Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Ufa – Čerepovec 2:1 (po s.n.) | Petrohrad – N.Novgorod 8:3 (kon.)
Lev – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 26.01.2012, 09:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

Děkuji vám za pozornost a u KHL zase na shledanou. (11:09:22)

Amur Chabarovsk si dne připisuje porážku a to dost překvapivou. Proti poslednímu týmu tabulky celé KHL se jim nepodařilo zvítězit. Za klíčový moment utkání asi lze označit vyrovnávací branku Jekatěrinburgu na 3:3, která přišla 30 vteřin před koncem druhé části. Ve třetí třetině si hosté vypracovali dvě velké šance a obě proměnili v gól.

60:00

59:52
    Osm vteřin do konce. Buly v útočném pásmu Amuru.

58:48
    Zajímavý pokus, který poslal na Lobanova Růžička.

58:10
    Domácí vytlačeni z útočného pásma.

57:41
    Poslední šance pro Amur. Tsyganov vyloučen za faul kolenem.

57:00
    Petružálek se snažil najít najíždějícího spoluhráče mezi kruhy. Přihrávka zablokována.

56:41
    Amur v útočné třetině.

55:35
    Amuru se v útočné fázi dnes nedaří, a to domácí potvrzují i nyní.

54:34

54:16

52:52
    Hosté ve čtyřech.

52:34
    Domácí přesilovka končí, dvě minuty pro Tarasova.

52:16
    Domácí budou hrát více než půl minuty pět na tři! Další vyloučení na straně hostů.

52:04
    V Chabarovsku se nám zatím rýsuje velké překvapení. Teď výborně zasahuje Lobanov.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 20. Maaenpea , 36. Růžička (Maaenpea), 38. Maaenpea (Petružálek) - 8. Bogdanovskij (Veličkin), 27. Selujanov (Bušujev), 40. Subbotin, 46. Krutov (Loginov, A.Strelcov), 51. Bušujev (Subbotin, Krutov)

Amur Chabarovsk: Lašák (Murygin) - Maaenpea, Piganovič, Grot, Peretjagin, Šulakov, Mukhačov - Nikulin, Tarasov, Petružálek - Kopeikin, Růžička, Ignatuškin - Stěpanov, Litovčenko, Plotnikov - Glukhov, Šitikov, Lugin.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Lobanov (Lisutin) - Sokolov, Osipov, Loginov, Kostjučenkov, Kručinin, Selujanov - Subbotin, Bušujev, Krutov - Maljuškin, Kazionov, Šepelenko - Tsyganov, Veličkin, Bogdanovskij - V.Strelcov, Ustjancev, Nasybulin - A.Strelcov.

Rozhodčí: Anisimov, Sergejev - Čubykin, Putilin