Jindř. Hradec – Technika Brno 3:4 (po s.n.) | Kolín – Chotěboř 4:0 (kon.) | Kutná Hora – Nymburk 1:7 (kon.)
SHK Hodonín – Trutnov 2:3 (po pr.) | Žďár n/S – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 6:4 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Opava 2:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Vsetín 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Přerov 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:3 (po pr.) | Bílina – Kobra 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Lev Benešov 6:1 (kon.) | Děčín – Milevsko 8:9 (po pr.) | Klatovy – Sokolov 7:3 (kon.)
AZ Havířov
2:5 (0:1,1:1,1:3)
HK Baník Karviná
Středa 18.01.2012, 18:00 • KaK Pneu Aréna Havířov • 2. liga skupina Východ

K úvaze o tom co rozhodlo dnešní zápas si stačí přečíst statistiky. Hosté dva góly v přesilovkách dali, domácí dva dostali. Pokud chcete ještě nějaký další komentář, přečtěte si za pár desítek minut stránky www.hc-havirov.cz (20:27:55)

60:00

59:40
    Zápas se dohrává, o všem podstatném je rozhodnuto.

58:19
    Karviná právě vstřelila branku!

Marek IVAN plácl při buly do kotouče, v útočném pásmu jej kosmickým sprintem stihl Vladimír LUKA a hosté už všichni zvedali ruce. Naštěstí pro ně se Luka nemýlil.

58:19
    A víte jak dlouho stačí některým hokejistům dojet od vlastního bodu pro vhazování k hostující brance ?? Sedm vteřin...

58:12
    A došlo k obojímu. Na ledě šestice domácích.

58:12
    A jelikož se bude vhazovat v útočném pásmu, tak je asi jedinečná příležitost na time-out a odvolání brankáře.

58:12
    Hosté vyhodili na zakázané uvolnění, ale domácí zrovna přebytkem sil neoplývají, takže na velký nápor to nevypadá.... Ale nechme se překvapit.

57:35
    Rimmel chce být dnes asi ještě hrdina. Od jeho zad se nyní odrazil kotouč a málem překvapil Iláše. Ale opravdu jen málem.

56:55
    Havířov právě vstřelil branku!

Situace se trochu pro hosty komplikuje. Robert NAJDEK a Honza MARUNA nachystali pozici před brankou pro kovaného beka Patrika RIMMELA, který napoprvé nedal, ale dorážku zasunul za Ilášova záda.

56:38
    Pro nikoho na zdejším stadioně není překvapení, že hosté už jen nahazují kotouče do pásma a ani si nedělají starosti, aby jej dojížděli či o něj dokonce zabojovali.

55:55
    V magickém čase pálí Lhotský, jeho střela ale kousek té magie postrádala, jinak by se stočila za Ilášova záda.

55:02
    Načež Ivan se Studeným mohli zakončit hattrick branek v oslabení, ale Studený tentokrát neskóroval.

54:45
    Prokop první ranou od modré trefil Stránského a druhou minul.

53:59
    Dorážka Stránského, beton Iláše, obehraná písnička.

53:24
    Další nepřesná přihrávka a kotouč opět letí až k plexisklu z Vrbou.

52:15
    Domácím přesilovky opravdu nejdou a to dnes nejspíš rozhodne zápas. Další kotouč ztrácí Stránský a Karviná vyhazuje.

51:33
    Sznapka a Daneček??? pět plus do konce utkání a David Moravec dvě minuty sekání a dvě minuty hrubost ?? Navíc Maruna dvě minuty sekání a Javín dvě minuty sekání. No nic, trochu jsme se v těch trestech ztratili, teda nejspíš páni rozhodčí, protože se furt disktuje... :-)) Každopádně by domácí měli hrát čtyři minuty přesilovku.

51:33
    Nutno podotknout, že před tím byl signalizován faul hostujícího hráče. Tak uvidíme, co bude následovat.

Libor Gavlas

Branky a nahrávky: 31. Potočný (Stránský, Krisl), 57. Rimmel (Maruna, Najdek) - 7. Javín (Mikšan, Moravec), 27. Mikšan (Moravec), 46. Ivan (Štefanka, Iláš), 52. Studený (Hegegy, Štefanka), 59. Luka (Ivan)

AZ Havířov: Vrba (Daneček) - Prokop, Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Zientek M., Zientek L. - Klimša, Najdek, MAruna, Sztefek, Potočný, Stránský, Daneček, Pavlas, Brezani, Kraft, Pechanec, LHotský

HK Baník Karviná: Iláš (Žídek) - Tomis, Rosůlek, Novák, Mikšan, Blatoň, Studený, Urbánek, Štefanka, Štubňa, Moravec, Galvas, Valchař, Ivan,Javín, Ciupa, Luka, Sznapka, Hegegy.

Rozhodčí: Jeřábek - Bojda, Mrákava