10

03:35
    Záhora s Měrkou v šanci, první jmenovaný nezklepl skákavý puk do branky.

02:32
    Michal Rejzek dvě minuty za držení.

01:58
    LUBOŠ VOŘÍŠEK si s pukem na holi nabruslil z rohu až mezi kruhy a ranou švihem po ledě otevřel účet dnešního zápasu. Asistence Josef Mazanec.

01:43
    Voříšek vyprášil Truhlářovy betony.

01:17
    Kupec z ostrého úhlu svým pasem nezaskočil Truhláře a nikdo z dalších domácích se k dorážce nedostal.

00:01

V brance hostů se chystá Roman Truhlář, v té hradecké Tomáš Kubeš.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Tupý, Procházka, Bača, Klement. J., Chmel, Heršálek, Kadela, Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Kupec, Dvořák, Voříšek, Milotinský, Markulinec, Mazanec J.

HC BAK Trutnov: Truhlář, Jeschke - Klement M., Rejzek, Antonín, Kuna, Poul, Seidl, Fořt. Šimoníček, Březina, Chochola, Chrytráček, Luštinec, Perutek, Dlab, Veselý, Schwartz, Bláha, Karlík, Mašek.

Rozhodčí: Němec - Dančišin, Matějček..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 2. Voříšek (Mazanec J.), 5. Dvořák (Kupec, Kocar), 6. Měrka (Záhora), 14. Voříšek (Kubeš), 20. Milotinský (Kocar), 29. Procházka (Kupec, Kocar), 33. Měrka (Skokan, Záhora), 34. Kupec (Kocar, Procházka), 46. Skokan (Měrka), 49. Záhora (Heršálek), 55. Milotinský - 60. Březina

HC Trutnov: Truhlář, Jeschke - Klement M., Rejzek, Antonín, Kuna, Poul, Seidl, Fořt. Šimoníček, Březina, Chochola, Chrytráček, Luštinec, Perutek, Dlab, Veselý, Schwartz, Bláha, Karlík, Mašek.

Rozhodčí: Němec - Dančišin, Matějček.