Kolín – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 3:4 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Sokolov – Jablonec n/N 3:1 (kon.) | Kutná Hora – Žďár n/S 4:3 (po pr.) | Jindř. Hradec – Trutnov 11:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
11:1 (5:0, 3:0, 3:1)
HC Trutnov
Neděle 18.12.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Tupý, Procházka, Bača, Klement. J., Chmel, Heršálek, Kadela, Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Kupec, Dvořák, Voříšek, Milotinský, Markulinec, Mazanec J.

HC BAK Trutnov: Truhlář, Jeschke - Klement M., Rejzek, Antonín, Kuna, Poul, Seidl, Fořt. Šimoníček, Březina, Chochola, Chrytráček, Luštinec, Perutek, Dlab, Veselý, Schwartz, Bláha, Karlík, Mašek.

Rozhodčí: Němec - Dančišin, Matějček..

V brance hostů se chystá Roman Truhlář, v té hradecké Tomáš Kubeš.

00:01

01:17
    Kupec z ostrého úhlu svým pasem nezaskočil Truhláře a nikdo z dalších domácích se k dorážce nedostal.

01:43
    Voříšek vyprášil Truhlářovy betony.

01:58
    Vajgar právě vstřelil branku!
    LUBOŠ VOŘÍŠEK si s pukem na holi nabruslil z rohu až mezi kruhy a ranou švihem po ledě otevřel účet dnešního zápasu. Asistence Josef Mazanec.

02:32
    Michal Rejzek dvě minuty za držení.

03:35
    Záhora s Měrkou v šanci, první jmenovaný nezklepl skákavý puk do branky.

04:10
    Trutnov vyhazuje.

04:33

04:37
    Tlak domácích pokračoval i po konci přesilovky. Kupec přihrál skrz brankoviště MARKU DVOŘÁKOVI, který zakončil do prázdné branky. Asistence David Kupec a Jaroslav Kocar.

05:48
    SVATOPLUK MĚRKA jel jeden na jednoho, zbavil se hráče na zádech a ranou mezi betony posílá hradecký tým do tříbrankového vedení. Asistence Daniel Záhora.

06:09
    Kupec v tutovce nenapodobil Měrkovo zakončení.

06:40
    Druhý trutnovský faul, Jakub Luštinec dvě minuty za sekání.

07:37
    Milotinský kombinoval, hosté vyhazují.

08:00
    Tomáš Bláha na výletě při vlastním oslabení, jeho rána končí vysoko v ochranné síti.

08:41

09:46
    Domácí se nechali trochu ukolébat a zvolnili. Z tlaku Trutnova je tu faul Ondřeje Chmela, dvě minuty za hákování.

10:13
    Kubeš měl před sebou tři hráče, Fořtovu ránu i tak viděl a lapil do své rukavice.

10:27
    Bláha minul branku.

11:13
    Kubeš nejprve zlikvidoval ránu Chytráčka, aby se na druhé straně dral dopředu Tupý.

11:46

12:04
    Ondřej Poul dvě minuty za hákování Daniela Záhory.

12:09

12:56
    Kupcovi rána nesedla a minul.

13:33
    LUBOŠ VOŘÍŠEK projel celým kluzištěm a parádní sólo zakončil parádičkou, kterou vyhnal z branky hostů Truhláře. Asistence Tomáš Kubeš.

15:01
    Chytráček v brejku tří na dva Kubeše nepřekvapil, střela končí v lapačce hradeckého brankáře.

15:35
    I Fořtova štiplavá rána končí v Kubešově lapačce.

16:08
    Končila hostující přesilovka, Šimoníček měl na holi gól, chtěl přehodit Kubeše, který vymrštil kus své výstroje a puk do branky nepustil!

16:57
    Trutnovští přitvrdili, nedovolené bránění na Tomáše Kubeše v podání Jakuba Luštince.

17:00
    Hosté vyhráli buly a osvobodili se vyhozením.

18:40
    Vajgar má tlak jako Brno, hosté odolávají.

18:57

19:37
    Hradecký tlak přinesl své ovoce. Kocar přihrál zpoza branky MICHALU MILOTINSKÉMU, který po ledě k tyči překonal trutnovského brankáře. Asistence Jaroslav Kocar.

20:00

Třetina z říše snů. Vajgar dokázal v první třetině vstřelit pět gólů, hosté se do šancí dostávali sporadicky a Vajgar ukazuje, kdo je pánem situace. Druhá třetina začne přibližně v 18:42 a uvidíme, zda budou pokračovat hradecké útočné manévry, nebo zda hosté zabojují a pokusí se s výsledkem něco udělat.

20:01

21:54
    Bláha mířil nad hradeckou branku.

22:21
    Dvořák mohl zakončit před odkrytou brankou, ale jeden z hostů mu zablokoval hůl.

22:47
    Josef Mazanec našel v brejku dvou na jednoho Michala Milotinského, jeho první pokus Jeschke vytěsnil a stejně dopadla i Milotinského dorážka.

24:22
    Záhora si svým aktivním pohybem řekl o faul, Lukáš Karlík dvě minuty za hákování a za třískání holí do trestné lavice vyfasoval od hlavního arbitra Němce desetiminutový osobní trest.

26:26
    Hosté v plném počtu. Vajgar zamkl hosty. Trutnovská čtyřka neměla šanci vystřídat, ale hradecká přesilovka nepřinesla mnoho střel.

27:24
    Bláha si nepřišel na Kubeše, hradecký brankář si vyjel a zbavil hostujícího forvarda puku a šance.

27:58
    Trutnov kouše, Chytráčkův bekend dal Kubešovi pořádně zabrat.

28:39
    Hradec tlačí, Heršálek v brejku předal Měrkovi, ten minul a Jeschke musel likvidovat i další šanci Vajgaru.

28:46
    Hradecký ťukec na jeden dotek, na jehož konci byl ROBERT PROCHÁZKA. Asistence David Kupec a Jaroslav Kocar.

29:39
    Sudí pustili trutnovský icing, Chytráček toho využil slušnou střelou, ale ani tu Kubeš do branky nepustil.

30:40
    Trutnovský důraz začal být až za hranou a David Mazanec poslal do hradecké branky jednoho z hostů. Na trestné lavici končí Luštinec a domácí Záhora.

31:39
    Marek Dvořák nejprve nedal po pasu Kupce, ale hradecký kapitán poté přihrál Procházkovi, který protáhl Jeschkeho, konkrétně jeho lapačku.

32:03
    Za hosty je zatím střelecky potentní pouze Chytráček, který pravidelně Kubeše ostřeluje, stejně jako i tentokrát hradeckého brankáře na švestkách nenachytal.

32:17
    Jiří Antonín čtyři minuty za napadení.

32:35
    Jeschke mrštnou lapačkou lapil pumelici Davida Mazance od modré čáry.

32:59
    SVATOPLUK MĚRKA využívá hradeckou přesilovku, když zametl puk do branky, který Jeschke nelapil. Asistence Aleš Skokan a Daniel Záhora.

33:43
    Vajgar využil další přesilovku, když DAVID KUPEC z první z kruhu mířil přesně nad Jeschkeovu lapačku. Asistence Jaroslav Kocar a Robert Procházka.

36:37
    Trutnov je zralý na ručník, vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

37:04
    Šimoníček se natahoval po teči, Kubeš skryl puk do své výstroje.

38:50
    Hraje se bez obran, nahoru dolů, tentokrát se hra vrací před branku hostů, po icingu.

39:26
    Robert Procházka nahodil puk z otočky na branku a Jeschke měl plné ruce práce.

40:00

Druhá třetina přinesla tři góly v brance hostů a Vajgar tak drží luxusní osmibrankový náskok. Třetí třetina začne přibližně v 19:31.

40:01

40:01
    V brance Vajgaru je Daniel Krásný.

41:26
    Kupec poslal puk na Dvořáka, ten byl však už hodně mimo střelecký úhel.

41:56
    Voříšek dvě minuty za sekání.

42:03
    Heršálek vyhazuje.

43:04
    V oslabení to zkoušel Kupec. Na druhé straně Krásný předvedl první ostrý zákrok.

43:33
    Trutnovský icing 23 vteřin před návratem Luboše Voříška do hry.

43:59
    Luštinec v tutovce, Krásný jeho ránu dobře vychytal. Domácí jsou kompletní.

45:00
    Klementovo nahození od modré nikdo netečoval, puk končí u Daniela Krásného.

45:20
    Vajgar se rozjel do brejku tří na jednoho. Měrka načasoval přihrávku na ALEŠE SKOKANA, který zakončil do odkryté části branky. Asistence Svatopluk Měrka.

46:38
    Jaroslav Kocar málem vyslyšel skandování hradeckého kotle "deset, deset"...

47:05
    Kadela v milimetrovém ofsajdu.

48:04
    Měrka se obtočil kolem branky, Jeschkeho u levé tyče nepřekvapil.

48:34
    DANIEL ZÁHORA byl ve správný čas u levé tyčky trutnovské branky, odkud zametl puk do branky. Asistence Luboš Heršálek.

49:35
    Chytráček prověřil Krásného, který o pár vteřin zlikvidoval další trutnovský pokus.

50:01
    Hradecký icing.

50:51
    Heršálek dvě minuty za hákování, ale po metrovém ofsajdu, který čároví jaksi neviděli.

51:44
    Puk za trutnovskou brankou.

52:02
    Krásný tělem vykryl Luštincův pokus.

52:32
    Krásný v leže skryl puk před dotírajícími hráči v zeleném.

52:54
    Fořt v dvoumetrovém ofsajdu. Vajgar je kompletní.

53:06
    Měrka mířil o fous výš než chtěl.

53:24
    Záhora si došel pro faul, podražení pro Jiřího Antonína.

54:15
    Marek Dvořák zblízka jen do brankáře.

54:41
    MICHAL MILOTINSKÝ bekendem uklidil odražený puk do branky. Bez asistence.

55:42
    Procházka o fous minul branku hostů.

57:00
    Tupý z druhé vlny nad.

58:34
    Jeden z trutnovských se velmi ochotně poroučel k ledu, David Mazanec dvě minuty za vražení na hrazení.

58:54
    Procházka se Skokanem v útoku, Jeschke jejich pokus vytěsnil.

59:06
    Hosté si v závěru zahrají dvojnásobnou přesilovku, Robert Procházka na trestné lavici.

59:32
    Trutnov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ BŘEZINA zhatil v početní výhodě domácím čisté konto. Asistence uvedeme později.

60:00

Nejvyšší výhra Vajgaru je zcela zasloužená. Vajgar ukázal, že i v útoku je hodně plodný. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:05:11)

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 2. Voříšek (Mazanec J.), 5. Dvořák (Kupec, Kocar), 6. Měrka (Záhora), 14. Voříšek (Kubeš), 20. Milotinský (Kocar), 29. Procházka (Kupec, Kocar), 33. Měrka (Skokan, Záhora), 34. Kupec (Kocar, Procházka), 46. Skokan (Měrka), 49. Záhora (Heršálek), 55. Milotinský - 60. Březina

HC Trutnov: Truhlář, Jeschke - Klement M., Rejzek, Antonín, Kuna, Poul, Seidl, Fořt. Šimoníček, Březina, Chochola, Chrytráček, Luštinec, Perutek, Dlab, Veselý, Schwartz, Bláha, Karlík, Mašek.

Rozhodčí: Němec - Dančišin, Matějček.