Vsetín – Slavia 0:0 (odl.) | Třinec – Plzeň 8:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 8:0 (kon.)
Olomouc – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 4:1 (kon.) | Zlín – Liberec 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Havířov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:5 (kon.)
Písek – Chomutov 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 5:0 (kon.) | Letňany – HC Kladno 3:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 28.01.2012, 12:30 • KAJOT ARENA • Extraliga staršího dorostu

To je pro tuto chvíli vše, užijte si zbytek víkendu. (14:51:37)

Je hotovo. Po slibné první třetině ztratila Kometa kontrolu nad zápasem a branky sázeli hosté. Ve třetí třetině si sice Brno dokázalo tlak vytvořit, k bodům to však nevedlo.

60:00

59:55
    Hradec právě vstřelil branku!

Je defitivně rozhodnuto. Vágner rozehrál zpoza vlastní branky na hůl Nedvídka, ten předal puk MARTINU BARTOŇOVI a hostující kapitán střelou do prázdné branky ukončil zápas. Asistence: Lukáš Nedvídek.

59:31
    Hosté vyhazují. Icing se pískat nemůže, hrají ve čtyřech.

59:25
    Trma vrma po Zbořilově nahození. Mrázek ve slušné šanci nestačil zvednout puk.

59:09
    Početní převaha domácích bude zvýrazněna. Za podražení je vyloučen Klemenc.

58:48
    Zbořilova střele neprošla shlukem těl.

58:30
    Raškova střela skončila po teči jednoho z Hradeckých až v ochranné síti.

58:07
    Bartoň trefil ze středního pásma tyč opuštěné branky.

57:36
    Těžko říct proč se nyní nepískal icing hostí.

57:09
    Hosté nyní přerušují kombinaci Komety pomocí zakázaného uvolnění.

56:26
    Na druhé straně ujížděl Malinský, byl však dostaven domácími beky.

56:09
    Kometa je nyní lepší a bojuje o vyrovnání.

55:56
    Puk se v obranném pásmu hostí ocitl pod klubkem těl.

55:09
    Kovářů uháněl na Šivela, zezadu byl však obtěžován jedním z hráčů Hradce. A to rozhodlo o nepovedeném zakončení domácího forvarda.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 17. Zbořil (Raška), 51. Jenyš (TS) - 32. Procházka, 36. Klemenc (Rejl), 40. Šeps (Malinský), 46. Nedvídek, 60. Bartoň (Nedvídek)

HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) - Zbořil, Mytiska, Štancl, Řeřucha, Vlček, Vojáček (C), Vágner - Kozel, Král, Raška, Vaverka, Mrázek, Jenyš, Kusko, Kovářů, Garčic
    Královští lvi Hradec Králové: Šivel (Hak) - Vácha, Skála, Suk, Voříšek, Rejl, Štědrý, Souček - Ouzký, Pilař, Malinský, Jebavý, Drašnar, Kastner, Šeda, Srpek, Procházka, Šeps, Bartoň (C), Nedvídek, Klemenc

Rozhodčí: Savka - Čech, Chocholouš