Vrchlabí – Náchod 8:4 (kon.) | Chrudim – Světlá nS 5:1 (kon.)
Středa 25.01.2012, 19:00Krajská liga mužů

60:00
    Konec zápasu. (21:12:41)

41:07
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Stylově chrudimský kapitán TOMÁŠ LANGR naznačil, že domácí dnešní zápas pustit nechtějí - 5:1! Asistence: Ugo Dobiáš a Lukáše Budínský.

40:01

40:00

31:09
    Světlá nad Sázanou právě vstřelila branku!
    Hosté se také poprvé v zápase radují! Zasloužil se o to JAN BENDA - 4:1! Asistence: Jan Kubát.

26:41
    Světlá nad Sázavou je na ručník, čtvrtý zásah do sítě zaznamenal VÁCLAV NOVÁK - 4:0! Asistence: Petr Bartoníček a Marek Kišš.

25:28
    Domácí potvrzují svůj náskok zásluhou FILIPA PROCHÁZKY - 3:0! Asistence: Lukáš Budínský.

20:52
    Ondřej Špatenka (SNS) je vyloučen za hákování.

20:01

20:00

17:35
    Tentokrát vyloučení zůstalo nepotrestáno...

15:35
    Ale ne na dlouho. Petr Včela (SNS) dává chrudimským hokejistům svým faulem kolenem další možnost na zvýšení náskoku.

14:49
    Oba celky hrají v plném počtu.

14:09
    Domácí se otřepali z Rabasova vyloučení a ve čtyřech proti čtyřem zasadili Světlé druhou ránu! Prosazuje se nejproduktivnější hráč Chrudimi MAREK KIŠŠ - 2:0! Asistence: Václav Novák a Lukáš Budínský.

12:40
    Zatím se to hostů vůbec nedaří, bude se pokračovat ve čtyřech. Za katr odchází Jakub Venc (SNS) za podražení.

09:49
    Tak to je velká nepříjemnost pro domácí. Milan Rabas (CHR) zasáhl svého soupeře kolenem a je vyloučen na pět minut + do konce utkání. Světlá má nyní před sebou pětiminutovou přesilovku, která se po vstřelení branky neruší.

09:22
    Jenže minutu po návratu vyloučeného hráče inkasují první branku v tomto zápase! Trefil se totiž MAREK DVOŘÁK - 1:0! Asistence: Dušan Schweinfurter.

08:24
    Hosté se ubránili a jsou v pěti.

Branky a nahrávky: 10. Dvořák (Schweinfurter), 15. Kišš (Novák, Budínský), 26. Procházka (Budínský), 27. Novák (Bartoníček, Kišš), 42. Langr (Dobiáš, Budínský) - 32. Benda (Kubát)