New York Knicks - Boston 106:104 (kon.) | Dallas - Miami 94:105 (kon.)
New York Knicks - Boston

106:104

(34:23, 28:29, 17:35)

Neděle 25.12.2011, 18:00Basketbal - NBA

Celý první poločas měli domácí zápas pod kotnrolou, ovšem ve třetí čtvrtině zcela selhali, nechali soupeře zápas otočit, Boston z šestnáctibodového manka otočil vývoj zápasu až na své osmibodové vedení, nakonec se však přeci jen radují z výhry domácí. (20:53:33)

0:00
    106:104 - Konec zápasu.

0:00
    106:104 - Garnett netrefuje závěrečnou střelu a v Madison Square Garden propukají oslavy úvodního vítězství nové sezóny!

0:04
    106:104 - Po hostech si krátký time-out vzali také domácí.

0:04
    106:104 - Rondo si v těžké pozici v rohu hřiště ještě stačil vzít oddechový čas.

0:04
    106:104 - Za tři body netrefil Daniels, útočným doskokem však drží hostující naději Rondo.

0:16
    106:104 - Chandler se nemýlil, hosté si berou oddechový čas.

0:16
    104:104 - Daniels fauloval Chandlera, ten se postaví na čáru trestného hodu.

0:32
    104:104 - Basse zablokoval Stoudemire, Allen poté přišel o míč a domácí fanoušci ženou své miláčky do možná klíčového útoku.

0:59
    Necelou minutu před koncem si domácí berou oddechový čas.

1:16
    104:104 - Pod domácím košem se parádně prosadil Daniels.

1:40
    104:102 - Domácí ubránili střelu Allena a Chandler je poté posílá do vedení!

2:10
    102:102 - Také Anthony proměňuje pouze jednu šestku. Garnett už má pět faulů.

2:47
    101:102 - Chandler proměnil pouze první ze zemiňovaných šestek.

2:47
    100:102 - Po Garnettově faulu budou domácí házet trestné hody, ještě před nimi však následuje další reklamní oddechový čas.