Berani Zlín – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 4:3 (po pr.) | Sparta – Kladno 1:0 (po pr.) | Liberec – Pardubice 4:3 (po s.n.)
HC Kometa Brno
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 20.01.2012, 18:00 • KAJOT ARENA • Tipsport extraliga

48:09
    Ihned po buly vznikl závar před Trvajem. V něm fauloval Tomáš Divíšek Jiřího Polanského a dostává dvě minuty za držení protihráče.

45:38
    Holec se dral před branku a byl faulován. Ve výhodě pálil z dobré pozice Petrovický, branku však nedal. Za držení protihráče je vyloučen Martin Lojek.

39:06
    Další vyloučení Ocelářů. Miloslav Hořava vystřelil puk mimo hrací plochu.

33:42
    Nyní si přesilovku znovu vyzkouší Kometa. Za podražení je vyloučen Lukáš Bolf. Domácí výhoda byla přerušena záhy kvůli přihrávce rukou.

31:05
    Hosté si dobrým pohybem vynutili první kompletní přesilovku. Jakub Svoboda si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

19:19
    Následně Bonka atakoval Leoš Čermák a obdržel dvě trestné minuty za vysokou hůl.

19:04
    Třinečtí jdou znovu do čtyř. Tomáš Klouček je podruhé v utkání vyloučen, tentokrát za vysokou hůl.

14:01
    Tentokrát se bude i vylučovat. Varaďa dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

09:57
    Třinec jde znovu do čtyř. Martin Richter hákoval Tomáše Divíška.

07:03
    První přesilovku zápasu si zahraje Kometa. Za držení protihráče je vyloučen Tomáš Klouček.