New York Knicks - Boston 106:104 (kon.) | Dallas - Miami 94:105 (kon.)
Dallas - Miami

94:105

(17:32, 24:30, 24:35, 29:8)

Neděle 25.12.2011, 20:30Basketbal - NBA

Po více než pětihodinovém maratónu ze dvou zápasů přeji příjemný zbytek sváteční noci a pro právě začínající duel Los Angeles Lakers s Chicagem Bulls předávám pomyslné žezlo svému kolegovi. U dalších přenosů na přečtenou. (23:26:50)

LeBron James nakonec zaznamenal 37 bodů, o jedenáct méně jich přidal Dwayne Wade. Tyto dvě superhvězdy byly největšími tahouny hostů, výborný výkon pak podal i náhradník Udonis Haslem, autor devíti bodů a deseti doskoků. Na domácí straně se 23 body prezentoval Jason Terry, dalších 21 bodů pak přidal Dirk Nowitzki.

Vadit hostům nemusí ani ostudně odchozená čtvrtá čtvrtina, kterou prohráli 8:29, neboť si před ní vytvořili obrovský, chvílemi až pětatřicetibodový, náskok.

0:00
    94:105 - Konec zápasu.

0:01
    94:105 - Právě Jones neproměnil závěrečnou tříbodovou střelu a Miami Heat tak vítězí v Dallasu 105:94.

0:41
    94:105 - Další úspěch Dominique Jonese.

0:52
    92:105 - Před velmi prořídlými ochozy v American Airlines Centeru se svým průnikem neprosadil ani Cole.

1:30
    92:105 - Trestné hody proměňuje Dominique Jones.

1:50
    90:105 - Miami pokračuje v podprůměrném výkonu během čtvrté čtvrtiny, kdy se ztráty na jeho straně střídají s nepřesnými pokusy.

2:25
    90:105 - Koš s faulem zaznamenal Delonte West, poté nezaváhal ani z čáry trestného hodu.

2:56
    87:105 - V momentě, kdy Dwayne Wade s LeBronem Jamesem byli asi definitivně vystřídáni a zápas dohrají na obou stranách náhradníci, proměňuje Delonte West oba trestné hody.

2:56
    85:105 - Wade fauloval pronikajícího Westa, který po faulu ještě symbolicky vystřelil metr za třímetrovou čárou a k překvapení všech míč propadl obroučkou. Koš samozřejmě platit nemůže, jelikož k faulu Wadea došlo před střelou.

3:20
    85:105 - Série nepřesností na obou stranách, zápas už se ve své podstatě pouze dohrává.

4:13
    85:105 - Útočným přestupkem se provinil LeBron James. Komerčním oddechovým časem je následně hra opět pozastavena.

5:08
    85:105 - LeBron James proměňuje jeden trestný hod.

5:39
    85:104 - Dwayna Wade se tentokrát už prosadil a upravuje na devatenáctibodový rozdíl.