Kaiserslautern – Hannover 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Mohuč 1:0 (kon.)
1.FC Kaiserslautern
1:1 (0:1)
Hannover 96
Neděle 18.12.2011, 15:30 • Fritz-Walter-Stadion , Kaiserslautern (Německo) • Německá Bundesliga

Přeji příjemný zbytek neděle. (17:22:42)

A je tu konec zápasu mezi Kaiserslauternem a Hannoverm, které končí nerozhodným výsledkem 1:1. Za domácí se trefil Nemec a za hosty Abdellaoue. Viděli jsme také jednu červenou kartu, kterou dostal za nesmyslný faul zezadu domácí Shechter.

90
    Rozhodčí prodlužuje druhý poločas o dvě minuty.

90
    Sám faulovaný si ho vzal na starost, zkusil to centrem, ale žádného spoluhráče ve vápně nenašel.

90
    Přímý kop z 22 metrů bude mít k dispozici domácí celek po faulu na Nemce.

88
    Střela hostujícího Chaheda končí za brankou.

87
    Červenou kartu dostává za faul zezadu domácí Shechter.

86
    Zápas jde pomalu do svého konce a oba týmy se ještě pořád nesmířili s jedním bodem z tohoto utkání a ještě stále útočí.

85
    Poslední střídání provádí také domácí trenér. Ze hřiště byl stažen Sahan a místo něj přišel Sukuta-Pasu.

82
    Velkou příležitost zahazuje domácí Sahan! Na levé straně byl úplně sám ve vápně, proti němu vyběhl gólman, ale on branku vysoko přestřelil.

80
    V ofsajdu byl nachytán domácí Tiffert.

78
    Poslední střídání na hostující straně. Ze hřiště byl stažen Rausch a místo něj na poslední minuty nastoupil Stoppelkamp.

75
    Nic s i z něj ale nevytvořili.

74
    Rohový kop budou mít k dispozici domácí.

72
    Podruhé střídá Hannover. Odstupuje střelec vedoucí branky Abdellaoune a nahrazuje ho Sobiech.

70
    A mohlo to být 2:1! Úplně sám ve vápně se ocitl domácí Fortounis, ale míč napálil pouze do brankáře.

68
    Kaiserslautern právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Skvěle se na levé straně uvolnil Sahan a předložil míč do vápna ADAMU NEMCOVI, který nekompromisně zakončil na zadní tyč.

65
    Žlutou kartu uviděl domácí kapitán Tiffert.

63
    Střídání na hostující straně. Odešel Schlaudraff a místo něj přichází Ya Konan.

62
    Na starost si ho vzal Tiffert, ale trefil jenom zeď.

61
    Výhodu přímého kopu asi z 23 metrů budou mít domácí.

58
    Ten však ubránila hostující obrana a nedala tak šanci domácím ohrozit branku.

57
    Rohový kop pro Kaiserslautern.

55
    Do slibné šance se řítil domácí Shechter, ale k jeho smůle byl v ofsajdu.

53
    Další žlutou kartu v utkání dostává hostující Abdellaoue.

50
    První žlutou kartu v utkání uviděl hostující Rausch

48
    Vysoko nad střílí domácí Tiffert.

46
    Do druhé poločasu udělali domácí dvě změny. Odešel De Wit a Kouemaha a místo nich na hřiště přišel Shechter a Nemec.

46

Je tu konec prvního poločasu ve kterém jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil hostující Abdellaoue. Díky němu tedy vede Hannover 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 16:33.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

45
    Po něm vyslal střelu z dálky De Wit, ale hostující brankář si s balónem dokázal poradit.

44
    Rohový kop bude mít k dispozici domácí tým.

43
    Míč má v držení domácí tým a snaží si vytvořit šanci a ještě vyrovnat do poločasu.

41
    První poločas se nám spěje pomalu ke konci a my jsme zatím stále viděli jednu branku. Fotbal není moc dobrý a šance skoro nejsou.

39
    Velikou šanci na vyrovnání zahazuje domácí tým! Na levé straně se dostal až do vápna Sahan, ale na malém vápně našel úplně volného Kouemaha, ten však branku nepochopitelně netrefil!

38
    Pokud v této sezóně vedl Hannover 1:0 bylo pravidlem, že utkání dotáhl do vítězného konce.

35
    Hra už zase pokračuje.

34
    Rozhodčí přerušuje hru, protože na trávníku leží hostující Pinto.

32
    Dnešní utkání je zatím nudné. Viděli jsme pouze jednu branku a šancí na obou stranách je minimum nebo spíše žádné.

29
    V ofsajdovém postavení se objevil hostující Abdellaoun.

21
    Domácí zatím nepředvádějí takový fotbal s kterým by mohli pomýšlet na vyrovnání.

18
    Míč má v držení Hannover a obléhá domácí branku.

15
    Hra je vyrovnaná a odehrává se ve středu hřiště.

13
    Hannover právě vstřelil branku!
    A je to 0:1! Po chybě, kterou udělal stoper domácích, získal MOHAMMED ABDELLAOUE míč, utekl všem co ho pronásledovali a i trochu se štěstím dostal balón mezi nohama domácího brankáře do branky.

11
    V dobré příležitosti se objevil domácí De Wit, ale pálil mimo branku hostí.

9
    Míč je častěji na kopačkách hostů, ale zatím jsme neviděli žádnou šanci.

6
    Z rohu si ale domácí tým šanci nevytvořil.

5
    Domácí De Wit vybojoval rohový kop pro svůj celek, poté co byla jeho střelo zblokována.

4
    V ofsajdu se ocitl hostující Abdellaoue.

2
    První střelu na bránu vyslal hostující Schulz, ale branku nedokázal trefit.

1

1.FC Kaiserslautern: Trapp - Dick, Abel, Rodnei, Bugera - Kirch, De Wit - Fortounis, Tiffert, Sahan - Kouemaha.

Hannover 96: Zieler - Chahed, Haggui, Pogatetz, Schulz - Stindl, Pinto, Rausch - Schlaudraff, Schmiedebach - Abdellaoue.

Rozhodčí: Felix Brych.

Předpokládané sestavy:

Hannover 96: Zieler - Chahed, Haggui, Pogatetz, C. Schulz - Schmiedebach, Pinto - Stindl, Pander - Schlaudraff, Abdellaoue.

Předzápasové info:
    Konečně vyhrát - žádný jiný cíl mít ani Kaiserslautern, podobně jako Hannover před vzájemným duelem nemůže. Oba celky čekají na plný bodový zisk již šest utkání, tabulkou se tím pádem začaly povážlivě propadat, zejména Rudí ďáblové bijí na poplach.

1.FC Kaiserslautern: Bilance Lauternu za uvedené období ovšem není zase tak odstrašující, jak by se možná nechalo na první pohled zdát. Naději na lepší zítřky pak ve Falcku dodávají poslední remízové duely s Herthou, případně na Westfalenstadionu. "V Dortmundu jsme podobně jako v Berlíně ukázali, čeho, že to jsme schopni. Byla to jasná odpověď, v nastoleném trendu chceme pokračovat i proti 96kám," prohlásil kouč Marco Kurz. I přesto však na domácí nečeká snadný protivník, Hannover se pod Mirkem Slomkou rozehrál do výborné formy, i ta se ovšem v posledních týdnech povážlivě zadrhla. I z tohoto pohledu je toto utkání až nezvykle otevřené na obě strany. "Náš cíl je naprosto jasný - chceme být lepší tým, potřebujeme konečně vyhrát," vyhlásil energický lodivod. Tomu navíc hraje do not i to, že má po dlouhé době k dispozici všechny hráče.

Hannover 96: Jak už bylo zmíněno, tak i Hannover se v průběhu podzimu minimálně na domácí scéně zasekl, i tak jsou ovšem Dolnosasové pořád nadosah příčkám zaručující start v evropských pohárech. Ty si navíc hannoverští zahrají i na jaře, kdy jim los přidělil do cesty belgické Bruggy. "Je to soupeř kvalitami srovnatelný, určitě je to pro nás hratelné utkání, zároveň ale obrovská výzva," zůstává opatrný Slomka. Dolnosaský celek by měl oproti utkání Evropské ligy v Poltavě udělat hned několik změn v základní sestavě, kam by se měli znovu vrátit tradiční opory. I tak ale hosté postrádají dlouhodobě zraněné Andreasena, Carlitose a Haugera. To, co pak potřebuje Hannover zlepšit nejvíce je bodová bilance ze hřišť soupeře, která prozatím činí jen hubených pět bodů. "V tomhle ohledu se musíme nutně zlepšit," uzavřel hostující kormidelník.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.