Šumperk – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Olomouc 2:1 (po s.n.)
Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Chomutov – Most 10:2 (kon.) | Písek – Beroun 3:2 (po pr.)
Třebíč – Jihlava 2:0 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:4 (0:1, 1:3, 2.0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 28.01.2012, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Zápas tedy skončil výsledkem 3:4, pro hosty! nutno, ale řící, že domácí dostali puk za Orcta v poslední minutě. Ovšem brankový rozhodčí ukázal, že za brankovou čarou puk nebyl! Na konci utkání pěkně domácí fanoušci vypískali rozhodčí a ochranka měla co dělat, aby fanoušky držela. Zápas tedy skončil výsledkem 3:4. Pěkný večer ze šumperského zimního stadionu! (19:16:35)

60:00

59:59
    Tak a Tomáš Rod dostal dvě minuty za sekání, ale byla to prakticky záchranná brzda!

59:45
    Hosté dostanou dvě minuty. Konkrétně Jiří Zeman.

59:31
    Puk prý nebyl za čárou!

59:31
    Teď rozhodčí neuznali domácím branku!

59:13
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk ještě dramatizuje zápas! Červenka našel volného JAKUBA HULVU, který snižuje na 3:4. Asistence: Adam Červenka, Marek Haas.

59:07
    Oddechový čas pro domácí.

59:07
    Hosté neinkasovali gol při přesilovce 5 na 3!

59:07

58:29
    Holík neudržel puk na modré.

58:03
    Střela Suchého byla sražena do ochranné sítě.

57:28
    Suchého střelu tečoval Plášek. Ta se odrazila do tyče!

57:06
    Hostující Sklenička s Čermákem faulovali. Domácí, tak budou mít dvě minuty přesilovku 5 na 3.

56:53
    Hosté vyhazují puk do pásma Draků.

55:45
    Střelu Třetiny, Štůrala vyrazil vyrážečkou.

55:27
    Střela Lva letí vedle klece domácích.

54:50
    Robin Kovář v leže chtěl dotlačit puk za Tomáše Štůralu, ale jeho puk minul opravdu těsně klec.

54:23
    Další zakázané uvolnění Lvů.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 21. Plášek (Meluzín, Brunec), 42. Ondráček (Velecký, Červenka), 60. Hulva (Červenka, Haas) - 8. Handlovský (Roubík, Hořava), 24. Ludvík (Šagát), 34. Šagát, 36. Dan. Boháč (Lev, Třetina)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Misiorz) - Suchý, Pastor, Křetínský, Holík (C), Ondráček, Drtil T., Novotný, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín (A), Hulva (A), Haas, Blinka, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek, Hlinka
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Koutský) - Zeman, Boháč, Pavlík, Poživil L., Černý, Čermák Klobouček (C), Rod, Treille S., Lev, Roubík (A), Hořava, Šagát, Handlovský, Růžička, Kovář, Pajič, Třetina, Ludvík, Sklenička

Rozhodčí: Přikryl - Jureček, Rychlý