Martin – Košice 2:3 (kon.) | Skalica – Žilina 6:3 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 3:2 (po pr.)
Nitra – Zvolen 3:1 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 2:3 (po s.n.)
HK VITAR Martin
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Košice
sk Neděle 29.01.2012, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (01:47:24)

59:49
    Opäť obrovská šanca martina! Važan neumiestnil puk z dobrej pozície!

59:42
    Rýchla strela Važana. Bola však do stredu bránky

59:36
    Obrovská šanca Martina, Galamboš z otočky takmer skóroval.

58:44
    vylúčenie košíc, Homér 2. min. hákovanie

58:32
    Nebezpečná strela Stanislava Grona spoza martinského obrancu. Oddychový čas Martin.

58:00
    Dve minúty do konca stretnutia a Galamboš vo vynikajúcej šanci. Opäť zaúradovala šikovná lapačka Hyláka

55:55
    hra bez šancí, Martinskí hokejisti lietajú, snažia sa tvoriť, napádach, chýbajú im však šance. Sobota si môže spytovať svedomie, mal totiž najväčšiu šancu Martina

53:17
    Sobota vo vynikajúcej šanci! Mohlo byť vyrovnané, ale zasiahla pozorná lapačka Hyláka.

51:49
    Výborný pokus Bartoša, ten dnes robí domácim veľké problémy.

Hostia v plnom počte.

50:44
    Vynikajúci Šimko, puk poskakoval len tak tak v bránkovisku.

49:49
    Ani hosťom sa táto presilovka nedarí, Galamboš ukázal dobrý postreh.

49:00
    Sekundy pre Martin získal odvážny Važan

48:28
    Martin sa bude brániť - Výborný Martin: 2. min. bránenie v hre.

47:50
    Martin dal gól!
    LUKAŠ KOZAK tvrdou delovkou znižuje a vylepšuje tak martinské percento využitia presilových hier. Asistencia: Michal Važan

46:33
    Martinčanom sa v dnešnom zápase presilové hry vôbec nedaria. Prvú minútu nezahrali vôbec dobre, do pásma sa dostali iba na okamih.

45:30
    Hostí oslabil Slimák - vrazenie na mantinel - dve minúty.

44:18
    Košice dali gól!
    PETER BARTOŠ rutinérsky švihom k pravej žŕdke vsietil tretí dôležitý gól Košíc. Asistencie: Stanislav Gron, Michal Šeda.