Philadelphia – Chicago 5:4 (kon.) | Boston – Calgary 9:0 (kon.) | NY Rangers – Florida 3:2 (po pr.)
Ottawa – Tampa 4:1 (kon.)
New York Rangers
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Florida Panthers
Pátek 06.01.2012, 01:00 • Madison Square Garden • NHL

Viděli jsme napínavý zápas, ve kterém se jako první ujala vedení Florida. Rangers dokázali vyrovnat a ve třetí třetině se dokonce dostali do vedení. Panthers nenechali s vyrovnáním čekat ani minutu a do konce základní části branka nepadla. Rozhodnout muselo prodloužení, ve kterém o výhře Rangers přesnou ranou rozhodl Marián Gáborik. Ode mě je to vše a těším se někdy příště u dalšího přenosu. (03:46:15)

63:48
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Derek Stepan zavezl puk do pásma, zadovkou přenechal MARIANU GÁBORIKOVI a ten propálil Scotta Clemmensena. Asistence: Derek Stepan, Michael Del Zotto.

63:04
    Dubinsky pálí a Clemmensen schovává kotouč v lapačce.

62:57
    Kulikov si dobře najel, ale Biron chytá.

62:38
    Versteeg se zkoušel prokličkovat, ale ke střele se nedostal.

62:00
    Oba celky mají strach z náhlé smrti a brankáři se díky jejich pasivitě nudí.

60:49
    McDonugh pálí, Clemmensen chytá.

60:01

Třetí část nabídla opět zajímavou podívanou. Rangers do ní vlétli jako vítr a v pětačtyřicáté minutě se v přesilovce ujali vedení. Panthers ovšem reagovali o necelou minutu později a začínalo se odznova. Další branka nepadla a ani po 60 minutách nemáme vítěze. Čeká nás prodloužení a možná i nájezdy.

60:00

59:50
    Třetí třetina se dohraje za brankou Rangers.

59:10
    Hegelinova střela sražena do rohu.

58:03
    Oba týmy hrají na jistotu a nikam se naženou.

57:30
    Nyní Del Zotto bránu netrefil a Bradley vyhazuje na icing.

57:18
    Del Zotto pálil od modré, ale trefil jen Bradleyho.

56:28
    Stejný prohřešek na straně Floridy.

55:41
    Rangers v offsidu.

55:27
    Garrison pálil od modré a Biron vyrážečkou srazil puk do rohu.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 18. Stralman (Fedotenko), 45. Richards (Girardi, Gaborik), 64. Gaborik (Stepan, Del Zotto) - 5. Goc (Samuelsson), 46. Santorelli (Campbell, Samuelsson)

New York Rangers: Biron (Lundquist) – Boyle, Mitchel, Stepan, Richards, Gaborik, McDonagh, Del Zotto, Anisiov, Hegelin, Callahan, Dubinsky, Stralman, Prust, Girardi, Fedotenko, Bickel, Rupp, Staal, Woywitka, Christensen, Wolski
    Florida Panthers: Clemmensen (Markström) – Versteeg, Weiss, Garrison, Gudbranson, Fleischmann, Weaver, Goc, Campbell, Thomas, Kulikov, Bars, Matthias, Santorelli, Jovanovski, Sturm, Ellerby, Kopecky, Bradley, Řepík, Kennedy, Samuelsson, Madden

Rozhodčí: St.Laurent, Sutherland - Schewchyk, Amell