Moreirense FC
1:1 (1:0)
Naval 1º de Maio
Čtvrtek 29.12.2011, 21:15Portugalská 2. liga

Máme za sebou zápas 13. kola druhé portugalské ligy, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Domácí sice vedli od 27. minuty brankou Fernandese, jenže poté byl vyloučený Goncalves a Moreirense tak hrálo celý druhý poločas o deseti. Hosté dokázali početní výhodu zužitkovat v 72. minutě, kdy se trefil Edivaldo. (23:09:18)

90+3
    Hráči Navalu obléhají domácí bránu, vysocí stopeři Moreirense ale zatím spolehlivě balony odehrávají mimo velké vápno.

90+2
    Centr z pravé strany nyní chytil Ricardo Andrade a nikam nepospíchá.

90+1
    Hosté stále drží balon na svých kopačkách a chtějí v nastavení rozhodnout o své výhře.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Po rohu se do rychlého brejku hnali hosté. Ten ale faulem zastavil Castro.

89
    Moreira vybojoval rohový kop pro domácí tým.

88
    Do konce zápasu chybí dvě minuty normální hrací doby, stále je o co hrát. U balonu jsou domácí.

86
    Na druhé straně kopal Castro další přímý kop, opět míč ale nedoputoval k žádnému ze spoluhráčů.

84
    Hráči Navalu měli v krátkém sledu možnost kopat dva rohové kopy, ani jeden ale změnu skóre nepřinesl.

83
    Hosté vrhají všechny síly do útoku, chtějí dnešní zápas vyhrát.

81
    Castro sice zamířil pěkně přes zeď, jenže zatočený balon skončil opět mimo.

80
    Po faulu Hugo Santose je tu přímý kop pro domácí. Z dobré pozice přibližně pětadvacet metrů od brány.

78
    Nyní ale zahrozili i domácí. Odražený balon se dostal až za velké vápno ke Castrovi, jehož skákavá střela prolétla metr vedle pravé tyče.

77
    Ten v pohodě chytá brankář Ricardo Andrade.

77
    Po zásahu Chica je tu roh pro Naval.

76
    Hráči Navalu určitě nebudou spokojeni s remízou a budou chtít dnešní utkání vyhrát. Tlačí se před bránu soupeře.

74
    Nic z něj ale nevytěžili a u balonu jsou opět hosté, kteří cítí, že mohou dokonat obrat v zápase.