Kaiserslautern – Hannover 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Mohuč 1:0 (kon.)
1.FC Kaiserslautern
1:1 (0:1)
Hannover 96
Neděle 18.12.2011, 15:30 • Fritz-Walter-Stadion , Kaiserslautern (Německo) • Německá Bundesliga

85
    Poslední střídání provádí také domácí trenér. Ze hřiště byl stažen Sahan a místo něj přišel Sukuta-Pasu.

78
    Poslední střídání na hostující straně. Ze hřiště byl stažen Rausch a místo něj na poslední minuty nastoupil Stoppelkamp.

72
    Podruhé střídá Hannover. Odstupuje střelec vedoucí branky Abdellaoune a nahrazuje ho Sobiech.

63
    Střídání na hostující straně. Odešel Schlaudraff a místo něj přichází Ya Konan.

46
    Do druhé poločasu udělali domácí dvě změny. Odešel De Wit a Kouemaha a místo nich na hřiště přišel Shechter a Nemec.