Hr. Králové – Krkonoše 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 4:2 (kon.) | Vsetín – Šumperk 5:0 (kon.)

59:45
    Hosté kombinují v útočném pásmu, nedaří se jim ale nelézt vhodnou střeleckou pozici.

59:08
    Vsetín vyhazuje.

59:05
    Tak i Šumperk si zahraje pět na tři. Za zdržování hry je vyloučen Šimon. Velká šance pro hosty aby vsítili alespoň čestnou branku.

58:49
    ...tak už ne.

58:41
    Draci drží pásmo...

58:29
    Velký závar před vsetínskou svatyní vyřešil nejprve Hromada a poté i faul domácího hráče - Hradil je vyloučen na dvě minuty za krosček.

57:32
    Štrbík s Daňkem teď dlouho bojovali o puk za šumperskou brankou, nakonec o něj ale přišli.

56:40
    Po čase je opět v práci Hromada, znovu je ale bezchybný.

55:56
    Kubovu šanci lapil Hoffmann, ani nevěděl jak. Při pokusu o dorážku byl domácí útočník evidentně faulován, rozhodčí to ale nepostřehl, což Kubo ocenil udiveným gestem a možná i nějakým slovem směrem k hlavnímu - a dostal za to osobní, desetiminutový, trest.

53:41
    Teď už Vsetín rozestavil přesilovkovou formaci.

53:11
    ..v zápětí dovezli puk do pásma, kde o něj ale ihned přišli a mohou tedy začít odznova.

52:55
    VHK rozehrává zpoza své svatyně.

52:38
    Lukáš Drtil nejprve z blízka neprostřelil Hromadu a v zápětí zahrál, v souboji o puk, vysokou holí a je za to na dvě minuty vyloučen.

51:45
    Prokopec hledal před brankou volného spoluhráče, pohotový skok domácího beka ale přihrávku zastavil.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 8. Klimek, 17. Medvedev (Hradil), 31. Kubo (Daněk), 40. Šunkov (Vítek), 48. Kývala (Koutník)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Krkoška) - Kubo, Šimon, Valentík, Daněk, Štrbík, Medvedev, Šunkov, Klimek, Koutník, Tyralík, Kývala, Žabčík, Hradil, Zbranek, Vítek, Studený, Horák, Tobola, Báchor.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Miriorz (Hoffmann) - Navrátil, Feledík, Fryč, Lyzák, Prokopec, Holinka, Drtil, Žalčík, Langr, Galuška, Nevrlý, Horák, Hodulák.

Rozhodčí: Kubičík - Adamec, Poruba