Zlín – HC Kladno 0:2 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.)
Motor ČB – K. Vary 1:4 (kon.) | Pardubice – Plzeň 4:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 4:5 (po s.n.)
Kometa Brno – Liberec 5:6 (kon.) | Znojmo – Sparta 2:3 (kon.)

59:57
    Tři sekundy do konce zápasu. Ještě jedno vhazování. Ve středním pásmu.

59:50
    Střelu Latnera vyráží Bílek vyrážečkou.

59:22
    To se zatím nedaří. Hosté dobře brání.

58:52
    Vrba zůstal v brance a čeká na vhodnou příležitost, až se jeho spoluhráči dostanou do útoku.

58:28
    Oddechový čas pro Znojmo.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Sparta před Vrbou.

56:30
    Hraje se ve středním pásmu.

54:47
    Sparta vyvezla puk z pásma a vybojovala vhazování před Vrbou.

54:37
    Paradoxně zatápí Orli před Bílkem až nyní při hře pět na pět.

53:44
    Hosté jsou kompletní. Orlům se čtyřminutová přesilovka vůbec nepodařila. Mají však ještě stále šest minut na vyrovnání.

53:15
    Až nyní si gólman Bílek sáhl na puk. Střelu z kruhu a následnou dorážku schovává do klína.

52:29
    Znojmo se stále nemůže dostal přes střední pásmo.

51:30
    Orlům se přesilovka vůbec nedaří. Sparta velmi dobře brání a nepouští soupeře ke střele.

50:30
    Sparta opakovaně vyhazuje puk přes všechny čáry.

49:44
    Menší potyčka za brankou Sparty. Současně vyloučeni Sobotka (SPA) - 2 + 2 minuty za hrubost + do konce utkání za nesportovní chování, Ribalkin (SPA) - 2 min za vražení a Pelikán (ZNO) - 2 minuty za hrubost. Orli tedy hrají čtyři minuty přesilovku.

48:50
    Ve třetí třetině se toho zatím moc neudálo. Gólmany žádné nebezpečné střely neohrozily.

40:01

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 28. Nováček (Horváth), 38. Telesz - 8. Merta (Eis), 14. Kučera (Sovík, Doležal), 20. Sobotka (Eis, Brzobohatý)

HC LERAM Orli Znojmo: Pivrnec (20. Vrba) - Kovář, Tichý, Latner, Mikulášek, Janoušek, Špaček, Telesz, Pelikán, Horváth, Zika, Hobza, Pražák, Kastner, Šťáva, Nováček.
    HC Sparta Praha: Bílek (Kocián) - Sobotka, Švaříček, Kolář, Ribalkin, Doležal, Příhoda, Müller, Merta, Kučera, Brzobohatý, Štěpánek, Eis, Matějček, Simon, Sovík, Procházka.

Rozhodčí: Dědek - Skopal, Klein