Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 2:0 (kon.) | Třebíč – Olomouc 5:3 (kon.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Litoměřice – Beroun 4:5 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:0 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:0 (2:0,1:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 23.01.2012, 18:001. liga (ČR)

52:49
    Novák sedí za podražení a za komentář k výkonu hlavního arbitra dostává ještě navíc 10 minut.

39:07
    Za vyhození puku mimo led potrestán Kaláb (JIH).

37:19
    Oba gólmani najednou vyrazili na střídačku i to je důkaz jak se dnes pískají tresty. Nakonec vyloučen Hodek (JIH) za hákování.

26:36
    Hodně přísné vyloučení, za souboj u hrazení řazen do kategorie normálních fasuje Kůs(KAD) 5 minu plus trest do konce utkání.

18:11
    Hlavní sudí se probudil po dlouhé době a zákroky, které pouštěl17 minut začal nekompromisně trestat. Jeřábek sedí za faul loktem.

17:53
    Diviš (KAD) vyloučen za sekání.

08:48
    Ficenc fasuje menší trest za nepěkný zakrok vysokou holí na Skořepu.

03:52
    Polcar ani na dvakrát závorku nepřekonal, ale při dorážce byl sekunut Bombicem a hosté si zahrají první přesilovku utkání.
    Branky a nahrávky: 11. Jařábek (Malínský), 18. Mikšovic (Heřman, Szakal), 21. Bursík (Charousek, Bombic)

Sportovní klub Kadaň: Závorka (Jarina) - Schmidt, Szakal, Trefný, Bombic, Malinský, Jeřábek, Tomeček, Zmeškal - Fiala, Mikšovic, Heřman - Skořepa, Charousek, Bursík - Polák, Diviš, Novák - Andres, Kůs, Boušek.
    HC Dukla Jihlava: Novotný - Ptráček, Ficenc, Grundmanis, Dobrovolný, Kaláb, Kolafa, Jaroš - Mrňa, Čachotský, Jeslínek - Zeman, Hubáček, Padělek - Vysloužil, Maliník, Hodek - Polcar, Domin, Bezděk.

Rozhodčí: Vampola - Brejcha, Suchánek