Aston Villa – Everton 1:1 (kon.) | Blackburn – Fulham 3:1 (kon.) | Chelsea – Sunderland 1:0 (kon.)
Liverpool – Stoke 0:0 (kon.) | Manchester Utd. – Bolton 3:0 (kon.) | Tottenham – Wolverhampton 1:1 (kon.)
West Brom – Norwich 1:2 (kon.)
Manchester United
3:0 (1:0)
Bolton Wanderers FC
Sobota 14.01.2012, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League

Dnes jsme mohli sledovat velmi atraktivní utkání. V prvním poločase byl jasně lepší Manchester United, který měl hned několik gólových šancí, ale hráči měli smůlu přilepenou na kopačkách a hlavně velkou zásluhu na tom, že se jim dlouho nedařilo vstřelit branku měl Bogdan, který likvidoval jednu šanci za druhou. Ve čtyřicáté páté minutě přišel zasloužený gól, o který se postaral Scholes, ale velkou zásluhu na něm měl také Rooney. Hosté do druhého poločasu vstoupili aktivněji, ale stejně si nedokázali vytvořit žádnou vážnější šanci. Za to domácí hráči nabízených šancí dokázali využít a přidali ještě dvě branky, konkrétně to byl Welbeck a Carrick. Rooneyho se dnes držela smůla, neproměnil penaltu a nedokázal vsítit míč do poloprázdné branky, ale měl zásluhu na dvou vstřelených gólech. Sir Alex Ferguson tak může být se svými svěřenci spokojený a hlavně musí doufat, že Welbeck bude do příštího zápasu fit, protože se při vstřeleném gólu zranil. Přeji příjemný zbytek večera, na shledanou. (17:56:36)

90+3
    Do zakončení se dostal Tuncay, ale jeho střela letěla vysoko nad branku.

90+3
    Rafael mohl přidat další gól, ale nastřelil pouze brankáře Bogdana.

90+2
    Střely na branku: Manchester United 10 - 5 Bolton Wanderers FC.

90+1
    Pratley mohl snížit na 3:1, ale jeho střele na bližší tyč scházela přesnost.

90
    Sudí Walton nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Valencia poslal centr na přední tyč, kde se dostal do zakončení Hernández, ale jeho střele scházela přesnost.

90
    Dnešní utkání sleduje 75 444 diváků.

89
    Rooney zahrával rohový kop, pro United to byl dnešní již jedenáctý rohový kop, ale jeho centr na přední tyč odvrátila do bezpečí pozorná obrana.

88
    Owen Coyle využívá posledního střídání, ze hřiště odchází Petrov, nahrazuje ho Tuncay.

88
    V ofsajdové pozici uvízl Valencia.

87
    Hra opět pokračuje.

86
    Sudí Walton přerušil hru, ošetřit potřebuje Ngog a také Ferdinand. Tito dva hráči se srazili.

85
    Valencia dostal přesnou přihrávku, a tak pospíchal do pokutového území, kde byl poslán k zemi, ale sudí Walton tuto situaci nijak neposoudil a nechal hru pokračovat. Tady klidně mohl pískat pokutový kop.

83
    Manchester United právě vstřelil branku!
    MICHAEL CARRICK napřáhl svoji levou kopačku asi z dvaceti metrů a vystřelil na bližší tyč, Bogdan byl na CARRICKOVU střelu příliš krátký, a tak CARRICK navyšuje skóre na 3:0!

82
    Valencia poslal přízemní centr na zadní tyč, kde byla odkrytá Bogdanova branka, jenomže Rooney zaspal, a tak z nabízené šance nic nebylo.