Antalyaspor – Fenerbahçe 0:0 (kon.) | Kayserispor – Ankaragücü 3:0 (kon.) | Mersin – Eskişehirspor 0:0 (kon.)
Galatasaray – Manisaspor 1:0 (kon.) | Sivasspor – Samsunspor 3:2 (kon.)
Antalyaspor
0:0 (0:0)
Fenerbahçe Istanbul
Středa 21.12.2011, 17:00 • Mardan Palace Stadium, Antalya • Turecká Superliga

Utkání je u konce a bezbranková remíza je zasloužená. Oba týmy měly jen dvě gólové šance, které neproměnily. Zápas byl hodně o bojovnosti a moc fotbalové krásy nepřinesl. Děkuji za pozornost, na shledanou (18:51:49)

90+4
    Běží poslední minuta nastavení. Vykopávat bude hostující brankář Demirel.

90+3
    Na hřišti zůstal ležet hostující Yobo. Hra je přerušená.

90+2
    Topuz se hnal do zakončení. Vše skončilo u domácího brankáře.

90+1
    Seras dostal žlutou kartu.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby. Míč drží hosté. Nastavovat se budou čtyři minuty.

87
    ... centr letí až za čáru. Bude se jen vykopávat.

87
    ... ošetřován je brankář domácího týmu...

86
    Dagasan odvrátil útok soupeře na roh...

85
    Pět minut před koncem základní hrací doby se hraje na polovině domácího týmu.

83
    Seras vystřídal v domácím dresu Aydina.

83
    Erkin vystřídal Stocha v dresu hostujícího týmu.

81
    Kaya přenechal své místo na hřišti pro Bassana.

80
    ... Aydin rozehrál na krátko a to nemělo úspěch.

79
    Gonul raději odehrál míč na rohový kop, i když měl hodně času...

78
    Centr do pokutového území Fenerbahce stáhl ze vzduchu nadvakrát brankář Demirel.

77
    ... střela končí na pevné zdi.

76
    Hosté vybojovali dobrou standardní situaci...

75
    Turan dostal za taktický faul na polovině hřiště žlutou kartu.

73
    Fenerbahce vybojovalo roh. Z toho se neprosadilo.

72
    Ke střele se dostal Kaya. Míč končí vedle.

70
    Baroni přenechal své místo v sestavě pro Hurmaciho.

69
    Na druhé straně střílel nepřesně Zitouni.

67
    Další velká šance, kterou trestuhodně spálil Bienvenu Ntsama! Byl sám před brankou a v té stál jen obránce. Všichni ostatní byli mimo hru. Bienvenu Ntsama ovšem neskutečně dokázal poslat míč vedle branky! Ihned poté vyletěl trenér Fenerbahce a hodně se zlobí na svého svěřence!

65
    Obrovská šance i na domácí straně! Proti prudké střele z dálky musel zasáhnout Demirel. Míč jen vyrazil před sebe a spěchal k němu Aydin. Gólman vše napravil a balon napodruhé chytil!

63
    Bienvenu Ntsama měl největší šanci zápasu! Po dobrém centru za obranu byl sám před brankářem a trestuhodně vypálil těsně vedle pravé tyče!

62
    ... centr do vápna v pohodě stáhl brankář Ndjock.

61
    Fenerbachce Istanbul má výhodu standardní situace...

60
    Nyní je to domácí tým, kdo má trochu více ze hry.

58
    Stoch neudržel balon na hrací ploše. Rozehrávat bude domácí tým.

57
    Aydin chtěl z pravé strany odcentrovat na naběhnuté spoluhráče ve vápně. Místo toho poslal míč do autu a vykopávat tak bude brankář Demirel.

55
    ... rozehrání na krátko a domácí tým obléhá vápno Fenerbahce.

54
    Antalyaspor vybojoval standardní situaci...

53
    Je odpískán další ofsajd. Tentokráte se provinil Aydin.

52
    Svůj pokus o útok musí Ates zastavit. Byl mu odpískán ofsajd.

50
    Na Mardan Palace Stadium stále sledujeme bitvu, která moc fotbalové krásy nepřináší.

48
    Druhý poločas začal hodně podobně, jako ten první probíhal. Hraje se převážně kolem středu hřiště.

46

Hráči se vrací na hrací plochu.

První polovina utkání je za námi a nabídla hodně bojovný fotbal s minimem šancí. Tu největší zlikvidoval domácí brankář Ndjock a tak je stav stále bez branek.

45+1
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

45
    Protiútok Antalyasporu nevyšel. Míč mají opět hosté. Druhý poločas se blíží ke svému konci.

43
    ... po centru nebezpečně střílel Senturk. Je mu ale odmáván a odpískán ofsajd.

42
    Fenerbahce má standardní situaci po faulu Stocha...

41
    Centr do hostujícího pokutového území žádnou šanci nepřinesl.

39
    Alex míří rovnou do kabin! Je vystřídán hráčem s číslem 15 - Bienvenu Ntsama.

39
    Hostující Alex má zdravotní problémy a hra je přerušená.

38
    Antalyaspor se brání za cenu odkopů na polovinu Fenerbahce.

36
    Protiútok domácího týmu končí střelou Dagasana. Mířil nad břevno.

35
    Míč stále drží hostující mužstvo. Zatím jsme ale viděli jen jednu gólovou střelu, kterou kryl domácí brankář.

33
    Fenerbahce má tlak a hraje na polovině domácího týmu.

31
    Kesimal efektivně přešel přes tři protihráče. Při posledním souboji mu ale utekl míč do autu.

29
    Po střetu hlavami zůstali na ploše ležet Ates a jeden ze stoperů. Oba budou v pořádku.

28
    ... centr Alexe směřoval jen na pozornou domácí obranu.

27
    Istanbul vybojoval rohový kop...

26
    Stochova střela byla zblokována. U míče zůstává hostující tým.

24
    Inceman i Belozoglu budou v pořádku. Opět se hraje.

23
    Inceman fauloval Belozogla. Hra je přerušená. Oba leží na hrací ploše.

22
    Hosté hrají na polovině soupeře, zatím daleko od střeleckých pozic.

20
    Ates se hnal za míčem. U něj byl dříve hostující gólman Demirel.

19
    Ates si nepohlídal své postavení a je nachytán v ofsajdu.

18
    Centr do domácího vápna stáhl gólman Ndjock.

17
    ... po centru Alexe se domácí tým ubránil. Míč je na polovině soupeře.

16
    Fenerbahce má rohový kop...

14
    Více drží míč hosté. Ke gólové střele se zatím nedostal ani jeden tým.

13
    Hosté udělali v obraně velký kiks, po kterém šel do útoku Zitouni. Přihrávkou do vápna našel ale jen protihráče. Určitě mohl situaci vyřešit lépe.

11
    Dobrý kombinace Fenerbahce gólem nekončí. Ve finální fázi přihrával do vápna zprava Topuz a před dotírajícím útočníkem dobře zasáhl gólman Ndjock.

10
    Zpoza vápna se opřel do míče útočník Alex. Balon šel vedle levé tyče.

9
    ... po centru byl ve vápně chvíli vzruch, který ukončil razantním odkopem jeden z obránců Fenerbahce.

8
    Antalyaspor vybojoval rohový kop...

6
    Belozoglu byl u svého vápna faulován. Míč pro hosty.

5
    V úvodu sledujeme hodně vyrovnaný fotbal, který nepřinesl žádnou střelu.

3
    Tandogan bude vhazovat u rohového praporku Fenerbahce.

2
    Senturk se hnal v úvodu do útoku. Zastavil ho ofsajd. Míč pro domácí tým, který hraje v bílém. Hosté hrají ve žluto-modrých dresech.

1

Hráči nastupují na hrací plochu.

Náhradníci:

Antalyaspor: Keser, Radeljic, Agcay, Nizam, Seras, Bassan, Ozer.

Fenerbachce Istanbul: Gunok, Sam, Irtegun, Hurmaci, Erkin, Dia, Bienvenu Nitsama.

Antalyaspor: Ndjock - Minev, Baris, Turan, Tandogan - Aydin, Dagasan, Inceman, Kaya, Zitouni - Ates.

Fenerbachce Istanbul: Demirel - Ziegler, Yobo, Kesimal, Gonul - Stoch, Belozoglu, Baroni, Topuz - Senturk, Alex.

Přeji hezký podvečer při sledování turecké nejvyšší soutěže. V rámci 17. kola se střetne dvanáctý Antalyaspor a druhý tým tabulky Fenerbahce Istanbul. Favorit utkání je zřejmý. Hostující Fenerbahce má stejně bodů, jako vedoucí Galatasaray.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.