Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 2:0 (kon.) | Třebíč – Olomouc 5:3 (kon.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Litoměřice – Beroun 4:5 (kon.)

56:37
    Novotný zastavil puk na Gájovského, který by jinak pálil do prázdné.

56:00
    To je nemožné! Kraft ihned z první vystřelil a Tomáš Štůrala v letu zastavil kotouč. Potom měl chomutovský útočník i další šanci, ale co dodat? Šumperský gólman stále drží šance.

54:00
    Na Hulvu se nečekaně dostal a puk a domácí forvard mohl jet sám na Řehoře. Hulva byl ve velkém úhlu, i přesto vystřelil nebezpečně.

51:51
    Tesaříkovi chyběl kousek!

50:37
    Zároveň je i vyloučen David Hruška na 2 minuty za vysokou hůl.

49:36
    Ani Kraft nedal absolutní tutovku! V této třetině se nedaří střelecky vůbec nikomu.

48:39
    Endál netrefil úplně prázdnou bránu! Šumperk má i velké štěstí.

46:30
    Procházka s Gájovským teď měli dvě obrovské šance! Tomáš Štůrala chytá báječně.

45:35
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen Filip Seman na 2 minuty za vražení.

45:11
    Vyloučen domácí Martin Novotný za hákování.

43:42
    Gájovský měl dvě velké příležitosti, gólman Štůrala stále drží domácí nad vodou.

42:51
    Hřebejk nebezpečně dorážel bekhendem, střela ovšem nebyla tak silná.

41:29
    Vyloučen Radislav Ondráček na 2 minuty za sekání.

35:33
    Mičulka párádní ránou donutil Řehoře vytáhnout skvělý semafor lapačkou!

33:07
    Vyloučen Karel Hromas na 2 minuty za hákování.

33:07
    Meluzín přihrával na Pláška, který už byl ve špatné pozici na střelu z druhé. Ovšem stačilo málo.

30:59
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté odskakují opět na rozdíl jedné branky. David Hruška přihrál na MILANA KRAFTA, který se už napodruhé trefil do sétě Tomáše Štůraly. Asistence: David Hruška

30:21
    Gájovský si položil Štůralu, ale potom už byl ve velkém úhlu, a tak nemohl zakončit.

27:08
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk vyrovnává! Nejdřív to byl Jakub Hulva kdo vystřelil. Řehoř neudržel puk v rukavici a Brunec už jen přiklepl na TOMÁŠE SEDLÁKA, jenž už se nemýlil do odkryté klece. Asistence: Tomáš Brunec, Jakub Hulva

25:44
    Vyloučen Lukáš Mičulka na 2 minuty za vysokou hůl.

25:39
    Vyloučen Jaroslav Hafenrichter na 2 minuty za hákování.

23:17
    Lukáš Vrána je vyloučen na 2 minuty za hákování.

21:48
    Hosté se dostávají do vedení hned v úvodu třetiny. DAVID HRUŠKA měl mnoho času na střelu, Štůralovy proto nedal šanci, když rána šla do šibenice. Asistence: Milan Procházka

19:45
    Procházka trefuje tyč!

17:44
    Hosté vyrovnávají. NIKOLA GÁJOVSKÝ si vzal puk a sám se rozhodl, že vypálí na Štůralu. To také vyšlo střelou mezi betony, a tak hosté vyrovnávají na 1:1. Bez asistence.

15:11
    Když nevyšla předtím, tak teď ano! Aleš Holík vystřelil tvrdě od modré a MAREK HAAS tečoval jeho ránu za bezmocného Řehoře. Asistence: Aleš Holík, Karel Plášek

14:41
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3, i když jen 16 vteřin. Vyloučen na 2 minuty Petr jíra za podražení.

12:53

12:09
    Ondráčkovi se dvakrát naskytla možnost ke skórování! Pak to byl ještě Skoumal. Řehoř drží svůj tým.

09:47
    Vyloučen Aleš Křetínský na 2 minuty za hákování.

07:27
    Až teď. Aleš Holík napálil puk od modré a Červenka chtěl dorážet! Řehoř ovšem na poslední chvíli zasáhl.

06:32
    Chomutov hrál v šesti. Šumperk se také může ukázat. Dvě minuty odsedí Nikola Gájovský.

03:47
    Jíra o kousek přestřelil!

02:41
    Je tady první vyloučení. Salith bude mít co dělat. Na 2 minuty si odešel sednout Michal Skoumal na 2 minuty za sekání.

02:34
    Hromas byl sám v mezikruží, ale přihrávku nezpracoval! Domácí mají štěstí.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 16. Haas (Holík, Plášek), 28. Sedlák (Brunec, Hulva) - 18. Gájovský, 22. Hruška (Procházka), 31. Kraft (Hruška)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Misiorz) - Suchý, Křetínský, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Haas, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek, Mičulka
    Piráti Chomutov: Řehoř (Hanuljak) - Mrázek, Havíř, Pavlas, Macháček, Palin, Jillson, Grof, Rutta - Endál, Hromas, Jíra, Kraft, Sikora, Seman, Hřebejk, Ondřej, Procházka, Hruška, Hafenrichter

Rozhodčí: Kubičík - Poruba, Adamec