Břeclav – Chotěboř 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 12:1 (kon.) | Kolín – Trutnov 3:4 (kon.)
Kutná Hora – Pelhřimov 5:6 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Karviná (Baník) – Frýdek-M. 3:2 (po s.n.)
Prostějov – Opava 3:0 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 1:3 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 2:4 (kon.)
Uh. Hradiště – Val. Meziříčí 1:5 (kon.)
HC Uherské Hradiště
1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 25.01.2012, 18:00 • Zimní stadion v Uherském Hradišti. • 2. liga skupina Východ

Je dobojováno! Tři body naprosto zaslouženě putují do Valašského Meziříčí, které bylo až na desetiminutovou pasáž ve druhé a pětiminutovou ve třetí části jasně lepším týmem a jen zásluhou brankáře Hynka Kůdely nevyhrálo ještě výraznějším rozdílem. Výkon domácích byl opět citelně poznamenaný zraněními a odchody několika hráčů. Jelikož však i Nový Jičín padl doma se Vsetínem, jejich odstup ode dna tabulky zůstává stále dvanáctibodový. (20:11:03)

60:00

59:26
    Šestý gól měl na hokejce Rác, ale jeho střela jen olízla horní tyčku!

58:43
    Uherské Hradiště je ve čtyřech... A znovu vyhazuje puk do středního pásma.

58:22
    Domácí se zatím úspěšně brání.

57:35
    Jenže Musilovi puk utíká do středního pásma...

56:41
    Valašské Meziříčí už zápas dohraje v přesilovce a usadilo se v útočném pásmu.

56:41
    Domácí trestná lavice se zaplňuje. Matějkovi bude dvě minuty dělat společnost Křemeček...

56:09
    A další vyloučení. Domácí Matějka v zápalu boje trefil hokejkou soupeře do obličeje. Jelikož mu způsobil krvavý šrám, posedí si na trestné čtyři minuty.

55:40
    Je po přesilové hře Valašského Meziříčí. Na trestnou lavici usedá Martiník za hákování.

55:38
    Od modré pálí Černý, ale Kůdela vyráží.

54:13
    Valaši si ještě zahrají přesilovou hru, za podražení si jde nedobrovolně odpočinout na dvě minuty M. Rapant.

52:50
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Je vymalováno! Hosté zvyšují na čtyřbrankový rozdíl, když domácí obrana úplně zapomněla na bývalého spoluhráče Knebla, který své sólo zakončil střelou pod lapačku brankáře Kůdely.

50:47
    Valašské Meziříčí domácím názorně předvedlo, jak se proměňují přesilové hry. Varga nabil zpoza branky mezi kruhy číhajícímu Ambruzovi, jehož střela zápěstím zapadla k levé tyčce!

49:20
    A je po přesilovce domácích. Zbytečný háček Matějka neušel pozornosti rozhodčího, který jej za hákování posílá za katr.

48:21
    Puk za brankou zachytává Kůdela... Valaši se bez problémů brání.

47:34
    Hosté jsou ve čtyrech...

47:21
    Hosté jdou dokonce do tří. Dvojnásobnou početní výhodu si Uh. Hradiště zahraje 13 sekund. Na trestnou usedá Hartmann za nedovolené bránění.

46:51
    Přesilová hra se domácím vůbec nedaří, nedokáží se usadit v útočném pásmu...

Pavel Navrátil

Branky a nahrávky: 44. Sakrajda (Hrabec) - 4. Rác (Haas, Vlachynský), 8. Ovšák (Černý, Martiník), 29. Ovšák (Balga), 51. Ambruz (Varga), 53. Knebl (Vašut, Varga)

HC Uherské Hradiště: Kůdela (Heneš) - Šťastný, Jedlička, Sladký, Matula, Lažek - Rozhon, Sakrajda, Horehleď, Kříž, Hrabec, Sekerka, Matějka, Červenka, Křemeček, Ondra, M. Rapant.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Vlachynský) - Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Černý, Dostál, Hartmannn, Haas, Knebl, Martiník, Musil, Novosad, Ovšák, Rác, Růčka, Varga, Vašut.